Şimdi Ara

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
9
Favori
67.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi çıkıp bakıcam.
  • dakika ve skor alalım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

quote:

Orijinalden alıntı: FuK

Her iki magazayada gittim çöp kalmis resmen. Çarşamba sevkiyat var dedi oliviumdaki personel.

ozaman çarşamba akıyoz

kaçta gelcekki bilgi almak lazım

Arkadaşlar Olivium a metrobüs veya metro ile nasıl gideriz?

Zeytinburnu veya Cevizlibağ da indikten sonra ne yapmamız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Erencan

quote:

quote:

Her iki magazayada gittim çöp kalmis resmen. Çarşamba sevkiyat var dedi oliviumdaki personel.

ozaman çarşamba akıyoz

Merter durağında inerseniz yeni açılan şehir parkı veya tekzen marketin oradan minibüsler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_Erencan

quote:

quote:

ozaman çarşamba akıyoz

metro ile zeytinburnu durağında inip tramwaya aktarma yapıp akşemsettin durağında inersiniz.Tramwaydan indikten sonra dümdüz aşağıya doğru yürürseniz yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesinde olivium'a ulaşırsınız.Orda çalışırken bu şekilde yapıyordum.

• beylikdüzü nike outlette durum nasıl acaba tüm outletlerde mi indirim var
  • Urun gelmiş mi bugün bilgisi olan var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ve bugün 3 tane nike gezdim:
    1- olivium . Ürünleri bedenlere göre ayırmışlar. Tek ürün çoğunlukta . Ayakkabı az vardı. çarş 17 gibi yeni ürünleri çıkartacaklarını söylediler .
    2- sportive haramidere. Outlet diye giderseniz üzülürsünüz. Çok pahalı ürünler. Oliviumla birebir ürğnler 40-50 lira daha pahalı. Bir daha gitmem şahsen. Ayakkabı reyonu cok zayıf ve pahalı
    3- pelican mall. En güzeli burasıydı. 40tlye düz siyah kapşonlu üst ve 38 liraya düz siyah alt aldım. Tişört 12 lira. 3 çift çorap 9 lira. Burada ürünler bedene göre ayrılmamış bir reyonda seri olarak duruyor. Forma vs oldukca vardı. 1 mart ta yeni ürünler gelecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

manchester united'ın kırmızı forması 26.5 lira
    barcelona klasik forma 47.5
    barcelona turuncu forma 32,5

manchester united'ın kırmızı forması aldım 26 yada 27 filan ödedim hatırlamıyorum(2013 ev sahibi forması)

interinde forması vardı 33tl

2013 beyaz deplasman forması var mıydı?
    Fiyat bu seviyede midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

manchester united'ın kırmızı forması 26.5 lira
    barcelona klasik forma 47.5
    barcelona turuncu forma 32,5

manchester united'ın kırmızı forması aldım 26 yada 27 filan ödedim hatırlamıyorum(2013 ev sahibi forması)

interinde forması vardı 33tl

2013 beyaz deplasman forması var mıydı?
    Fiyat bu seviyede midir?

pek kalmamıştır herhalde bayadır bu fiyat. yinede deposite ye bak bir şans vardır.onunkinin fiyatına bakmadım yalan olmasın

ama aşşağı yukarı hepsi dediğimiz fiyatta

• quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

Dün ve bugün 3 tane nike gezdim:
    1- olivium . Ürünleri bedenlere göre ayırmışlar. Tek ürün çoğunlukta . Ayakkabı az vardı. çarş 17 gibi yeni ürünleri çıkartacaklarını söylediler .
    2- sportive haramidere. Outlet diye giderseniz üzülürsünüz. Çok pahalı ürünler. Oliviumla birebir ürğnler 40-50 lira daha pahalı. Bir daha gitmem şahsen. Ayakkabı reyonu cok zayıf ve pahalı
    3- pelican mall. En güzeli burasıydı. 40tlye düz siyah kapşonlu üst ve 38 liraya düz siyah alt aldım. Tişört 12 lira. 3 çift çorap 9 lira. Burada ürünler bedene göre ayrılmamış bir reyonda seri olarak duruyor. Forma vs oldukca vardı. 1 mart ta yeni ürünler gelecekmiş

pelican mall daki hangi mağaza...

• larenuf kullanıcısına yanıt
    nike outlet tabi ki :)
  • wampaa kullanıcısına yanıt
    baktın mı kardeşim?
  • quote:

nike outlet tabi ki :)

Sitesinde mağazalar kısmında ismini göremedim ve konuda nike factory konusu olunca o yüzden sordum. Acaba aklınızda kaldıysa şortlar mevcutmuydu nike factorylerde iki üçtane dandik şort dışında bulamadım bişe...
  • larenuf kullanıcısına yanıt
    yeni sayılır mağaza. siteyi güncellememiş olabilirler.
    açıkçası şortlara çok bakamdım ama gördüğümü hatırlıyorum. bir de ne şortu aradıgınız da önemli. mayo şort mu basket mi futbo mu penye mi?
  • quote:

açıkçası şortlara çok bakamdım ama gördüğümü hatırlıyorum. bir de ne şortu aradıgınız da önemli. mayo şort mu basket mi futbo mu penye mi?

pelican mall da çok ürün varmı ? deniz şortu + yaz için giyebileceğimiz şort
  • quote:

yok hocam mayo şort değil factory de çok vardı onlardan basket aradım bulamadım penye bakayım dedim oda yoktu.. peki bu pelikan'a nasıl giderim oliviumdan ?
  • valla pek ihtiyacım olmadıgı ıcın bakmadım şorlara. vardı şortlar ama beden ve çeşit nasıl tam emın olamıyorum. bir ara müsait olunca giderim tekrar.

oliviumdan pelicana gitmek için zeytinburnundan tramwayla cevizlibağa, ordan da metrobüsle avcılara... en kolayı bu. ama gelmeden bir telefon acıp sorun.
  • hot_sauce kullanıcısına yanıt
    Yazmayı unutmuşum. Gittim baktım 45 numara kalmış bebek mezarı gibi ayakkabılar ufak numara namına bir şey yok 22 liraya t shirtler var çok güzel kalitede ama hiç bir şey almadım hoşuma gitmedi .
  • wampaa kullanıcısına yanıt
    tamam kardeşim sagol . benım ayakklar 47 bır ara gıdıp bakayım. bir ayak cukurda olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.