Şimdi Ara

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
9
Favori
67.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tekstilde outlet fiyatı uzerinden 3 alıp 2 oduyorsunuz bence gayet sıcak bir fırsattı piyasada 250 300 den alacağım urunleri oradan 150 ye geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında 300 liralık ayakkabıyı 78 liraya almıştım
    3 al 2 öde kampanyasıyla

bi de galatasaraylı olsam cıkmazdım ordan
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

antalyada nerede var bilen varmı acaba

deepoya giderken, metro kavşağında. defacto depo ve baklavacı olan taraf değil de yolun karşısında kalıyor. yani aksu tarafından şehre giderken solda, şehirden deepoya giderken sağda

merhaba evet öğrendim arayıp ama indirim bitmiş aradığımda şuan yok o indirim dediler bende gitmedim ama bir arada uğramak istiyorum
  • Yok kardeş, boşuna gitmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce pique tişörtü aldım 23 liraya, 135 liraya bi jordan ayakkabı vardı bir de. 50-60tlye de halısahalar var. antalya factory outlette
  • nike de indirimler var mı , istanbul için ..
  • nike erkek mont 160 cocuk mont 90 cocuk esofman takımı da 60 tl montlar fena değildi.
  • şuan indirim var mı beyler
  • uzun bir zamandir yazmamıştım.
    Olivium Nike hala diğerlerine göre çok ama çok hesaplı.
    mutlaka gitmelisiniz eminim kendinize uygun bir şeyler mutlaka bulacaksınız.
    özellikle Galatasaray ürünleri sezon bitiminden sonra çok uyguna satılıyor hatta zemin katta GS Store var orda satılan ürün yukarı Nike da varsa çok daha ucuz.
  • jordan melo m10 u 170 tl ye aldım.M11 ve m12 modelleride vardı onlarda 170 tl idi. Aynı ayakkabıhttp://www.footlocker.com/product/model:255567/sku:27176008/ 95 dolar burada.Yarı fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkakay08 -- 13 Aralık 2016; 21:21:8 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.