Şimdi Ara

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
9
Favori
67.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Towerandme

quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

https://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=19286 alllahim sukurler olsun bu urunu 9o tl ye aldim tek bi tane kalmisti m beden nasil mutluyum belli değil burdan çıkarılacak sonuc ciddi bicimde kazik yiyoruz yeni sezonlarda

Niye bu kadar heyecan yaptin

3 ay once 3oo lira gorup hicbir zaman alamayacagini düşündugun montu alinca insan heyecan yapior

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgi için teşekkürler arkadaşlar.

Ayakkabıları talan etmişlerdi bugün sadece çok büyük ve çok küçük numaralar kalmış ancak benim gittiğim yerde güzel polarlar ve lisanslı formalar vardı...

Barcelona polar ve Manu formayı toplamda 75TL'ye aldım... Cumartesi ve Pazartesi yeni ürünler çıkartıyorlarmış depodan.
  • ben de bugün deposite outlete gittiim daha saat 12-1 gibi olmasına ragmen acayip kalabalıktı.
    ayaklarım 47-47.5 numara, öncelikle ayakkabılara baktım. bir kaç tane kobe vardı ama bileksiz diye almadım. özellikle 46 giyen arkadaşlar çok şanslı jordan ürünleri bile 150 civarı idi. jordan melo, jordan xx8, lebron x bu fiyatlara bulunuyordu. 46 giyiyor olsam 2 çift alabilirdim.

eşofman altlarına baktım hiç birşeyoyktu diyebilirim. fermuarlı ve fermuarsız üstlere baktım yine hiç bir şey yoktu diyebilirim. bayanlar için de eşofman altlarında hayır yoktu.

anak takım ürünleri bol miktarda vardı, arsenal, inter, manu, barca, gs vs vs tişörtler üstler vardı. PSG forma bulsam alacaktım o da yoktu.
    hafta içi daha tenha oldugunda 47 no ayakkabı bulma ümidiyle tekrar gideceğim.

bu arada DEPOSİTE'ye gidenler üst katta enderspor outlete de mutlaka ugrasın. ayakkabı namına bir şey yok, ama kayak malzemeleri ve nike eşofman alü-üstleri mevcuttu. 40 liraya nike eşofman altı bulabıldım. kobe kapşonlu üstler falan guzeldı 60-90 arası fermuarlılar, 40-60 arsı düzler vardı.

alttaki YKMye de baktım, orada da uygun fiyatlı ayakkabılar vardı ama hep tek numara. yanı durum boyle arkadaşlar. fırsatı paylaşanlara teşekkurler, hem DEPOSITE hem OLIVIUM için yeni ürünlerin ne zaman cıktıgını öğrenirsek iyi olacak yalnız...

• cuma günü gittim olivium ve depositeye ancak depositeye gitmesi gerçekten ölüm beykozdan en kısa nasıl gidebilirim..

bu arada bi adet forma alabildim ayakkabıda numara sıkıntısı çektim oliviumdaki arkadaş sabah 10 kişilik bir grubun avm açılır açılmaz mağazadaki ayakkabıları talan ettiğini söledi :)

Nike %50 indirim Olivium Outlet Center !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 16 Şubat 2014; 18:49:29 >
  • dün akşam olivium a gittim, resmen talan etmişler koşu ayakkabısı bakıyordum ama adamlar 40-50 liraya ayakkabı satınca sadece bebek mezarları kalmış, ah be burnumuzun dibinde kaçırdık

• bugun gidenler varmi ?

• Her iki magazayada gittim çöp kalmis resmen. Çarşamba sevkiyat var dedi oliviumdaki personel.

• quote:

Orijinalden alıntı: FuK

Her iki magazayada gittim çöp kalmis resmen. Çarşamba sevkiyat var dedi oliviumdaki personel.

ozaman çarşamba akıyoz

kaçta gelcekki bilgi almak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

quote:

Orijinalden alıntı: FuK

Her iki magazayada gittim çöp kalmis resmen. Çarşamba sevkiyat var dedi oliviumdaki personel.

ozaman çarşamba akıyoz

kaçta gelcekki bilgi almak lazım

Depositeye tekstil sevkiyatı gelmiş sabah gittimde yavaş yavaş çıkarıyoruz demişti oliviumda aynisini yapar büyük ihtimalle. Çarşamba gelmeden once ara dedi eleman gitmeden arayin arkadaşlar.

• Deposite ayakkabı sevkiyatı hakkında bilgisi olan ulaşsın.
  • Arkadaşlar bugün İzmit Factory Outlet Mağazasına gittim orada da uygun şeyler vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

Arkadaşlar bugün İzmit Factory Outlet Mağazasına gittim orada da uygun şeyler vardı.

hocam aldın mı bişeyler?

• Çarşamba sabah 9'daki dersim iptal olursa Olivium'a uğrayalım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladinho -- 17 Şubat 2014; 23:40:17 >
  • deposite perşembe yada cuma yeni ürün çıkarıyor. Perşembe günü gittiğinde reyonlar full doluydu. Ürünlerimi aldım çıktım. Cuma tekrar gittim yeni yeni modeller çıkarılmıştı. pazar günü öğleden sonra giden arkadaşımda rafların bomboş olduğunu söyledi. :))

depositeye perşembe ve cuma gidin...
  • quote:

quote:

quote:

https://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=19286 alllahim sukurler olsun bu urunu 9o tl ye aldim tek bi tane kalmisti m beden nasil mutluyum belli değil burdan çıkarılacak sonuc ciddi bicimde kazik yiyoruz yeni sezonlarda

3 ay once 3oo lira gorup hicbir zaman alamayacagini düşündugun montu alinca insan heyecan yapior

Bir şey sorabilir miyim, kaç tane vardı, hala duruyor mu bu ? :)

• acaba istanbul optimum outlette varmıdır indirim
  • yarın armoni parka bi bakayım evime çok yakın varsa 2 nike ayakkabıı bi eşofman bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

yarın armoni parka bi bakayım evime çok yakın varsa 2 nike ayakkabıı bi eşofman bakalım

armoni parktaki durumu bildiren hic olmadi yarin urun durumlari filan nedir bildirirsen sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Free Man.

quote:

quote:

quote:

Bir şey sorabilir miyim, kaç tane vardı, hala duruyor mu bu ? :)

Yok kardesim sadece 1 tane vardi sansa bi alt katinda gs store var aynisi 2o9 tl

• Deposite ye 4. Levent ten nasıl giderim?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.