Şimdi Ara

Netmaster 700 !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Olayı kısaca özetleyim : uydunet aldım hersey guzel fakat port acmam gerekti fakat tum denedıgım yollara ragmen port acılmıyor . portacmak.com guvenlık duvarı vs. ne denedıysem yok, netmaster hattını aradım onlarında acılması gerektıgını fakat benım acamadıgımı belırttıler kac yıldır adsl de her portu acabılıoduk ve portacmak gıbı gorsel olan bır sıte varken benım acamıor olmam gariplik herhalde . aranızda yardımcı olabılecek olan varsa cok sevınecegım ..

işletim sistemi win8

Herkese teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: neonselo

Arkadaşlar Merhaba ;

Olayı kısaca özetleyim : uydunet aldım hersey guzel fakat port acmam gerekti fakat tum denedıgım yollara ragmen port acılmıyor . portacmak.com guvenlık duvarı vs. ne denedıysem yok, netmaster hattını aradım onlarında acılması gerektıgını fakat benım acamadıgımı belırttıler kac yıldır adsl de her portu acabılıoduk ve portacmak gıbı gorsel olan bır sıte varken benım acamıor olmam gariplik herhalde . aranızda yardımcı olabılecek olan varsa cok sevınecegım ..

işletim sistemi win8

Herkese teşekkürler

Sayın Kullanıcımız,

Port yönlendirme için yönergelerimizi aşağıda iletiyoruz. Ancak, daha önce ayarlamada başarısız olduğunuzu belirttiğinizden, cihazınızın genel ayarlarında bir hata olmuş olabileceğini düşünerek öncelikle üzerindeki reset tuşundan modeminizi resetlemenizi rica ederiz.

Ardından, modem cihazına bağlanmak üzere aşağıda belirtilen adımları takip ediniz.
    1. Web tarayıcınızı açınız.
    2. Adres çubuğuna 192.168.0.1 IP adresini giriniz ve Enter tuşuna basınız.
    3. Giriş sayfası açılacaktır. Kullanıcı adı ve parolayı aşağıdaki gibi giriniz ve “Giriş”i tıklayınız.
    Kullanıcı Adı : admin
    Parola : password

Yönlendirme sayfası ile 10 kurala kadar ayarlamalar yapabilirsiniz.

1. Port yönlendirmesi yapılacak olan PC’nin IP adresini yazınız
    2. Başlangıç, bitiş portlarını ve protokol (tipini) belirleyip Etkin durumuna getiriniz.
    3. Uygula butonuna tıklayınız.

Ayrıca, belirli port numaralarına gelen isteklerin web, FTP veya e-posta sunucuları gibi hizmetlere ulaşmasını ve böylece genel İnternet üzerinden erişilebilmesini sağlayabilirsiniz. Sık kullanılan port sayılarının tablosunu da buradan edinebilirsiniz.

Sorununuz devam ederse her zaman NetMASTER Destek Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Destek merkezimiz her gün 08:00 - 22:00 arası hizmet vermektedir.

0216 366 66 96
    destek@netmaster.com.tr

Saygılarımızla,

Netmaster 700 !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.