Şimdi Ara

Neta 6400 HD (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.646
Cevap
43
Favori
352.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

beyler neta 6400 yeni aldim cihaz 5 dk cik kalinca boot yazip kapaniyor kjmanda islemiyor fisten sok tak yapinca aciliyor 2 dk sonra gene ayni basina gelen var mi?

besleme arızası hemen cıhazı degıstırtrın yada ıade edın ..

saolun hocam iade ettim. 2 neta cihazda ayni arizayi yapti h.dijitalden almistm sizde satiyomusunuz alternatif cihaz tavsiyeniz olur mu sd ve hd kaliteli olsa yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar NETA HD 6500 makina var, iki yıldır kullanıyoruz aldığımız günden beri televizyon izlerken 0,5 saniyelik donma/takılma yapıyor hem ses hem gürüntü aynı anda donup sonra devam ediyor, takılmayı/donmayı tamamen random yapıyor bazı zaman 2 dakikada bir bazı zaman 10 dakikikada bir. Sorun sizce nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 3 Kasım 2015; 23:37:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar NETA HD 6500 makina var, iki yıldır kullanıyoruz aldığımız günden beri televizyon izlerken 0,5 saniyelik donma/takılma yapıyor hem ses hem gürüntü aynı anda donup sonra devam ediyor, takılmayı/donmayı tamamen random yapıyor bazı zaman 2 dakikada bir bazı zaman 10 dakikikada bir. Sorun sizce nedir?

Aynısı bende de oluyor. Ama uydu alicim goldmaster 4600 hd. Yalnız sadece Fox hd kanalında yapıyor. Ama bu uydu alicisi ni çıkarıp yerine goldmaster zapper hd plus uydu alicisini taktiğim zaman ne donma var nede takilma. Sanırım kullanılan işlemcimi nedir yeterli değil herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendim çok memnunum. Arkadaşıma da tavsiye ettim. Ona da alacağız. Şu an en uygun Neta 6400HD'yi nereden satın alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Kendim çok memnunum. Arkadaşıma da tavsiye ettim. Ona da alacağız. Şu an en uygun Neta 6400HD'yi nereden satın alabilirim.

Fatih beyden al , bize desteği sonsuzdur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem271

quote:

Kendim çok memnunum. Arkadaşıma da tavsiye ettim. Ona da alacağız. Şu an en uygun Neta 6400HD'yi nereden satın alabilirim.

Fatih beyden al , bize desteği sonsuzdur...

Fatih beyler artık satmıyor sanırım.

Sanalpazar,N11 mağazalarında ürünü aradım bulamadım.
  • arkadaşlar elinde türksat ve hotbird bissli güncel kanal listesi olan varsa paylaşabilirmi ?
  • Herkese iyi akşamlar, fiyat farkı baya azalmış iken bu cihaz yerine STİ işlemcili Goldmaster 1060 HD tercih etmek daha mantıklı bir seçim olur mu?Kanal geçiş hızları ve görüntü kaliteleri yaklaşık aynı mıdır?Tuner gücüne de önem veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Herkese iyi akşamlar, fiyat farkı baya azalmış iken bu cihaz yerine STİ işlemcili Goldmaster 1060 HD tercih etmek daha mantıklı bir seçim olur mu?Kanal geçiş hızları ve görüntü kaliteleri yaklaşık aynı mıdır?Tuner gücüne de önem veriyorum.

tuner 1060 da taş gibi samsung ama cihaz neta 6400 e biraz daha hantal görüntü kalitesi benzer..ama hd daha bile iyi diyebilirim..kullandım..
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın.Anladığım kadarı ile 1060'ın tek eksiği kanal geçiş hızının biraz daha düşük olması.Aslında kötü havalarda etkilenen bi cihaz yerine, geçiş hızı varsın geçiş hızı biraz daha yavaş olsun :)
    STİ işlemcili başka öneri var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Eyvallah sağolasın.Anladığım kadarı ile 1060'ın tek eksiği kanal geçiş hızının biraz daha düşük olması.Aslında kötü havalarda etkilenen bi cihaz yerine, geçiş hızı varsın geçiş hızı biraz daha yavaş olsun :)
    STİ işlemcili başka öneri var mıdır?

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 28 Aralık 2015; 1:43:25 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Yavaşlık sadece ilk açılışta ise sıkıntı olmaz, 45 sn geç izleriz :)
    Dahili uydularda HD kalitesinin yüksek olması bence biraz da HDMI kablo kalitelerinden kaynaklı.Aktarım esnasında kalite düşüyordur tahminimce.SD kalitesi aslında hala çok önemli.HD'ye geçmeyen baya kanal var.İşlemci olmuşken STİ olsun, Alman Almandır, çin çindir :)

• dün trt hd ve trt nin diğer hd kanallarında sinyal yok gozukuyordu.siz dede boyle bir problem varmı
  • S.a arkadaşlar hd 6400 ın son yazılım sürümü nedir acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazı yeni aldım birçok tp'de sinyal alamıyorum. sadece 3 tp de sinyal var. çanak ayarı bozulmuştur deniyor ama öncesinde dsmartın cihazını kullanıyordum ve hiçbir sorun yoktu. cihazı başka bir evde de denedim yine aynı. bu problemi yaşayan var mı yada bir çözüm yolu bilen?
  • Türkiye böyle yerli malı üretecekse hiç üretmesin daha iyi!

• quote:

http://www.hepsidijital.com/neta-6400-full-hd#0
  • quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

dün trt hd ve trt nin diğer hd kanallarında sinyal yok gozukuyordu.siz dede boyle bir problem varmı

anten oynamıştır
  • Yanımızda yeni bina yapılıyor.Oyüzden bazı hd kanallar çekmiyor.
  • Arkadaşlar lnb out standby da çalışmıyor. Diğer cihaza sinyal göndermiyor, netada tv izlerken sinyal gidiyor sadece. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.