Şimdi Ara

Neta 6400 HD (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.646
Cevap
43
Favori
352.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende bu cihazı araştırıyorum bi süredir yorumlarınızı okudum bende 55 inç phlipsin bir tvsini aldım dahili uydusu güncelleme sonrası hiçbir uyduyu bulamıyor ve şu anda tv izleyemiyorum bundan dolayı harici uydu bakıyorum netanın hızı ve görünti kalitesi o fiyata göre gayet makul ama benim için önemli olan görüntü kalitesi ve hız gerisi önemsiz piyasada gigablue dreambox falan var bunlarada baktım ancak pek anlamıyorum çok karmaşık cihazlar galiba fiyatı çok sorun değil alabilirim aslında ama sade birşey istiyorum.

Asıl sorum ben sitede oturuyorum merkezi sistem var kabloyu prizden alacam yani bazı arkadaşlar burda tunerden falan bahsetmiş kanlallar gidiyor falan diye böyle birşey olacaksa eğer almamın hiçbir anlamı yok gerçekten böyle birşey yaşayan kaç kişi var merkesi sistemi kullanlardan yani.
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Fatih bey merhaba bir sorum olacaktı pek anlamıyorum uydulardan daha yeni aldım neta 6400 ü bunda star hd ve kanal d hd yi izleyemiyorum bu ve bunun gibi kanalların kenarında kırmızı S işareti var bunlar izlenmiyor demekmi oluyor yada nasıl izleyebilirim bunları sanırım hotbird uydusundaki kanalların hepsi şifreli hiç yabancı kanal yok hepsi şifreli görünüyor yardımcı olursanız sevinirim tşkler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: freddy_emre

Fatih bey merhaba bir sorum olacaktı pek anlamıyorum uydulardan daha yeni aldım neta 6400 ü bunda star hd ve kanal d hd yi izleyemiyorum bu ve bunun gibi kanalların kenarında kırmızı S işareti var bunlar izlenmiyor demekmi oluyor yada nasıl izleyebilirim bunları sanırım hotbird uydusundaki kanalların hepsi şifreli hiç yabancı kanal yok hepsi şifreli görünüyor yardımcı olursanız sevinirim tşkler..

Merhaba
    Star kanald hd izliyebilmek için dsmart abonesi olman lazım
    Hotbirdleri izlemek için bu cihaz değil
    Ccam çalıştıran bir cihazın ve internet baglasi olmasi lazim server satın alıp izlersin veya 1sene server veren cihazlar var
    Bu cihaz ile olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler neta 6500 var ve bozuldu maraşta yaşıyorum neta servisi olarak nereye göndermem gerekir makineyi yardımcı olur musunuz
  • Türksat ve AzersPace uydularının ekli olduğu güncel kanal listesi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

Selamlar, elinde güncel kanal listesi olan var mı? Paylaşabilirse çok sevinirim.

Hocam merhabalar bu güncel kanal listesi muhabbeti ne oluyor? Şebeke açık tarama yapınca bulmuyor mu zaten cihaz?
    Uydu işinden hiç mi hiç anlamıyorum, d-smart kullanıyordum kapattım. Şimdi bir hd uydu alıcısı almak istiyorum. Başlık 2011'de açılmış ama bu cihaz alınabilir bir cihaz mı? fiyatı nedir?
    Görüntü kalitesi iyi mi? Kanal geçişleri hızlı mı?

Amma sordum he
  • Bu alet digiturk tarafından kurulmuş olan sistemlerde çalışmıyor, sistemde türksat çanağı olsa bile bu çalışmıyor alacak olanların bilgisine. 30 liralık sd kutular sorunsuz çalışıyor.
  • Bende bakiyorum bu aralar alicam uygun fiyata nerden alabiliriz en ucuz 218 hepsidijital gozukuyor.

• infest06 kullanıcısına yanıt
    En ucuz sözünü ettiğiniz yer. Yeni üyeliğe 13 TL indirim yapıyor. Bir de yapıkredi Nuvo kartınız varsa 150 TL ye gelir size

• tesekkurler dediginiz sekilde alirim nuvoyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar neta hd6400 cihazın görüntüsü ve kanal değişim hızı güzel fakat kumandası beni çıldırttı. 3-4 metre uzaktan kumandayı tam uydu alıcısının üzerine doğru tutmazsam hayatta çalışmıyor. Açısını biraz değiştirsem yine sorun oluyor. Eski hd olmayan neta troya modelinde kumandayı tavana tutsam bile çalışıyordu. Kumandayı kırmadan bana bir çözüm önerebilir misiniz? Sizler nasıl kullanıyorsunuz. Cihazı ilk aldığımdan beri kumanda bu şekilde. Pil zayıflaması gibi bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

• MrWrong kullanıcısına yanıt
    İlk alındığından beri böyleyse bir sıkıntı olduğu belli. Ben aldığımda iki kumanda çıktı içinden. Ben makinenin kendi kumandasını kullanmıyorum. Diğerini kullanıyorum. Nereye tutarsam tutayım algılıyor kumanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: *Mustafa

İlk alındığından beri böyleyse bir sıkıntı olduğu belli. Ben aldığımda iki kumanda çıktı içinden. Ben makinenin kendi kumandasını kullanmıyorum. Diğerini kullanıyorum. Nereye tutarsam tutayım algılıyor kumanda.

diğeri dediğiniz nasıl bir kumandadır hocam bende tek kumanda vardı?
  • MrWrong kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum benimki yedek kumandayla geldi. Üzerinde marka yazmıyor. Gri bir kumanda.

• Arkadaşlar tivibu biss keyi nedir? ve nasıl gireceğiz?Teşekkürler.
  • Kanal üzerindeyken önce 0'a hemen sonra SAT tuşuna basın. Emu kapalıysa açın. Sonra yine 0 (sıfır) ve Sat tuşuna badın.Açılan Biss şifre ekranına 1000000... yazın. Kaydetip çıkın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maholin79 -- 4 Ekim 2015; 12:59:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Arkadaşlar neta hd6400 cihazın görüntüsü ve kanal değişim hızı güzel fakat kumandası beni çıldırttı. 3-4 metre uzaktan kumandayı tam uydu alıcısının üzerine doğru tutmazsam hayatta çalışmıyor. Açısını biraz değiştirsem yine sorun oluyor. Eski hd olmayan neta troya modelinde kumandayı tavana tutsam bile çalışıyordu. Kumandayı kırmadan bana bir çözüm önerebilir misiniz? Sizler nasıl kullanıyorsunuz. Cihazı ilk aldığımdan beri kumanda bu şekilde. Pil zayıflaması gibi bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

arkadasim ayni sorun bende de var.kumandasi cok kotu alicinin gozune tutmadiktan sonra ve uzaktan almiyor.ayrica 2 -3 haftada bir kanal gecisi sirasinda donma yapiyor.ayaga kalkip arkasindan reset dugmesinden acip kapamaniz lazim.ben aldim pismanim.uzak durun...

• quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Kanal üzerindeyken önce 0'a hemen sonra SAT tuşuna basın. Emu kapalıysa açın. Sonra yine 0 (sıfır) ve Sat tuşuna badın.Açılan Biss şifre ekranına 1000000... yazın. Kaydetip çıkın.

Neta 6400 HD kullanıcısıyım cihazımı son normal çalışırken kapattım bugün açtığımda BOOT yazısı çıkıp sarı ışıktan direk kırmızıya geçiyor ve başka hiçbir değişiklik olmuyor, TV de sinyal gelmiyor uyarısı mevcut sorun neyden kaynaklı olabilir ?
  • theistman kullanıcısına yanıt
    flash uçmuş servise gondercen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

flash uçmuş servise gondercen..

Evde kurcalayıp vs benim atma şansım var mı ? yoksa mecbur servis mi ve illa neta servisi mi herhangi bir uydu tamircisi olur mu bulunduğum ilde neta servisi yoktur muhtemelen, ayrıca cevabınız için tşkler.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.