Şimdi Ara

Need For Speed (2014) | Sinema Filmi | Sinemalarda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
7
Favori
20.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlı ve öfkeli ile aynı bile olacak olsa izlerim.Hiç olmazsa 2 film 2 filmdir.
  • Hızlı ve Öfkeli' ye saçma diyenler, hangi film mantıklı ki ?

Bence güzel olur ama farklı bir hikaye olmalı.
  • Hatunlari merakla bekliyorum herturlu izlerim brooke muydu nfsu2 deki kiz bir de mia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir nfs fanı olarak(tabi önceden ufaktan kaldı içimde) ele alabilecekleri seri nfs underground olarak görülmekte nfs most wanted Gone in Sixty Seconds filmiyle benzer senaryo üzerine işlemekte.serinin senaryo bazında en kaliteli oyunlarındandı.Nfs underground 1-2 ,Fast and Furious'da sokak yarışlarından uzaklaşıp aksiyon filmlerine dönmüşken sokak yarışı severlere ilaç gibi gelecektir.ele alınacak seri popcornluk fast and furious'dan uzaklaşıp gerçek bir "underground" film havası çizmesi dileğiyle.(ki çok zor)
  • Hizli ve Ofkeli varken cok gereksiz bir yapim olacak. Bu tur "bir yapimin benzerini yapma" olaylari sadece ulkemde olur sanardim, Dunya da boyleymis, sasirdim.

• ŞÜPHESİZ Kİ İYİ BİR SENARYO ELİ GÜÇLÜ SPONSORLAR LAZIM ARAÇLARDA FARKLI VE ÜST LEVEL SPORT CAR OLMALI O NE YA HERYERDE SUPRA YOK CAMARO BU NE LA Bİ HALTA BENZEMEZ HER ZAMAN ORADAN BURADAN PETROL ÇALAN KAÇAKÇILIK YAPAN NOKTAN FAST AND FRİOUS GİBİ OLMAMASI DAHA İYİ OLUR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Hızlı ve öfkeli gibi saçma bir film daha ortaya çıkacak desenize.

Ha ben senin film zevkine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicegame!

quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Hızlı ve öfkeli gibi saçma bir film daha ortaya çıkacak desenize.

Ha ben senin film zevkine

+1
  • Her bölümde beyin gelişimi yavaşlamış insanlar var demek ki.
    İnsanlar karşısındaki kişinin görüşlerine saygı duymaktan acizler.
    Neyse bu konuda 3 kişi blokladım.
  • Bunun yerine mw3'ü aktarsalarmış filme çok güzel olurmuş captain price gibi karakter on numara olurdur..
  • Hızlı ve öfkeliye benzeyen bi ton film yaptılar hiç biride onun kadar tat vermedi filme. Bizi hızlı ve öfkeliye çeken bişey var. Emin olun ki need for speedde aynısı olucak. Fatmagülcülere, ferihacılara alternatif film serisi çıkıcak işte :)
  • arkadaşlar hızlı ve öfkeli varken çok gereksiz bi yapım olacak demişsiniz ama ne dediğinizin farkında mısınız ?

bu troy filmi vizyona girdikten sonra thor filmini yapmak gereksiz olacak demek gibi bi şey.

benim gibi hızlı ve öfkeli tarzı filmlere aç binlerce insan var. yeni bi hızlı ve öfkeli serisi bekleyeceğime o heyecanımı need for speed filmiyle atlatırım. zaten hızlı ve öfkeli, iki senede bir çıkacak. aynı sene çıkarmasalar daha güzel olur. bi sene need for speed filmini izlesek bi senede hızlı ve öfkeliyi izlesek tamamdır. ikisi de aynı sene çıkarsa arada bi sene boşa beklemiş oluruz. ayrıca hızlı ve öfkeliye benzer onlarca film çekildi ama hepsi tırt çıktı. ben inanıyorum ki. oyunlardaki call of duty, battlefield savaşına dönecek. göreceksiniz. paramount ta kaliteli iş çıkartır inanıyorum.
  • birşeyin aynısını yapmak ne derece doğru?
  • yorumlara bak. bi şeyin aynısını yapmak ne derece doğru demiş ya.

böyle sığ zihniyetlerle nereye kadar.

izlemezsin olur biter.

daha sadece çıkacak söylentisi var. daha fragmanını görmeden başlamışsınız bi şeyin aynısını yapmak ne kadar doğru diye. aynısını yapacaklarını nerden biliyorsun. hey Allahım ya. içinde arabalar ve yarışlar var diye aynısı mı oluyor ?

o zaman truva da at var, o da vahşi vahşi batı nın aynısını yapmış. çünkü ikisinde de at var. zihniyete bak.
  • Erken çekiyorlar şöyle 2030 dahamı iyiydi acaba

• Çok geç kalınde.F&F piyasanın kaymağını yedi bile.
  • Fast five daki gibi iki tane arabayla tonlarca agirligindaki kasayi cekme , arabalar donerken kasanin eylemsizligini hesaba katmama gibi sacmalik yapmazlarsa iyi bir film olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

Fast five daki gibi iki tane arabayla tonlarca agirligindaki kasayi cekme , arabalar donerken kasanin eylemsizligini hesaba katmama gibi sacmalik yapmazlarsa iyi bir film olabilir.

Bu gözle bakmadım ama hesaba katılmış gibiydi..
  • zaten bu tarz filmler büyük bir sanatsal yapıt ortaya koyacam anlayışıyla çekilmiyor ki hem para kazanıyor yapımcı hem de biz zevk alıyoruz bu tarz filmlerden.Konu ister istemez f&f e benzeyecektir ki zaten f&f in nfs den esinlendiini düşünüyorum.Önemli olan düzgün oyuncularla yönetmenin üslubu.Bunlar olursa çok hoş bir film olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.