Şimdi Ara

Need For Speed (2014) | Sinema Filmi | Sinemalarda (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
7
Favori
20.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar 20'ye yakın oyun çıkardı siz hala NFS Underground 1-2'desiniz. Bu filmin F&F ile alakası olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

hızlı ve öfkeli serisi güzel bir film fakat o filmde eksik olan şey ´´tutku´´ (rondo resmi koymayın fail olmasın)...Bu tip seri filmler aksiyon işi ama hiç biri 60 saniye etmez ve bence 60 saniye filminin devamı 3d olarak gelmeli. Hemde birebir kadrosu ile...O porsche sahnesine ölüyorum bitiyorum Hızlı ve öfkelide o kadar seri çekildi bütün serileri toplasam beni 60 saniye filmi kadar kendine bağlamış bir sahnesi yoktur tüm seri içinde...Hızlı ve öfkelide ise ilk 2 film favorim :) NFS den film olursa ciddi bir şey çıkmaz ama film ticari olarak tutarmı evet tutar...

Zamanında çok duyardım ismini fakat araba soygunu hiç ilgimi çekmezken modifiyeli arabalara kısmen ilgi gösterirdim, tabi bu ilgi bunu içeren bir filmi 2 saat boyunca izleyecek kadar değildi halen daha öyle. Yani bir filme en iyi, yaşamımda asla binemeyeceğim lüks arabalar, ilginç modifiyeli araçlar koysanız da onu film olarak bana izletemezsiniz, izlemeye değeceğini düşünmem çünkü. Nitekim bu Hızlı ve Öfkeli serisi için de geçerli. Fakat F&F 5'in benim için özel bir yeri var, bu kesinlikle arabalarla alakalı değil. 5. filmde inanılmaz bir aksiyon ve bunlarla birlikte komik ve coşturucu sahneler mevcut. Bu yüzden 5. filmi çok sevdim. Sizin bu yorumu görünce şu bir zamanlar adını duyup da umursamadığım 60 Saniye filmini indirmeye koyup izlemeye çalıştım. Sonuç: sadece 5 dakika sabredebildim ve ilerleterek bitirip sildim.

• Biraz konuyu tamamlarlarsa güzel bir film olabilir, oyuncu seçimi de çok önemli tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatyilmaz_nfs

Adamlar 20'ye yakın oyun çıkardı siz hala NFS Underground 1-2'desiniz. Bu filmin F&F ile alakası olacağını sanmıyorum.

Çünkü seride en çok zevki bu oyunlardan aldık.Tabii bi de Most Wanted var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba nasıl bir konu yazacaklar?
  • mesajim bulunsun

• İnşallah güzel bir seriye bağlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Static-X

Aslında Most Wanted'ın hikayesi çok güzeldi adam arabasını kaptırıyor geri almaya çalışıyor falan o tarz bişeyler yapılabilir

+1907
  • Konu yine suçlu- kanun kovalamacasina uygun sekilde olacak iste. Hızlı ve Öfkeli zaten tatmin etti o konuda.

• oyunda da oldugu gibi seri bir film olacaktır büyük ihtimalle
  • Fast of Furious varken yapılması gereksiz. filmin oyunu olsa neyse de oyununfilmi bir garip. zaten oyunu yıllarca oynadık hala oynuyoruz.
  • Çok tutacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty3434

Çok tutacağını sanmam.

emin misin

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic47

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty3434

Çok tutacağını sanmam.

emin misin

Gişede çok iş yapmaz.Tutacağını düşünüyosan o senin fikrin.
  • Ne zaman bir oyunu sinemaya aktarıcaz deseler Max Payne gibi inanılmaz bir cevheri bile beyaz perdede rezil rusva etmeleri aklıma geliyor.
  • Bence the run gibi berbat bir oyundan uyarlarsalar berbat olur.Underground 2 yada Most wanted'dan yaparlasa çok güzel olur.Çünkü son oyunları berbat.

Hızlı ve öfkeli'yede laf atmıyalım arkadaşlar.
  • Filmin ilk teaseri geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool Hand Luke

Doğru oyuncuları seçelerse film olarakta çok güzel bir seri ortaya çıkarabilirler.Bekleme listesine aldım.

+1
  • nfsyi sinemaya uyarlayacaklarına;

sinemaya uygun, deus ex, assassin's creed, diablo gibi oyunları uyarlasınlar ya..gerçi deus ex ile assassin's creed hakkında söylentiler var ama deus ex uyarlansa bileti 200 lira yapsınlar gitmezsem Allah belamı versin.gerçi işin içinde derin devlet olayları falan var deus ex pek tutmaz sanırım ama assassin's creed konusunda ısrarcıyım..
  • Bence güzel olur. Nfs'nin konusuyla fazla alakalı olacağını sanmıyorum ama güzel bir film yapabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.