Şimdi Ara

Need For Speed (2014) | Sinema Filmi | Sinemalarda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
7
Favori
20.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sene need for speed oyunu çıkmayacakmı beyler
  • Bence hoş olur
  • içinde EA'nın geçmediği bir nfs mi? ben varım.
  • Tutmaz, F&F'den kopya çekeceklerdir.
  • Aslında Most Wanted'ın hikayesi çok güzeldi adam arabasını kaptırıyor geri almaya çalışıyor falan o tarz bişeyler yapılabilir
  • Most Wanted gerçekten efsane bir oyundu. Film tadındaydı. PC oyunlarında çağ atlamıştı zamanında. Sinema filmi olursa ilginç olur.
  • sonunda hızlı öfkeli serisine rakip bi flim olacak çıksın hemen giderim iple bekiyom
  • para için kasılan bir film ve film serisi olur NFS den anca, ha F&F serisi gibi kasarlarsa o zaman güzel olabilitesi var fakat nfs nin hali hazırda hikaye barındıran u1 - most wanted var diğerleri hikaye içersede çok iyi değildi malesef.. bence önce bu konularla girişmeliler işe o zaman NFS film serisi için umut var derim, bunlar olmazsa film için beklentim sıfır
  • Oyuncular iyi seçilirse izlerim
  • erik gibi kütür kütür film olur
  • Tam olarak nesini sinemaya aktaracaklar. Sadece ismini kullanıp para kazanma çabası bence.
  • bence iyi olur.
  • konu iyi olursa film güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine atıp tutmuş ergenler
  • Olsa bile gişede iş yapmaz
  • Bekleyip göreceğiz
  • Hızlı ve Öfkeli kadar olamaz ama yine de görüntü yönetmeni iyiymiş.
  • E zaten Hızlı Ve Öfkeli serisi mevcut, ne gereği vardı? Hiçbir beklentim yok, çöp olmazsa iyidir.
  • NFS serisi sadece Underground ve Most Wanted,Carbon vs. ' den ibaret degil . Sokak yariscisi olup resmi yarislara kadar uzanan bir karakterin hikayesini yaparlar (bence) . Seri de bu sekilde devam eder.

Ayrica Fast and Furious cok sacma bir senaryolara ve gerceklik disina cikan bir suru sahneye sahip,sacma diyenler haklilar fakat ben yine de seviyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.