Şimdi Ara

◄◄◄Motorsiklet ile ilgili bir konuda yardım arayanlar buyrun ►►► (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
3.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayri Potur

Ne yalan söyleyeyim anlamıyorum. Başlangıç için ne önerirsiniz peki? Scooter gibi olsun istemiyorum.

Tamam dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz motor ile ilgili her konuda yardımcı olabilirim. Başlangıç olarak Supersport tarzı yani yarış motoru dediğiniz tarz sevdiğiniz için;

► Honda CBR 125R
    ► Yamaha R 125

Daha uygun fiyatlı isterseniz normal görünüşü olan yani communter olarak şunlara bakabilirsiniz.

► Honda CB 125 E, CBF 150
    ► Yamaha YBR 125
    ► Mondial MH drif 125

Bunlara bakabilirsiniz.
  • Forumda racing meraklısı arkadaşlar var mı ?
  • selamlar yaş 20 okula gidip gelmek çok zor oluyor. motosiklet almayı düşünüyorum. Araştırma yaptım başlangıç için bana en uygunu yamaha ybr125 sanırsam. anca k ehliyet için sorularım var. 2016 da başvursam a1 ehliyetimi alabiliyorum yani en fazla 125 cclik motormu sürebiliyorum. son olarakta 0 mı almalıyım 2. el mi. fazla fiyat farkı yok 0 2. el arası.
    not: istanbul trafiğinde iş gidiş çıkış saatlerinde kullanılacak
  • BrAsSs kullanıcısına yanıt
    İzmir'de okula giderken 40km sabah soğuğunu yememek için ne gibi ürünler kullanmalıyım ?

Şuan venom 4 mevsim mont, venom dizlik, kışlık eldivenim var.

Tech90 Motosiklet Termal İçlik Takım 0 Yaka gibi bir ürün yeterli olur mu ?
  • Şehir içinde kullanılacaksa

+250 cc gibi bi hacim yeterli olacaktır.
    +tarz konusu bambaşka bir dünya. Mesela ben istanbulda 150 cc'lik cross kullanıyorum son derece memnunum
    +güvenlik olabildiğince yüksek olmalı
    +Az yaksın çok kaçsın. Fazla arıza çıkartmasın

Şehirler arası kullanılacaksa

+600 cc ve üzerinde hacim şart
    +Rahat bir sele
    + Kaliteli bir motor kesinlikle şart
    + yine güvenlik şart
    +Az yaksın çok kaçsın. Fazla arıza çıkartmasın

• Aylar sonra açtığım konuyu görünce anılarım canlandı, soruları olanlara yardımcı olayım :)
  • BrAsSs kullanıcısına yanıt
    Hocam motora başlamak istiyorum ve aklımda bir sürü soru var. Cogunu sormak istiyorum fakat zamanınızıda almak istemiyorum, musait oldugunuz zaman sorabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propertij2931

Hocam motora başlamak istiyorum ve aklımda bir sürü soru var. Cogunu sormak istiyorum fakat zamanınızıda almak istemiyorum, musait oldugunuz zaman sorabilirmiyim ?

Estafurullah her zaman yardımcı olmaya çalışırım bildiğim kadarıyla, facebooktan mesaj atarsanız daha iyi yardımcı olurum burdan da yazabilirsiniz.
  • Merhaba

1999 model honda kinetic motor sahibiyiz,motorumuzu değiştirmeye karar verdik.2006 model 38 bin km.de Gilera vxr 200cc bulduk.almayı düşünüyoruz.Motor hakkindaki sizlerin dusuncelerinizi merak ediyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bir de honda kinetic motorumuzu muayeneye sokup sigorta vs.işlerini halledip satacağız.Ne kadar eder

Gilera vxr 200cc 2006 model 38bin km.de olan motor ne kadar eder.

Saygılar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.