Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.544
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clls

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

10 tl süt alışverişine 5 tl money kampanyası tanımlanmıştı, 4 tane ülker 1 kg süt aldım 2.65 tl den 11.60 tl ödedim (0.5 money hediyesi vardı) 4 tane süt aldığım için 2 tl money yüklenmiş kişiye özel 5 tl money yüklenmemiş, aynı sorunu yaşayan var mı?

bende aynısını yaptım.banada 2 tl yatmış. bakalım bekliyoruz.3 tl daha gelmesini.
    gelmezse ararız müsteri hizmetleri.

Yatan 2 money 0.5*4 katalog kampanyasından,ayrıca karta tanımlanan 10 tl süte 5 money kampanyasıyla toplam 7 money yatması gerekmez mi?

Bende 10 tl süt alımına 3 money diyor 5 değil sizde bakın tekrar 3 money olması lazım.
    Beklicez bakalım büyük ihtimal yatacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes'de kampanya değişik tutarlarda tanımlı
    Örnek ; bende 6 TL ve üzeri uzun ömürlü süt alışverişine 2 money yüklenecek.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    hocam bende 10 tl süt alımına 5 tl diyor şimdi tekrar baktım...
  • merhaba arkadaşlar
    bugün 10 tl süt alımına 5 money kampanyasını yaptım yarın muhtemelen yüklenir ve kasada 2. bi kampanya çıktı 35 tl kırmızı et alımına 5 money hediye diye ama onu yapmayacağım sanırım.

Diğer kartmızda ki 5 tl lik su veya maden suyu için de 6 tl lik maden suyu aldım kasa fişinde (bak-kazan)1 tl indirim yansıdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

10 tl süt alışverişine 5 tl money kampanyası tanımlanmıştı, 4 tane ülker 1 kg süt aldım 2.65 tl den 11.60 tl ödedim (0.5 money hediyesi vardı) 4 tane süt aldığım için 2 tl money yüklenmiş kişiye özel 5 tl money yüklenmemiş, aynı sorunu yaşayan var mı?

Money yuklemelerine, kampanyali urunler dahil degildir. Buyuk ihtimalle o bes money gelmeyecek.

Böyle bir açıklama olduğunu görmedim ben. Sadece geçen insertteki peynir kampanyasında vardı katalog ürünleri dahil değildir diye.

• Bu akşam üstü, haftalık alışverişi yaptım migrostan, ne kampanya baktım, ne indirim. Sadece ihtiyacımı, htiyacım kadar aldım, çok ta güzel oldu. Her hafta sepet doluyordu. Yarım sepetle çıktım. Bilmem ne alana tavuk vs kampanyalarını artık takip etmeyeceğim, hep zarar

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Fişinizin altında ikinci kampanya tanımlanmışsa kesin yüklenir. Tanımlanmamışsa muhtemelen yüklenmeyecektir. Çünkü ilk teklifi yerine getirenlere ikinci teklifi yapıyorlar. Acaba diyorum sütleri 2.15*4 şeklinde hesaplamış olmasınlar.
  • PARAFESOR P kullanıcısına yanıt
    evet hocam 2. teklif geldi 35 tl kırmızı et alımına 5 tl money yazıyordu, cevap için teşekkür ederim..
  • quote:

evet hocam 2. teklif geldi 35 tl kırmızı et alımına 5 tl money yazıyordu, cevap için teşekkür ederim..

Bu teklifler nasil geliyor magazadan alışveriş yapınca slipte falan mi yazıyor yoksa sms ile kişiye özel midir?

• hidolgoo kullanıcısına yanıt
    evet hocam mağazadan alışveriş yaptıktan fişinizi aldıktan hemen sonra size tanımlanmışsa kampanya, teklif fişi şeklinde kasadan çıkıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Bu akşam üstü, haftalık alışverişi yaptım migrostan, ne kampanya baktım, ne indirim. Sadece ihtiyacımı, htiyacım kadar aldım, çok ta güzel oldu. Her hafta sepet doluyordu. Yarım sepetle çıktım. Bilmem ne alana tavuk vs kampanyalarını artık takip etmeyeceğim, hep zarar

Aslında tam marketlerin istediği davranış şekli bu. Müşteri gelsin, ne ihtiyaçsa fiyatına bile bakmadan alsın ve çıksın. Sadece kampanya takip eden ve kombo yaparak 2 -3 kampanyayı birleştiren müşteriyi hiç sevmezler

• dguoguz kullanıcısına yanıt
    Hocam kombo yapa yapa ev doldu taştı,her taraf deterjan, kozmetik, kıyafet :(

• quote:

Orijinalden alıntı: PARAFESOR

Fişinizin altında ikinci kampanya tanımlanmışsa kesin yüklenir. Tanımlanmamışsa muhtemelen yüklenmeyecektir. Çünkü ilk teklifi yerine getirenlere ikinci teklifi yapıyorlar. Acaba diyorum sütleri 2.15*4 şeklinde hesaplamış olmasınlar.

Evet fişin altında 2. kampanya tanımlandı.Money club sitedende baktım. Ordada tanımlanmış. 1,2 güne yüklenir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.Çıkarsa arar yükletiriz. 2,15 tl olarak hesaplayamazlar fişte toplam 10.6 tl süt gözüküyor.Anlık indirim olsa dediğin doğru.
    Kampanyada açıklamasında katalog ürünleri yada kampanyalı ürünler dahil dedğildir demiyor.Söke söke alırız o moneyleri.

• quote:

Sorma...Benim de aynı oldu...Hanımla papaz olduk...
  • quote:

evet hocam mağazadan alışveriş yaptıktan fişinizi aldıktan hemen sonra size tanımlanmışsa kampanya, teklif fişi şeklinde kasadan çıkıyor ...

Tamam tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Fazla ürünleri ihtiyacı olanlarla paylaşmayı deneyin, mutlaka dolaplarda yer açılacaktırç
  • hayırlı uğurlu olsun.şimdi baktım + 3 money daha yüklenmiş.Toplamda 5 money oldu.kavga etmeden aldık moneyleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

quote:

Fazla ürünleri ihtiyacı olanlarla paylaşmayı deneyin, mutlaka dolaplarda yer açılacaktırç

Ben daima başımdaki yöneticilerin sözünü dinlerim!!!

Yıllardır milli geliri ne kadar arttırdıklarından,ülkenin ne biçim kalkındığından,milletin ne biçim zenginleştiğinden,uçup kaçtığımızdan bahsedip duruyorlar...

E böyle bir ülkede yaşayanların benim vereceğim üç beş kuruşluk yiyeceğe ihtiyaçları olduğunu hiç sanmıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

quote:

Hocam ihtiyacı olanları zaten düşünüyoruz, inanın. Ayrıntı vermek istemiyorum ama ortalamanın oldukça üzerindedir yardımım

• GDI yine sanalmarket sepetinden düşmüyor. bunu kesinlikle bilerek yapıyorlar. sonra karta tanımlıyorlar. benden nakit para çekip benim kartıma money olarak tanımlasan ne fark eder. ben o parayı yine migrosda harcamak zorunda kalıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.