Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam sağolun pazartesi gününü bekleyelim...
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Uzun numara işe yaramıyor. Kısa numaradan mesaj gelmese dahi internetteki sayfaya(http://www.moneyclubkart.com/Default.aspx ) size özel kampanya kısmına mesaj olarak düşüyor
  • Sucuğu bende bekliyorum
    En iyi sucuk itimat ana mlgrosta yok sanırım ondan sonra cumhuriyet geller bundan başka tavsiye sucuk varmı 4-5 kg stok yapmayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumhuriyet sucuk a101 de 40 a geliyor kilosu
    Sokdada ikbal var 38 e geliyor kilosu ikiside fermante

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öner kazan ile yeni oluşturulan hesapta gdi eklediğimde gdi indirimi düşmüyor. nedenini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Sucuğu bende bekliyorum
    En iyi sucuk itimat ana mlgrosta yok sanırım ondan sonra cumhuriyet geller bundan başka tavsiye sucuk varmı 4-5 kg stok yapmayı düşünüyorum

İtimatı istanbulda göremedim daha
    Migros'tan geçen apikoğlu fermante kg. ı 55 olandan aldım pek beğenmedim tavada bayağı yağ bıraktı kırmızı renk lezzette öyle aman aman gelmedi
    Cumhuriyet bulursam alacağım
    Acaba cumhuriyet ist. Anadolu yakası hangi şubelerde var ?
    Mesala bana yakın Migros'ta yok en yakın
    Atalar Migros var yanılmıyorsam

• quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

Cumhuriyet sucuk a101 de 40 a geliyor kilosu
    Sokdada ikbal var 38 e geliyor kilosu ikiside fermante

15 tl 350 gram Okan a101 de oda 43 tl yapıyor kg fiyatı namzet şuan Migros'ta 37 tl
    Cumhuriyet 52 tl

• Sucuğu yıllardır itinadan aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

10 tl süt alışverişine 5 tl money kampanyası tanımlanmıştı, 4 tane ülker 1 kg süt aldım 2.65 tl den 11.60 tl ödedim (0.5 money hediyesi vardı) 4 tane süt aldığım için 2 tl money yüklenmiş kişiye özel 5 tl money yüklenmemiş, aynı sorunu yaşayan var mı?

bende aynısını yaptım.banada 2 tl yatmış. bakalım bekliyoruz.3 tl daha gelmesini.
    gelmezse ararız müsteri hizmetleri.
  • quote:

10 tl süt alışverişine 5 tl money kampanyası tanımlanmıştı, 4 tane ülker 1 kg süt aldım 2.65 tl den 11.60 tl ödedim (0.5 money hediyesi vardı) 4 tane süt aldığım için 2 tl money yüklenmiş kişiye özel 5 tl money yüklenmemiş, aynı sorunu yaşayan var mı?

Money yuklemelerine, kampanyali urunler dahil degildir. Buyuk ihtimalle o bes money gelmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 25 Ocak 2015; 13:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

öner kazan ile yeni oluşturulan hesapta gdi eklediğimde gdi indirimi düşmüyor. nedenini bilen var mı?

hocam bendede aynısı olmuştu 1 saat sonra filan gene denedim düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Money yuklemelerine, kampanyali urunler dahil degildir. Buyuk ihtimalle o bes money gelmeyecek.

21 Ocak -4 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros,Tansaş,Macrocenter ve MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market'ten Money Club Kartınızla yapacağınız tek seferde 10TL'lik süt alımına 3 Moneyhediye edilecektir.Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan bir kez yararlanılabilir. 1 Money=1TL'dir.
    -------

burda kampanyalı ürünler dahil değildir diye bir ibare yok. eğer money yatmazsa arar ağızlarına ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 25 Ocak 2015; 13:40:09 >

• clls kullanıcısına yanıt
    Money club kart dahil mi bakliyat kamp sina?

• quote:

Orijinalden alıntı: alidarbaz71

evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Şu anda neredeyse bütün bakliyat ürünleri kampanyada,15 e 5 money vermez mi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

bende aynısını yaptım.banada 2 tl yatmış. bakalım bekliyoruz.3 tl daha gelmesini.
    gelmezse ararız müsteri hizmetleri.

Yatan 2 money 0.5*4 katalog kampanyasından,ayrıca karta tanımlanan 10 tl süte 5 money kampanyasıyla toplam 7 money yatması gerekmez mi?
  • clls kullanıcısına yanıt
    hocam bana 2 tl yüklenmiş, süt alımında kişiye özel 5 tl yüklenmemişti çağrı merkezini aradım 2 iş günü içinde yüklenecek dediler yani salı gününü bekleyin yükleme gerçekleşmezse arayın kayıt açalım dediler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarbaz71

Yazdığım mesaj; uzun numarayla yapılan başvuruların kayda geçmediğini belirtmek içindi.
  • bakliyat kampanyası soran arkadaşlara yazmak istedim, katalogta olan 2 kg yayla baldo pirinç aldım, 1 kg migros baldo pirinç aldım toplamda toplam tutar 17.7 tl idi bir gün sonra 5 tl yüklendi yani katolog ürünleri dahil olmuş oldu...
  • yalnız bakliyat kampanyasına katılmak için money karta bağlı cep telefonundan 5MONEY yazıp 5818 e göndermek lazım yoksa 5 tl puan yüklenmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Ocak 2015; 17:41:30 >
  • 
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.