Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Garadayı265

migros filiz çayın üreticisi kim biliyor musunuz?
    fiyatı uygun.deneyen ve tavsiye edcek var mı?
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/40797351-32026-migros-filiz-cay-1000-gr

ben kullanıyorum, tomurcuk çay katarak daha keyifli bir içim oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir örnekle sorumu yazmak istiyorum.

Örneğin 30 ocak 2015'de gdi ürün içerisinde olan "POŞETLİ BÜTÜN PİLİÇ" ürünün kilosu 1 lira.

50 tl'lik sepet sonrası bu üründen kaç kilo alabiliyoruz? sadece 1 kilo mu? Yoksa 1 tüm piliç mi ? eğer 1 kilo ise bütün piliç'i parçalıyorlar mı?
  • gonulbas kullanıcısına yanıt
    Gecen ay basımdan gecen olayı aktarayim
    Gdi bütün piliç 1 TL sepete ekledim 1 kg vereceklerini dusunerek
    Mağaza teslim seçtim ve markete gittim, bana bütün piliç vermişler yaklaşık 2.200 gr
    Tabi ödemeyi online yaptigimdan herhangi bir ek ücret sozkonusu değil di
    Ve sanal market elemanına sordum hak geçmesin 1 kg aldım diye. Önemli değil dedi
    Eve geldim mh aradım, 1 TL odeyeceksiniz ancak 2 kg ye kadar veriyoruz kampanya budur dedi
    Sonuçta özetle hak geçmemiş oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

quote:

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/40797351-32026-migros-filiz-cay-1000-gr

Karali

Artik karali uretmiyor.

• 50 liralık sepet yapın üstüne 7 liralık kampanya ürünü koyun sonra 15liralık çek düşüyor. 2 defa böyle ürün aldım acayip karlı. Annem görünce çok şaşırdı:)

• quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

karta tanımlanan 6 tl'lik süt alımına 2 money kampanyası için 3 paket sek süt almıştım (önceki migroskoptaki 0.5 money verenden.)
    0.5 moneyler yattı ama 2 tl money yatmadı 2 kartıma da,
    benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

dün benim kartıma yattı bir sorun yok.önce 0,50 tl olan yattı. 3 gün sonra diğeri yattı.ne zaman yaptınız alışverişi yeniyse 3,4 gün bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

quote:

Karali

Artik karali uretmiyor.

Kim üretiyor öğrenebilirmiyiz ?

• money karta yatan parayi netten gorebiliyor muyuz diye bir soru sorabilir miyim :)
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Görmek istersen görebiliyorsun .. Ama önce müşteri hizmetlerinden kartına şifre tanımlatman lazım..
  • gonulbas kullanıcısına yanıt
    Ben sanalamarketten alışveriş yapmıyorum. Magazadaki uygulama şu şekilde: 50 tl yi geçtikten sonra 2 kg ye kadar ki ürünü size 1 tl üzerinden fiyatlandıryorlar. Ama 2,2 kg olur ise 2 kg ye kadar olan kısmı 1 tl den, 2 kg üzerindeki gramajı da kg si ne ise ona göre çarpıp fiyatlandırıyor.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Hangi firmaya geçti ? Burdaki şubedekiler halen karalinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PARAFESOR

Ben sanalamarketten alışveriş yapmıyorum. Magazadaki uygulama şu şekilde: 50 tl yi geçtikten sonra 2 kg ye kadar ki ürünü size 1 tl üzerinden fiyatlandıryorlar. Ama 2,2 kg olur ise 2 kg ye kadar olan kısmı 1 tl den, 2 kg üzerindeki gramajı da kg si ne ise ona göre çarpıp fiyatlandırıyor.

O zaman normal fiyatı 14 tl olan cem gemlik zeytin'i 2 kg 2 tl'ye alabiliriz. Bim'deki 12,5 liralık 2 kg'lık zeytinin fiyatıyla kıyaslasak dahi en az 10 lira kâr yapmış oluruz. 15 tl'lik hediye çekiyle beraber 25 tl indirim almış oluruz. 30 ocak için bir sepet yapayım.
  • money - petrol ofisi kampanyası puanları yatan var mı? Bu gün yatması lazımdı. Benim kartta gözükmüyor.
  • rkarakus06 kullanıcısına yanıt
    Ben de de yok..
  • Hocam sen bilirsin tam açıklığa kavuşturalım şu gramajlı olayını...

GDI de Tavuk ve Zeytin türü şeyler var.
    2 kg ya kadar 1 tl deniyor...

50 TL alışveriş yaptık...
    2 kg zeytini (yada tavuk) 1 tl ye mi alcaz...
    Maksimum kar nasıl olur bu durumda...

SORUYU SORARKEN CEVAPLAMIŞIN HEMEN ZATEN :)
    HAVADA KALDI SORU :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 27 Ocak 2015; 11:51:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonulbas

Bir örnekle sorumu yazmak istiyorum.

Örneğin 30 ocak 2015'de gdi ürün içerisinde olan "POŞETLİ BÜTÜN PİLİÇ" ürünün kilosu 1 lira.

50 tl'lik sepet sonrası bu üründen kaç kilo alabiliyoruz? sadece 1 kilo mu? Yoksa 1 tüm piliç mi ? eğer 1 kilo ise bütün piliç'i parçalıyorlar mı?

bütün piliç veriliyor. mesela tavuk 2 kg dan fazla ise 2 kg a kadar kilosu 1 liradan, 2 kg üstü ise normal fiyatından fiyatlandırılıyor.

örneğin tavuk 2.2 kg, tavuğun normal satış fiyatı da 5 lira ise, ödeyeceğiniz toplam tutar 3 lira olur.
  • quote:

Hangi firmaya geçti ? Burdaki şubedekiler halen karalinin.

hatırlayamadım şu anda, işyerine gidince bakar söylerim.
  • Money bonus kullananlar:
    Kart aidatı iade ediliyor mu? Kart başvurusu yaptım kenarda dursun diye ama sıkıntı vardı diye hatırlıyorum?

Kart geldiğinde direk "ücret varmışmış yavs" kapatmak için arayan oldu mu genelde bu blöfe karşılık aidatsız yapıyorlar.

• @belo3, geçen hafta perşembe yapmıştım hocam, ertesi gün 0.50 yattı benim de ama diğerinden ses yok.

@J3ASKAN, hocam açıklamalarda kampanyalı ürün alımıyla ilgili bir bilgi yazmıyordu, kendi kafalarına göre sonradan uydurmuşlardır onu,
    alışveriş yapmadan kampanya açıklamasını tekrar okumuştum, 6 tl lik süt alımına 2 moneyden başka bir açıklama yoktu.
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Blöf yap kartı iptal etsinler.. Artık sistemleri tersten işliyor. İstersen kullan istersen kullanma..
  • 
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.