Şimdi Ara

'Microsoft, Windows Phone için Sony'yi ikna turları yapıyor' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: u.r.k.

Yok artık Ali Sami.
    Xperia ile nexus kasılıyormuş. nexusta arayüz bile yokken kasılıyor diyorsun?

Dslr isteyen gider dslr alır, ucuza güçlü telefon isteyen Discovery alır, pili uzun gitsin diyen G2 alır, Su geçirmesin diyen Z1 alır, Kaliteli kasa isteyen One alır, Phablet isteyen Note alır (Phablet te Note vardır birde diğerleri), kaliteli markalı olsun diyen iphone alır, tablet isteyen ipad alır. bak bende diğer sistemler için örnekler verdim.

adam diyor 512 mb a uyarlamak için çalışıyoruz ama kesin garanti veremeyiz diyor sen diyorsun 1-2 haftaya çıkacak. sana mı inayım adamların dediklerine mi???

evet bedavacılığa iyi alıştım pcndeki office serisi gibi bilumum crackli oyun gibi telefonda da bedavaya alıştım. önüne gelen uygulamaya 2-tl fix menü çekiyor sistemde. ama merak etme. ben ipadime de android telefonuma da 300 tl lik uygulama parasını da acımadan verdim.

valla biz iexplorerı format sonrası chromu, firefoxu indirmek için kullanıyoruz yıllardır. Wp da adammı olmuş bu iexplorer? flashlı siteleri açıyor mu bu tarayıcı? dizi film falan izletiyor mu androiddekiler gibi? wap şubesi programla yaptığının hızını rahatlığını yerini tutar mı peki? sen wapla girip sayfayı büyütüp küçültene kadar ben hesaplar arası işlem yaparım.

bugün android kullanırım, yarın belki ios kullanırım belki tizen belki wp telefon. hangisi o an en hazır oysa o. Burdaki tartışma Wp un çok hızlı mı yoksa yavaş mı geliştiği?

Sizler çok hızlı gelişiyor diyorsunuz bizse bu şartlarda yavaş olduğunu.

adam Xperia ve Nexus kasmıyor dedi yav he kardeşim tamam arkadaşım sen 1 numarasın git bitane Xperia Z kullan S kullan hadi sonra gel

sanane kardeşim yahu sananeee! DSLR ile kapışan kamera ve telefonu aynı anda isteyen gider 1020 alır bundan SANANEEE ?? ucuza (güçlü) telefon dediği de Discovery ha ahsgdfchasf ulan daha ucuza Lumia 520 nin ve aynı fiyattaki Xperia M deki çift çekirdekli Krait işlemci ortada 4 çekirdekli Discovery falan bırakmıyor sen neyin gücündesin senin güç kavramın nedir adam telefon kullanmamış etmemiş gelmiş buraya konuşuyor phablet de Note vardır bi de diğerleri diyor he arkadaş tamam sen 1 numarasın

Sen neye inan biliyon mu, bilip bilmeden konuşup kendini rezil etmeye inan, şuradaki elmaya armuta inan falan takıl sen

Ben bir tek Asphalt 8 e 2tl para verdim? 20 ye yakın uygulama oyun yüklü nerde önüne gelen 2tl fix ücret çekiyor? wp8 kullanmadan etmeden bıdı bıdı konuşmucaksın işte

Sana tekrar söylüyorum wp8 kullanmadan konuşma rezil etme kendini, internet explorer mobil platformdaki en hızlı tarayıcı oldu adam bilgisayardaki İnternet Explorer ile wp8 dekini aynı zannediyor bi de konuşmaya devam ediyor

sen var ya harikasın ama daha fazla uğraşamıcam senle hadi takıl sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 3 Ocak 2014; 22:30:35 >

• 1020'nin kamerasi DSLR'larla falan kapismiyor. Abartmayin.

Daha iyi ceken compact makineler bile var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

1020'nin kamerasi DSLR'larla falan kapismiyor. Abartmayin.

Daha iyi ceken compact makineler bile var.

millet android kasmıyor diye abartırken birşey yok biz dslr ile kapışıyor diyincemi abartıyoruz :)
  • Ben Android kullanıcısıyım ama en kısa zamanda nokia lumia 1520 alıcam. WP 8 de gelişmekte ve ben wp8 gelişirken buna tanıklık edicem. Yalaka Androidciler dır dıra devam etsin....

• Avorlair kullanıcısına yanıt
    her şeyin sonuna gülme işareti koyarak dediklerinin doğru olduğu savını uyandırmaya çalışmanı biz 10 sene önce internette yapıyorduk be kuzucuk.

evet her türlü model telefonu denerim Xperia da Nexusta kasmıyordu. senin denediklerin kasıyorsa bilemem. çünkü sonynin arayüzü diğerleri kadar dolu olmadığından akıcıdır.

siz 1020 nin dslr kalitesinde olduğunu söylüyorsanız fotoğraf tecrübenizin facebokta kızların albümlerine bakmaktan ibaret olduğuna inanırım. Dslr veya compakt kullanınız sonra tartışalım bunu lütfen.

Discovery dedim evet oyunlarda işlemciden çok gpu ve ram önemli olduğunu bilmiyorsun herhalde.. discoverynin gpusu Xperia M i tokat manyağı yapar. 520 gibi de ram 512 mb diye de oyunu açmamazlık etmez.

20 ye yakın uygulama yüklü diyorsun benim 10,6 gb kullanım alanı veren telefonumda bile 97 adet uygulama-oyun yüklü. neden 20 tane yükledin? telefonunda yer mi yok yoksa wp da uygulama oyun mu yok? wp da bölümü takip ederim. sistemde pek bir gelişme olmadığından bölümün konularının % 70 i yeni çıkan oyun veya güncellenen programlarla ilgili. telefonuma yüklerim ben bunu deyipte bedava olan bir şey görmedim burada.

wp da en iyi tarayıcı ie olabilir ama opera-next gibi adam akıllı tarayıcı olmadığından size öyle gelmiştir. gerçi ben next browser kullanıyorum. flash player desteklemeyen uygulama kullanmayı sevmiyorum nedense.

söylemene gerek yok mükemmel olduğumu biliyorum. ama sen uğraştığın için yazmayacam dediğim halde senle uğraşıp gerçekleri kafana çivi gibi çakmaya devam edeceğim.

• quote:

her şeyin sonuna gülme işareti koyarak dediklerinin doğru olduğu savını uyandırmaya çalışmanı biz 10 sene önce internette yapıyorduk be kuzucuk.

evet her türlü model telefonu denerim Xperia da Nexusta kasmıyordu. senin denediklerin kasıyorsa bilemem. çünkü sonynin arayüzü diğerleri kadar dolu olmadığından akıcıdır.

siz 1020 nin dslr kalitesinde olduğunu söylüyorsanız fotoğraf tecrübenizin facebokta kızların albümlerine bakmaktan ibaret olduğuna inanırım. Dslr veya compakt kullanınız sonra tartışalım bunu lütfen.

Discovery dedim evet oyunlarda işlemciden çok gpu ve ram önemli olduğunu bilmiyorsun herhalde.. discoverynin gpusu Xperia M i tokat manyağı yapar. 520 gibi de ram 512 mb diye de oyunu açmamazlık etmez.

20 ye yakın uygulama yüklü diyorsun benim 10,6 gb kullanım alanı veren telefonumda bile 97 adet uygulama-oyun yüklü. neden 20 tane yükledin? telefonunda yer mi yok yoksa wp da uygulama oyun mu yok? wp da bölümü takip ederim. sistemde pek bir gelişme olmadığından bölümün konularının % 70 i yeni çıkan oyun veya güncellenen programlarla ilgili. telefonuma yüklerim ben bunu deyipte bedava olan bir şey görmedim burada.

wp da en iyi tarayıcı ie olabilir ama opera-next gibi adam akıllı tarayıcı olmadığından size öyle gelmiştir. gerçi ben next browser kullanıyorum. flash player desteklemeyen uygulama kullanmayı sevmiyorum nedense.

söylemene gerek yok mükemmel olduğumu biliyorum. ama sen uğraştığın için yazmayacam dediğim halde senle uğraşıp gerçekleri kafana çivi gibi çakmaya devam edeceğim.

he anam he haklısın 1 numarasın en birincisin hadi işine takıl sen

• Avorlair kullanıcısına yanıt
    cevabın varsa yaz konu dışı değil burası.
  • laf olsun diye yazılmış bir yorum.
    Wp kullanıyorum diye değil de yüzlerce uygulama arasında dolanmaktan iyidir o arayüz. Hem istediğin gibi dizerken, uygulamalara ulaşmak kolay oluyor.
  • MS'un şu sıralar Sony'e yaklaşmaması taraftarıyım, Xbox1-PS4 üstünden rekabeti kızıştırabilirse ikisi de birbirini büyütürler. Rekabet olmazsa kendi aralarında bir deflasyon olur ve buna gore yollar çizilirki en istemediğimiz şey bu.
    Şu anda Xbox One 429$, PS4'den 30 dolar pahalı.http://www.amazon.com/Xbox-One-Console/dp/B00CMQTVUA/ref=sr_1_1?m=AM28SXBFOAQYK&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1388840180&sr=1-1

• u.r.k. U kullanıcısına yanıt
    özledim yahu seni
    hadi anltsnaaa onca işltim sistmi içndn nedn android ha nednn .s.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

özledim yahu seni

Telefonun görüntüsünü kutucuk renklerini değiştirmekle yetinmek yerine istediğin şekle sokmak.
    Dosya yöneticisi
    Arama ekranında 2-3 tuşa basarak rehberde belirtilen isme tıklayarak arama yapmak( rehbere git adamı bul altlara inmekle uğraşmamak)
    Dosya Yöneticisi
    Aslında akıllı cep telefonu değil cep bilgisayarı kullanmak
    Dosya Yöneticisi
    telefonunda 4.4.2 veya 2.3 sürümü kullanabilme özgürlüğü
    Dosya Yöneticisi
    Bildirim merkezi görev çubuğu gibi ıvır zıvırlar
    Dosya Yöneticisi
    Büyüyecek abisi demek yerine büyümüş bir sitem kullanmak.
    Dosya Yöneticisi
    512 mb - 768 mb ramli telefonda oyun oynamak.
    Dosya Yöneticisi
    telefonun yazısıları nerden küçülür dediğin serviste bu wp mu anlamam ben cevabını almamak.
    Dosya Yöneticisi
    bankaya uygulama çıkartacak mısınız mesajı atıp, ne wp uygulaması mı yav he he cevabı almamak.
    Dosya Yöneticisi

biraz daha özle, yemeden içmeden kesil devamını yazarım sana.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u.r.k. -- 4 Ocak 2014; 21:51:27 >

• quote:

quote:

özledim yahu seni

Telefonun görüntüsünü kutucuk renklerini değiştirmekle yetinmek yerine istediğin şekle sokmak.
    Dosya yöneticisi
    Arama ekranında 2-3 tuşa basarak rehberde belirtilen isme tıklayarak arama yapmak( rehbere git adamı bul altlara inmekle uğraşmamak)
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    telefonun yazısıları nerden küçülür dediğin serviste bu wp mu anlamam ben cevabını almamak.
    Dosya Yöneticisi
    bankaya uygulama çıkartacak mısınız mesajı atıp, ne wp uygulaması mı yav he he cevabı almamak.
    Dosya Yöneticisi

hıı içlrnde bn yokm yani tmm .s.s

• yakında kapı kapı dolaşıp wp satmaya çalışacaklar galiba. Sony yıllar sonra piyasayı yakalamışken neden batışa geçsin? Wp zaten nokia'nın yeni symbian'ı gibi oldu..
  • quote:

quote:

özledim yahu seni

Dosya yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi

Diğerlerine yav he he diyelim... Androidin en büyük sıkıntılarından biri rehbere geç girme değil mi ben mi yanlış hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 4 Ocak 2014; 22:23:35 >

• quote:

quote:

özledim yahu seni

Dosya yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi
    Dosya Yöneticisi

Windows Phone konusunda o kadar tecrubesizsin ki, bu her halinden belli. Bilmedigin sistemi sirf Mesut Cevik'in gazina grlip elestirme.

Surada yazdigin seylerden daha ciddi problemler yazarim wp 8 ile ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

O arayüz ve marketle windows phone önemli bir rakip olamaz ios ile androide.

hadi markete bir şey demiyorum da, o arayüz derken? androidin ki arayüz mü gözünü seveyim wpnin yanında? ayrıca android kullanıyorsan, belli ki evet, normal bir kullanımda, oyunda oynamaya değinmiyorum bile, bir gün anca gidebiliyor ki daha geçen sene alınmışlar yarım gün anca dayanıyor. adamlar ya arkasına kocaman bi batarya ile dolaşıyor, yadaşarj aletiyle kasınıyorlar. şahsen bi haftaya yakın götürmüşlüğüm var wp de az bir kullanım ile.
    wp
  • Androidin değil Samsungun arayüzünden kaynaklanan gecikme sorunu. diğer telefonlarda rehbere geç girme diye birşey yok. Samsung kullanıp androidi kötülemeyin.

@ Utku

doğrudur ama yazdığım kişiye bu cevap anca yeterdi. Onun bilgisine göre bu cevaplar yeterde artar bile.

donanım incelemelerini Dh de değil teknoseyirde izliyorum. M.Çevik in düşüncelerimde etkisi yok.

diğerleri içinde bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zubeyrtasci

quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

O arayüz ve marketle windows phone önemli bir rakip olamaz ios ile androide.

hadi markete bir şey demiyorum da, o arayüz derken? androidin ki arayüz mü gözünü seveyim wpnin yanında? ayrıca android kullanıyorsan, belli ki evet, normal bir kullanımda, oyunda oynamaya değinmiyorum bile, bir gün anca gidebiliyor ki daha geçen sene alınmışlar yarım gün anca dayanıyor. adamlar ya arkasına kocaman bi batarya ile dolaşıyor, yadaşarj aletiyle kasınıyorlar. şahsen bi haftaya yakın götürmüşlüğüm var wp de az bir kullanım ile.
    wp

benim kişisel görüşürüm o arayüzü sevmiyorum daha kullanışlı birşey yapabiliri nokia ve microsoft.

• İsteyen istediği işletim sistemini kullanır millet birbirini yiyor bunun için

Microsoft Sonyi ikna edip bir iki windows model çıkarırsa değişiklik olur bence
  • En çok android satışının olduğu marka Samsung değil mi...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.