Şimdi Ara

'Microsoft, Windows Phone için Sony'yi ikna turları yapıyor' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: orientem

"Yeni işletim sistemi" "gelişecek" denip durmasına uyuz oluyorum kaç yıldır mobile işletim sistemi yapıyosun windows mobile ve sürümleri windows phone 7 windows phone 7.5 windows phone 8 kaç yıl oldu ne doğru düzgün arayüz ne doğru düzgün market ne özgürlük üstüne lisans ücreti kısacası bi cacık olmaz wpden para verip aldınız diye kendinizi kandırmayın hele foruma gelip başkalarını hiç kandırmayın bence

Android ne yapıyor yada yaptı da seneleri tartışıyoruz burada?
    Windows mobile Windows Phone 7 ve 8 gibi geçişler sıradan bir güncelleme mi de hesap soruyorsun?

lisans ücreti diyorsun peki bakalım senin androidi stabil kullanman için verdiğin donanım farkını hiç sorguladın mı?
    ya da sen android telefonuna antivirus yüklü olmadan banka hesabımı girebilir misin hoş ben antivitus programlarına bile güvenmem...

androzortla donanım kasmaya devam edin siz. Zamzung 4gb ram li telefon çıkardığında 64 bit Windows yükler kullanırız artık android sağ olsun.

Android de samsung alırsan arayüzden dolayı kasar, aynı paraya hatta daha ucuza başka marka alırsan yağ gibi akar. Htc, Lg, Sony, Nexus al ondan sonra konuşalım.
    512 mb ramde yağ gibi akıyor denilen wp teller varken sen sırf 41 mp kamera için 1020 ye neden minimum 1800 lira veriyorsun? fotoğraf merakılısıysan dslr alsana o kadar para vereceğine. Aynı fiyata androidde muhteşem telefonlar var.
    Tabi bu 512 mb telefon alanların elinde patladı wp telefonlar. en dandik koşma tarzı telefonlar bile 1 gb ram istiyor wp da. maşallahı da var. 2 tl fix fiyat yapmış bütün programcılar.
    utanmadan symbianı övmüşsün. interneti açtığın anda sayfa yüklerken belek yetersiz diye sayfayı kapatan, uygulamalarda sertifika hatası veren, bir yere girince açık kaldığı için ram yetersiz diye telefon çaldığında takılıp kalan pili sana çıkartmak zorunda bırakan symbianı.
    androidde antivirüs yüklemiyorum. bütün banka işlemlerimi yapıyorum. hiçbir sorunda olmadı şimdiye kadar. tek antivirüste 8.1 yüklü pcmde yüklü.
    sen wp nda banka uygulamasına girebiliyor musun?
    Çalıştığın bankanın uygulaması wp a çıktı mı? ios veya android kadar detaylı mı? yoksa seni wap şubesine mi yönlendiriyor?

Sadece şunu söyler misin sana uydum ve dslr makine aldım 24 saat boynumda tasma gibi mi taşıyıcam... 1020 nin çıkış amacını bilmeden konuşuyorsun o laf attığın 1020 al boynuna tak dediğin dslr makinelerle kapışıyor. Ekstra olarak ise hem cebine sığıyor hem de yapman gereken her şeyi yapıyor...

Kusura bakmadan buna boşanda Semerini ye derler
    Hangi fotoğraf makinesi 1020 ile yarışıyormuş:)

http://m.youtube.com/results?q=Lumia%201020%20vs%20canon%20&sm=

Buyur semerini yiyebilirsin afiyet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kreativ

Wp başarılı geliyor. Ama android örgürlüğü sunmamasu dezavantağı ama ios'un bu durgunluğundan faydalanabilir gibime geliyor. İos 5S hazır olmayan bir altyapıyı ilk biz yaptık demek için cikardığını düşünüyorum inatla. Wp kişiselleştirmenin ios gibi tek düze olmasından dolayı çok stabil.

Ama tek beklediğim işletim sistemi ubuntu mobile.
    Sony ubuntu ve firefox üzerine oynayacak gibime geliyor.

Android özgürlüğü falan hikaye artık.
    Telefonumda 32gb hafıza kartı var uygulamaları sd karta atamıyorum. Hele 4.3'te çok daha zor.

Android tövbekarı oldum. Sonraki telefonum ios olacak.

• quote:

evet senin multitaskingin büyük boyutlu oyunlar arası geçiş değil, samsungtaki gibi pencereyi 2 ye bölmek değil, lg deki gibi ekranda 3 uygulama çalıştırmak değil sadece multitasking tuşuna basıp spb shellden kalma küplü dönme grafikleri yapmak.

androidin sorunu arayüz bunu htc nin arayüz koymasına sırf stabilite kaybolur diye izin vermeyen microsoft bile dolaylı olarak kabul etti.

41 mp rakamsal olarak bir devrimdir ama sadece rakamsal. nokianın mp olayı geri döndü denir buna. ama 1020 nin tek sarı yönü kabı değil. çektiği resimlerde sarıya kaçıyor. umarım nokia yazılımla bu sarılık hastalığına çare bulur. çünkü telefonu sadece kamerasının reklamını kullarak satmaya çalışıyor. onda da kusurluysa ne diyeyim.

tek virüs bulaşan cihazım windows 8.1 li bilgisayarım. iyi dileklerin için teşekkürler sanada byyyyy.

Su forumlardan okudugunuzu cok biliyormus, tecrube etmis gibi yaziyorsunuz ya, ayar oluyorum.

• Utku kullanıcısına yanıt
    galaxy ace gibi kıytırık telefonları kullanıp android kasıyor yaaa diye kötüleyenlere de ayar oluyor musun?
  • quote:

galaxy ace gibi kıytırık telefonları kullanıp android kasıyor yaaa diye kötüleyenlere de ayar oluyor musun?

Onlara ayar olmakla beraber, Galaxy S3 kullanip kastigini soyleme cesaretinde bulunanlari da takdir ediyorum. Kendi LG markali telefonum icin de bunu defalarca soyledim.

• ulan sony, sen ki ericcson'un katilisin, sana windows phone yakışır. git anlaş lan android senin neyine zaten. inşallah anlaşırsınız da tümden soğurum senden, pis sony, tüketicisini yarı yolda bırakan vurdumduymaz sony.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

Onlara ayar olmakla beraber, Galaxy S3 kullanip kastigini soyleme cesaretinde bulunanlari da takdir ediyorum. Kendi LG markali telefonum icin de bunu defalarca soyledim.

S3 eski telefonum. mesaj yazarken arama gelirse mesaja kaldığın yerden devam etmek istersen hayal kırıklığına uğrarsın. menü çubuğuna bassan ramin kendini tazelemesi bile insanı çildeden çıkartır. 1 gb ram telefona nasıl yetmezin kanıtıdır S3. zaten note serisi harici samsung telefonları milleti androidden soğutuyor.
    lg g2 kullanıyorum. sen bu modele kasıyor dersen kesinlikle karşı çıkarım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

S3 eski telefonum. mesaj yazarken arama gelirse mesaja kaldığın yerden devam etmek istersen hayal kırıklığına uğrarsın. menü çubuğuna bassan ramin kendini tazelemesi bile insanı çildeden çıkartır. 1 gb ram telefona nasıl yetmezin kanıtıdır S3. zaten note serisi harici samsung telefonları milleti androidden soğutuyor.
    lg g2 kullanıyorum. sen bu modele kasıyor dersen kesinlikle karşı çıkarım.

O zaman soyle diyelim; bunca yillik android, yeni yeni adam oluyor.

• quote:

quote:

quote:

"Yeni işletim sistemi" "gelişecek" denip durmasına uyuz oluyorum kaç yıldır mobile işletim sistemi yapıyosun windows mobile ve sürümleri windows phone 7 windows phone 7.5 windows phone 8 kaç yıl oldu ne doğru düzgün arayüz ne doğru düzgün market ne özgürlük üstüne lisans ücreti kısacası bi cacık olmaz wpden para verip aldınız diye kendinizi kandırmayın hele foruma gelip başkalarını hiç kandırmayın bence

Windows mobile Windows Phone 7 ve 8 gibi geçişler sıradan bir güncelleme mi de hesap soruyorsun?

lisans ücreti diyorsun peki bakalım senin androidi stabil kullanman için verdiğin donanım farkını hiç sorguladın mı?
    ya da sen android telefonuna antivirus yüklü olmadan banka hesabımı girebilir misin hoş ben antivitus programlarına bile güvenmem...

androzortla donanım kasmaya devam edin siz. Zamzung 4gb ram li telefon çıkardığında 64 bit Windows yükler kullanırız artık android sağ olsun.

Android de samsung alırsan arayüzden dolayı kasar, aynı paraya hatta daha ucuza başka marka alırsan yağ gibi akar. Htc, Lg, Sony, Nexus al ondan sonra konuşalım.
    512 mb ramde yağ gibi akıyor denilen wp teller varken sen sırf 41 mp kamera için 1020 ye neden minimum 1800 lira veriyorsun? fotoğraf merakılısıysan dslr alsana o kadar para vereceğine. Aynı fiyata androidde muhteşem telefonlar var.
    Tabi bu 512 mb telefon alanların elinde patladı wp telefonlar. en dandik koşma tarzı telefonlar bile 1 gb ram istiyor wp da. maşallahı da var. 2 tl fix fiyat yapmış bütün programcılar.
    utanmadan symbianı övmüşsün. interneti açtığın anda sayfa yüklerken belek yetersiz diye sayfayı kapatan, uygulamalarda sertifika hatası veren, bir yere girince açık kaldığı için ram yetersiz diye telefon çaldığında takılıp kalan pili sana çıkartmak zorunda bırakan symbianı.
    androidde antivirüs yüklemiyorum. bütün banka işlemlerimi yapıyorum. hiçbir sorunda olmadı şimdiye kadar. tek antivirüste 8.1 yüklü pcmde yüklü.
    Çalıştığın bankanın uygulaması wp a çıktı mı? ios veya android kadar detaylı mı? yoksa seni wap şubesine mi yönlendiriyor?

yahu Xperia Z kasım kasım kasılıyor, Optimus serisi darmaduman, Nexus 4 teklemeye başladı, sen neyin arayüzünden bahsediyorsun söylesene bana sadece Samsung arayüzü hepsinden daha fazla kasılıyor

DSLR+telefon isteyen gider 1020 alır, sadece telefon ve basit özellikler isteyen gider 520 alır, flaşlı telefon isteyen 620 alır, ekranı iyi bataryası iyi kamerası daha iyi telefon isteyen 720 alır, donanımı iyi olsun isteyen 820 alır, hem donanımı hem kamerası hem ekranı hem bataryası iyi olsun isteyen 920 ve 925 alır, en iyi phableti alayım diyen 1520 alır bundan sanane kardeşim milletin derdi tasası ihtiyaçları seni mi gerdi ha söylesene bi?

o dediğin oyunların hepsi 1-2 hafta içinde 512mb a optimize edilecek wp8 den bir haber olduğun o kadar bariz ki, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma kardeşim

bedavacılığa o kadar alışmışsın ki telefona 2bin tl verirsin ama mağazadaki 2tl lik oyuna laf edersin el insaf

Sen androidinde tarayıcınla bi iş yapamazsın programlara bağımlı kalırsın, biz wp8 deki internet explorer ile her bankaya her hesaba gireriz her programın yaptığı işi yaparız sen rahat ol fazla sıkma o tatlı canını fanboycuğum benim biliyorum Android babanın şirketi, sen de ileride orada yönetici olacaksın ama azcık toleranslı ol fanboycuğum ya yapma bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 3 Ocak 2014; 2:31:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece şunu söyler misin sana uydum ve dslr makine aldım 24 saat boynumda tasma gibi mi taşıyıcam... 1020 nin çıkış amacını bilmeden konuşuyorsun o laf attığın 1020 al boynuna tak dediğin dslr makinelerle kapışıyor. Ekstra olarak ise hem cebine sığıyor hem de yapman gereken her şeyi yapıyor...

Kusura bakmadan buna boşanda Semerini ye derler
    Hangi fotoğraf makinesi 1020 ile yarışıyormuş:)

http://m.youtube.com/results?q=Lumia%201020%20vs%20canon%20&sm=

Buyur semerini yiyebilirsin afiyet olsun

• Avorlair kullanıcısına yanıt
    Yok artık Ali Sami.
    Xperia ile nexus kasılıyormuş. nexusta arayüz bile yokken kasılıyor diyorsun?

Dslr isteyen gider dslr alır, ucuza güçlü telefon isteyen Discovery alır, pili uzun gitsin diyen G2 alır, Su geçirmesin diyen Z1 alır, Kaliteli kasa isteyen One alır, Phablet isteyen Note alır (Phablet te Note vardır birde diğerleri), kaliteli markalı olsun diyen iphone alır, tablet isteyen ipad alır. bak bende diğer sistemler için örnekler verdim.

adam diyor 512 mb a uyarlamak için çalışıyoruz ama kesin garanti veremeyiz diyor sen diyorsun 1-2 haftaya çıkacak. sana mı inayım adamların dediklerine mi???

evet bedavacılığa iyi alıştım pcndeki office serisi gibi bilumum crackli oyun gibi telefonda da bedavaya alıştım. önüne gelen uygulamaya 2-tl fix menü çekiyor sistemde. ama merak etme. ben ipadime de android telefonuma da 300 tl lik uygulama parasını da acımadan verdim.

valla biz iexplorerı format sonrası chromu, firefoxu indirmek için kullanıyoruz yıllardır. Wp da adammı olmuş bu iexplorer? flashlı siteleri açıyor mu bu tarayıcı? dizi film falan izletiyor mu androiddekiler gibi? wap şubesi programla yaptığının hızını rahatlığını yerini tutar mı peki? sen wapla girip sayfayı büyütüp küçültene kadar ben hesaplar arası işlem yaparım.

bugün android kullanırım, yarın belki ios kullanırım belki tizen belki wp telefon. hangisi o an en hazır oysa o. Burdaki tartışma Wp un çok hızlı mı yoksa yavaş mı geliştiği?

Sizler çok hızlı gelişiyor diyorsunuz bizse bu şartlarda yavaş olduğunu.

• teşekkürler efendim ne demek. 8.1 e başardık virüsü bulaştırmayı. zatüre olmuş bir şekilde. Ama oyun olsun işim gereği kullandığım programların Windows uyumlu olması nedeniyle kullanmaya devam ediyoruz bir şekilde. diğer disklerde kurulu olan ubuntu ile macos sistemler sağlığınıza duacı efendim.

neyse arkadaşlar konuya daha yazıp pos kasıyor olmayayım. marka ya da sistem bağımlısı değilim. şu an ipad ve lgg2 kullanıyorum. hemen hemen 1-1,5 sene de telefon değiştiririm. bütün sistemleri takip ederim. belki bir sonraki telefonum wp olur. ama şu anda telefonum kırılsa yenisini almak zorunda kalsam wp düşünmem. şimdilik alınası kriterlerde değil.

Herkese saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u.r.k. -- 3 Ocak 2014; 3:55:11 >
  • GG Nokia
  • Sonyden bir daha çöp almam. Ne adam gibi garantisi var ne de adam gibi yazılım desteği. Tez elden batıp yok olması dileklerimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Bırak bu işleri Microsoft, millet anladı artık kutucuklardan birşey olmayacağını. Babamda nexus 7 var her gün launcher değiştiriyor bana soruyor sen ne yapıyosun diye, kutucukları büyütüp renk değiştiriyorum diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

quote:

quote:

yahu Xperia Z kasım kasım kasılıyor, Optimus serisi darmaduman, Nexus 4 teklemeye başladı, sen neyin arayüzünden bahsediyorsun söylesene bana sadece Samsung arayüzü hepsinden daha fazla kasılıyor

DSLR+telefon isteyen gider 1020 alır, sadece telefon ve basit özellikler isteyen gider 520 alır, flaşlı telefon isteyen 620 alır, ekranı iyi bataryası iyi kamerası daha iyi telefon isteyen 720 alır, donanımı iyi olsun isteyen 820 alır, hem donanımı hem kamerası hem ekranı hem bataryası iyi olsun isteyen 920 ve 925 alır, en iyi phableti alayım diyen 1520 alır bundan sanane kardeşim milletin derdi tasası ihtiyaçları seni mi gerdi ha söylesene bi?

o dediğin oyunların hepsi 1-2 hafta içinde 512mb a optimize edilecek wp8 den bir haber olduğun o kadar bariz ki, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma kardeşim

bedavacılığa o kadar alışmışsın ki telefona 2bin tl verirsin ama mağazadaki 2tl lik oyuna laf edersin el insaf

Sen androidinde tarayıcınla bi iş yapamazsın programlara bağımlı kalırsın, biz wp8 deki internet explorer ile her bankaya her hesaba gireriz her programın yaptığı işi yaparız sen rahat ol fazla sıkma o tatlı canını fanboycuğum benim biliyorum Android babanın şirketi, sen de ileride orada yönetici olacaksın ama azcık toleranslı ol fanboycuğum ya yapma bak

• quote:

Yok artık Ali Sami.
    Xperia ile nexus kasılıyormuş. nexusta arayüz bile yokken kasılıyor diyorsun?

Dslr isteyen gider dslr alır, ucuza güçlü telefon isteyen Discovery alır, pili uzun gitsin diyen G2 alır, Su geçirmesin diyen Z1 alır, Kaliteli kasa isteyen One alır, Phablet isteyen Note alır (Phablet te Note vardır birde diğerleri), kaliteli markalı olsun diyen iphone alır, tablet isteyen ipad alır. bak bende diğer sistemler için örnekler verdim.

adam diyor 512 mb a uyarlamak için çalışıyoruz ama kesin garanti veremeyiz diyor sen diyorsun 1-2 haftaya çıkacak. sana mı inayım adamların dediklerine mi???

evet bedavacılığa iyi alıştım pcndeki office serisi gibi bilumum crackli oyun gibi telefonda da bedavaya alıştım. önüne gelen uygulamaya 2-tl fix menü çekiyor sistemde. ama merak etme. ben ipadime de android telefonuma da 300 tl lik uygulama parasını da acımadan verdim.

valla biz iexplorerı format sonrası chromu, firefoxu indirmek için kullanıyoruz yıllardır. Wp da adammı olmuş bu iexplorer? flashlı siteleri açıyor mu bu tarayıcı? dizi film falan izletiyor mu androiddekiler gibi? wap şubesi programla yaptığının hızını rahatlığını yerini tutar mı peki? sen wapla girip sayfayı büyütüp küçültene kadar ben hesaplar arası işlem yaparım.

bugün android kullanırım, yarın belki ios kullanırım belki tizen belki wp telefon. hangisi o an en hazır oysa o. Burdaki tartışma Wp un çok hızlı mı yoksa yavaş mı geliştiği?

Sizler çok hızlı gelişiyor diyorsunuz bizse bu şartlarda yavaş olduğunu.

Bilmiyorum tecrube ettiniz mi de; w8'deki en hizli tarayici ie. Hele firefox asla rakibi olamaz.

• Yakinda telefonlarida freeOS cikarip yazilim satmaya baslarlar

• quote:

Android lisans parası almıyor demi geliştiriciden... Azıcık araştır....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wp oturakli olsa daha iyi olur Android fakir isibe dondu artik

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.