Şimdi Ara

Microsoft'dan iPad'i hedef alan yeni reklam: Beyzbol (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende iPhone kullaniyor ve ipadde almayi dusunuyorum. Ama reklamda haklilar beyler. İos 7 yapip ikonlari degistirmek yerine ipadde boyle birsey ekle. Jailbreak ile mumkun diye biliyorum ancak kullanimi windows8 deki kadar basit degildir kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stradale

quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

quote:

bir ipad kullanıcısı olarak durumu en iyi anlayanlardan biri benim, ipad kullanmayıp videoya yorum yapanlar önce ipad kullansınlar sonra forum sayfalarında bordo klavyecilik oynasınlar. Tamam çok iyi ve stabil alet, mağaza, batarya süresi konularında da keza öyle ama youtube'dan müzik açıp dinlemek için mal gibi youtube uygulamasında ya da sayfada beklemek zorunda kalmak bile ipad'den vazgeçmek için bir noktadan sonra geçerli bir neden oluyor.

geçen sene iOS 6'dan youtube appi kaldırıldığında, jasmine diye bir youtube clienti vardı.
    Google appstoredan official youtube appini yayınlayana kadar herkes onu kullandı.
    Arayüzü falan çok güzeldi, ayrıca backgroundda müzik çalabiliyordu.
    Daha sonra youtube un baskıları yüzünden kaldırmak zorunda kaldı o özelliği.
    O yüzden bilip bilmeden konuşmayalım lütfen.

kaç gün ya da kaç ay kullanabildin o özelliği söyler misin? koskoca ipadde youtube uygulaması yoktu ios 6 çıktığında.

Ya arkadaş ciddi misin dalga mı geçiyorsun ? Youtube app'i hep vardı iOS 6 ile beraber Apple'ın Google ile olan işbirliği bittiği için o uygulamalar kalktı. En fazla 1 ay içinde YouTube uygulaması yayınlandı zaten. Neyin derdindesin ? Ayrıca çok bilmişlik yapma YouTube müzik dinleme sistemi değil kendileri izin vermiyorlar iPad in iPhone un yapamadığı bir şey değil. Boş konuşmayın. Fizy var fizy indirin uygulamayı kapatıpta dinlersiniz. Ayrıca Androdide şarkıyı ileri geri bile saramadığınız Fizy Apple cihazlarda akıp gidiyor. Daha android telefonlarda Google ın kendi işletim sisteminde YouTube dan video izlerken mesaj falan yazarsan ana ekrana donersen o video baştan yükleniyor haberin olsun bilmiyorsan zamanında bende android kullandım Galaxy S4 u var kardeşimin gayette iğrenç bir yazılım ve uygulama mağzası.

Bu mesajıda iPad den iki sn de yazdım boşuna kedi ciğer ilişkisi yapmayın

Edit: Bu da iPhone'umdan YouTubeda müzik dinlemek isteyenler icin kapatınca durmayan videolar icin 5 tane uygulama sırf kapak olsun diye indirdim
    Microsoft'dan iPad'i hedef alan yeni reklam: Beyzbol

bu mesajlarımdan android telefon kullandığım kanısına nasıl varabildin anlamak güç, sırf muhalefet olsun diye heralde. Kullandığım telefon Nokia Lumia 620'dir. Tamam 1 ay sonra ipad için youtube uygulaması çıktı ama sadece çıktı, yani fonksiyonellik anlamında hiçbir şey yoktu sadece aç izle o kadardı.

Fakir herif ipad vardamı konusuyon?! Orjinal youtube uygulaması suan var hicbi ise yaradıgı yok ondan %10000 kat guzelyooutube uygulamaları var appstoreda. Sen wp8 kullanmaya devam et ama olurda nokianin googlela anlasması bıterse windows'un store'unda alternatif bi youtube uygulaması arama o fakir store'da daha temel uygulamalar bile yok cunku

öncelikle adam gibi konuş, sen klavyeyi ilk kez gördüğünde biz disketlerin sürücülerini arabaya süs diye takıyoduk, gelmiş 100 tane mesajıyla ahkam kesiyo allahın liselisi ipadim var da konuşuyoruz tabi üstteki mesajları okumadın heralde ?? konu nerden nereye geldi nasıl da çarpıttınız iki adam, ben diyorum ki tam anlamıyla multi tasking özelliği bulunmuyor ama cihaz bunun dışında çok iyi ordan biri androzort demiş, diğeri fakir wp8'ci demiş, size ne benim kullandığım sistemlerden ben şu andaki cihaz kombinasyonumdan memnunum kardeşim gidin kendi kafanızdakini pc den anlamayan insanlara empoze etmeye çalışın

forumdaki mesaj sayısıyla mı adam olunuyor ? adamlıgı senden ogrencek degilim

zaten bilmediğin belli oluyo

lafı soktun suan bana en kral liseli sensin tebrikler

Microsoft'dan iPad'i hedef alan yeni reklam: Beyzbol

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.