Şimdi Ara

Microsoft'dan iPad'i hedef alan yeni reklam: Beyzbol (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu yüzden rakipsiz 1. sırada Apple iPad var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

apple telefon ve tablet pazarındaki etkisini zaten çoktan yitirdi yitirmesine de bazıları dünyanın hala kendisi etrafında döndüğünü sanıyor.bırakın uyandırmayın hatta üstünü örtün rahat rahat uyusun garibancıklar.

ne içtiysen bana da aynından ver.
    bir etrafına bak kaç tane iPad kullanan var diye
    bir de windows 8 veya rt tablet kullanan kaç kişi var ona bak uyanırsın.

şuan gördüğüm en fazla android tabletler.senin mantığınla android tabletler en iyi tablet oluyor ozaman..

tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

Microsoft ağlama be kardeş

Ayrıca bu videoyu unutmadık Win 98 tanıtımından
    http://www.youtube.com/watch?v=IW7Rqwwth84

iyi morarmışlar

• ios un dar kalıplarda tüm uygulama ve ara yüz olayını elinde tuttuğunu göz önünde bulundurursak. windows un ise bu güne değin 4 milyar dan fazla kullanıcıya isim olarak ulaştığını düşürsek ve bunun yanında bir mağza zorunluluğunun olmaması az biraz çabayla temelde xp den pek bi farkının olmadığını anlayan kullanıcılar bence yakın tarihte apple tahtını elinden alır.
    şunu herkes kabul etmelidir ki apple bir prestij olayı dışında başka hiç bir artısı olmayan iyi cilalanmış bir marka.
    19.5 milyon ipad rakamıda en çok 30 milyon olur çünki apple markasını maddi yönden karşılayabilecek kullanıcı sınırlı bir windows doğru donanım ve çevre birimleriyle
    tablet konusunda da bir xp etkisi yapmaya çok fazla yakın.

• Nexus 10 varken ne ipad alınır ne de surface.
  • Apple'ı yüceltiyorlar farkında değiller.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MS diger her alani anlarim ama tablet piyasasinda Apple'la kendini kiyaslayip komik duruma dusme.

• quote:

quote:

quote:

apple telefon ve tablet pazarındaki etkisini zaten çoktan yitirdi yitirmesine de bazıları dünyanın hala kendisi etrafında döndüğünü sanıyor.bırakın uyandırmayın hatta üstünü örtün rahat rahat uyusun garibancıklar.

şuan gördüğüm en fazla android tabletler.senin mantığınla android tabletler en iyi tablet oluyor ozaman..

tamam

bir tane olsun android tablet kullanan görmüyorum ben etrafta.
    sen varoşlarda mı takılıyosun bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

tamam

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist011

ios un dar kalıplarda tüm uygulama ve ara yüz olayını elinde tuttuğunu göz önünde bulundurursak. windows un ise bu güne değin 4 milyar dan fazla kullanıcıya isim olarak ulaştığını düşürsek ve bunun yanında bir mağza zorunluluğunun olmaması az biraz çabayla temelde xp den pek bi farkının olmadığını anlayan kullanıcılar bence yakın tarihte apple tahtını elinden alır.
    şunu herkes kabul etmelidir ki apple bir prestij olayı dışında başka hiç bir artısı olmayan iyi cilalanmış bir marka.
    19.5 milyon ipad rakamıda en çok 30 milyon olur çünki apple markasını maddi yönden karşılayabilecek kullanıcı sınırlı bir windows doğru donanım ve çevre birimleriyle
    tablet konusunda da bir xp etkisi yapmaya çok fazla yakın.

microsoftun marka bilinirliği ve yaygınlık yönünden 1990-2000'lerden gelen avantajı yadsınamaz tabiki.
    Ama bu kadar bilinmesine rağmen ne kadar sevildiği tartışılır. Windows diyince mavi ekranlar, çökmelar, format atmalar geliyor insanların aklına hep.
    Çoğu kişi bıkmış durumda microsoftun yazılımlarından. Tekel olduğu için hala yaygın kullanılıyor.
    Microsoft'un yapması gereken artık windows rt yi çöpe atıp sadece windows 8 ile devam etmek.
    Ayrıca office başta olmak üzere pek çok uygulamanın modern dokunmatik versiyonunu çıkarmalı, developerları da teşvik etmeli.
    Servislere önem vermeli. Mesela xbox music ülkemizde olmasa da amerikada falan iyi tuttu. Skydrive'ı daha da geliştirmeli.
    Android tabletler bu kadar uydurukken iPade ciddi alternatif olma şansları çok yüksek eğer çalışırlarsa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam

quote:

olm yürü git ergen misin nesin

• MS tabletleri seven kullanır fakat benim tarzıma uymuyor. O hissiyatı, kutudan çıkardıktan sonra evladı gibi davranası yok insanda ama iPad öyle mi tasarımı, stabilitesi, marketiyle insanın ruhuna hitap ediyor. İnsan bunlar için belki de birkaç kez kullanacağı özelliği feda eder.

• Estağfirullah hocam hayvan demek istemedim :) Sadece bana uymuyor tarzı, bana kalırsa tasarım olarak biraz hafif fakat size göre değilse o sizin görüşünüzdür saygı duyarım

• 700-800 gram ağırlık,8-10 saat batarya seviyesine ulaştıkları an özellikle win 8 pro olan modellerden birini almak gerçek bilgisayar tecrübesi isteyenler için tercih edilebilir olur!

• ipad mini kullanıyorum. aslan gibi tablet. ince, hafif, retina display olmaması ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım. her tür uygulamayı kuruyorum.
    Hatta o kadar memnunum
    ki xperia sola telefonumu satıp bir an önce telefonumu da iphone yapmak istiyorum.
    Not bu arada herhangi bir iphone 4 modeli ile xperia solayı takas etmek isteyen olursa teklife açığım
  • Windows android'in yanında taş gibi kalırda os x daha stabildir her türlü bence.
    Surface tabletler çok güzel imrenmemek elde değil ama alınacaksa Surface Pro alınmalı bence.
    Diğer model düşük kaçıyor. Ama Surface Pro'nun rakibi bir apple ürünü yok maalesef.
    Apple aslında şu an ki 11" macbook airle ayni ozellikte bir tablet cikartsa haswell islemcili mac os x barindiran hatta win 8 de kurulan kalem falan klavye aparat fiyatida 899$ yapsa deli satar hatta kimse mac book air almaz yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateacher -- 11 Temmuz 2013; 7:03:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcff

microsoft ilk tablet tanıtımında yine herzamanki olan bluescreen tarzı sorun yasadı...

evet kabul ediyorum tablet tanıtımı yaptı ama burada bizim tartıstıgımız windows 8 yazılımı, zaten sorun da ilk tanıtımda windows 8 den kaynaklanıyor...

ozellikle 13:35 den sonrasında dikkat edin..

Adam ne yapacağını şaşırdı, sesi gitti geldi.

Morardı, acayip oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmik -- 11 Temmuz 2013; 11:47:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: ycan00

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

ilk önce ot gibi marketini geliştir de. bi ara geçmeyi düşündüm googledan marketine göz attım. 2dk bakmam yeterli oldu. hem 2 kat pahalı hem az oyun.

Siz anca oyun oynayın Bahattin dayınızı büyütün o tabletlerinizde. Sanki çok matah bir şey yapıyormuş gibi bir edalı edalı konuşmalar. Ot gibi marketmiş. Sen önce ot gibi oyun oynamayı bırak.

Microsoft bile marketini savunmamıştı. Fanlıkta son nokta

He la fanım ben: Vantilatörüm hatta.

Market diye diye bir hal oldunuz. Yorumlarla firma batıran ergenlerim benim.

Fan dediysek kısalttık benim microsoft'u microsoft'tan çok savunan kardeşim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

ilk önce ot gibi marketini geliştir de. bi ara geçmeyi düşündüm googledan marketine göz attım. 2dk bakmam yeterli oldu. hem 2 kat pahalı hem az oyun.

Siz anca oyun oynayın Bahattin dayınızı büyütün o tabletlerinizde. Sanki çok matah bir şey yapıyormuş gibi bir edalı edalı konuşmalar. Ot gibi marketmiş. Sen önce ot gibi oyun oynamayı bırak.

Microsoft bile marketini savunmamıştı. Fanlıkta son nokta

He la fanım ben: Vantilatörüm hatta.

Market diye diye bir hal oldunuz. Yorumlarla firma batıran ergenlerim benim.

Fan dediysek kısalttık benim microsoft'u microsoft'tan çok savunan kardeşim.

Sizde google ı google dan daha çok savunuyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.