Şimdi Ara

Microsoft'dan iPad'i hedef alan yeni reklam: Beyzbol (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark-knight

microsoftun ne kadar çaresiz olduğunu net bir şekilde görüyoruz bu reklamlarla
    windows rt fiyasko oldu zaten, yeni atom işlemcili windows 8 tabletlere umut bağlıyorlar artık.
    ama iPad de sürekli yerinde sayacak değil. 5. nesilde incecik hafif bir iPad çıkardıklarında, iOS un belli eksikleri kapatıldığında bakalım ne yapacak microsoft

iphone5 le firma neredeyse ciddi geriledi sen ipad diyon, entersan
  • bir ipad kullanıcısı olarak durumu en iyi anlayanlardan biri benim, ipad kullanmayıp videoya yorum yapanlar önce ipad kullansınlar sonra forum sayfalarında bordo klavyecilik oynasınlar. Tamam çok iyi ve stabil alet, mağaza, batarya süresi konularında da keza öyle ama youtube'dan müzik açıp dinlemek için mal gibi youtube uygulamasında ya da sayfada beklemek zorunda kalmak bile ipad'den vazgeçmek için bir noktadan sonra geçerli bir neden oluyor.

• .exe uzantısını çalıştırsalar iyi olurdu (bilmiyorum şimdi çalıştıran var mı)
  • tablet boş iş
  • Apple ın reklamları da brillant ve discover :D adamlar gereksiz detqylardan kaçıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözemiyorum Apple ne ettiyse artık bunlara Nokia , Samsung , Microsoft bir yandan dalıyor neyin acısıdır çözemedim.
  • Güldüm
  • bence apple karşı reklam olarak ms tabletle mavi ekran alan adam vs apple ile dertsiz tasasız kullanan adam yapmalı. Hem daha hayatın içinden bir reklam olur bu yüzden daha gerçekçi olur.

Kusura bakma microsoft ama sunumda bile "FAIL" olan bi tabletle benim işim olmaz. Yinede seven kullansın.

edit:noktalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Catalyst -- 12 Temmuz 2013; 3:39:25 >
  • Buda Apple'ın büyüklüğünü gösterir
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

microsoftun ne kadar çaresiz olduğunu net bir şekilde görüyoruz bu reklamlarla
    windows rt fiyasko oldu zaten, yeni atom işlemcili windows 8 tabletlere umut bağlıyorlar artık.
    ama iPad de sürekli yerinde sayacak değil. 5. nesilde incecik hafif bir iPad çıkardıklarında, iOS un belli eksikleri kapatıldığında bakalım ne yapacak microsoft

iphone5 le firma neredeyse ciddi geriledi sen ipad diyon, entersan

Sallama dostum. iPhone 5 apple ın en çok sattığı iPhone. S4 ü de One ı da katlıyor satışlarda.
    Ayrıca farkındaysan burada konumuz tabletler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: ycan00

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

ilk önce ot gibi marketini geliştir de. bi ara geçmeyi düşündüm googledan marketine göz attım. 2dk bakmam yeterli oldu. hem 2 kat pahalı hem az oyun.

Siz anca oyun oynayın Bahattin dayınızı büyütün o tabletlerinizde. Sanki çok matah bir şey yapıyormuş gibi bir edalı edalı konuşmalar. Ot gibi marketmiş. Sen önce ot gibi oyun oynamayı bırak.

Microsoft bile marketini savunmamıştı. Fanlıkta son nokta

He la fanım ben: Vantilatörüm hatta.

Market diye diye bir hal oldunuz. Yorumlarla firma batıran ergenlerim benim.

Fan dediysek kısalttık benim microsoft'u microsoft'tan çok savunan kardeşim.

Sizde google ı google dan daha çok savunuyorsunuz.

Arkadaşım beni bu siz biz meselesinden uzak tutmanı rica ediyorum. Ben marka tutman isterim hepsi yükselsin rekabet artsın. Ben böyle bir markayı savunmam. Kimi haklı görürsem onu desteklerim. Bu gerekirse Google olur gerekirse Microsoft olur gerekirse Sony olur veya başka markalar.

Sen burada kalkmış 200 bine yeni yaklaşan market ile 1 milyona yaklaşan App Store'u veya Google Play'i karşılaştırıyorsun. Söylenecek başka söz yok.

• Windows Surface Pro, i5 işlemcili gerçek bir pc tabletdir.
    ipad onun rakibi olamaz.

Tüm windows programlarını çalıştırır. İnsanlar hala Windows RT li tabletle karıştırıyor.

ipad in kulvarı farklı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

ilk önce ot gibi marketini geliştir de. bi ara geçmeyi düşündüm googledan marketine göz attım. 2dk bakmam yeterli oldu. hem 2 kat pahalı hem az oyun.

Siz anca oyun oynayın Bahattin dayınızı büyütün o tabletlerinizde. Sanki çok matah bir şey yapıyormuş gibi bir edalı edalı konuşmalar. Ot gibi marketmiş. Sen önce ot gibi oyun oynamayı bırak.

Microsoft bile marketini savunmamıştı. Fanlıkta son nokta

He la fanım ben: Vantilatörüm hatta.

Market diye diye bir hal oldunuz. Yorumlarla firma batıran ergenlerim benim.

Fan dediysek kısalttık benim microsoft'u microsoft'tan çok savunan kardeşim.

Sizde google ı google dan daha çok savunuyorsunuz.

Arkadaşım beni bu siz biz meselesinden uzak tutmanı rica ediyorum. Ben marka tutman isterim hepsi yükselsin rekabet artsın. Ben böyle bir markayı savunmam. Kimi haklı görürsem onu desteklerim. Bu gerekirse Google olur gerekirse Microsoft olur gerekirse Sony olur veya başka markalar.

Sen burada kalkmış 200 bine yeni yaklaşan market ile 1 milyona yaklaşan App Store'u veya Google Play'i karşılaştırıyorsun. Söylenecek başka söz yok.

Buna eski sürümler ve alternatif uygulamalar da dahil.

Nitelikli uygulama sayısı 100 ü geçmez uygulama mağazalarında. Özellikle play store da 50 bile zor bence.

• Amacım fanboyluk değil hatta sinir olurum. Ama açıkça söylemeliyim ki şu an tablette ipad'in rakibi yok.
  • quote:

Nitelikli uygulama sayısı 100 ü geçmez uygulama mağazalarında. Özellikle play store da 50 bile zor bence.

katılmıyorum daha fazladır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

Yarası olan gocunur.

Aynen öyle

• quote:

quote:

katılmıyorum daha fazladır

Adam haklı play Store da gerçekten işe yarar bişi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Araluen

Buda Apple'ın büyüklüğünü gösterir

Haklısın
    Bu reklamlarda hep Apple a saldırıyorlar
    Ben tablette iPad e rakip tanımam

• quote:

Orijinalden alıntı: Stradale

bir ipad kullanıcısı olarak durumu en iyi anlayanlardan biri benim, ipad kullanmayıp videoya yorum yapanlar önce ipad kullansınlar sonra forum sayfalarında bordo klavyecilik oynasınlar. Tamam çok iyi ve stabil alet, mağaza, batarya süresi konularında da keza öyle ama youtube'dan müzik açıp dinlemek için mal gibi youtube uygulamasında ya da sayfada beklemek zorunda kalmak bile ipad'den vazgeçmek için bir noktadan sonra geçerli bir neden oluyor.

Ben de iPad kullanıcısıyım ve başka bir markaya falan yönelmeyi düşünmüyorum
    Fan da değilim telefonum android ,bilgisayarım Microsoft

• quote:

Orijinalden alıntı: Stradale

bir ipad kullanıcısı olarak durumu en iyi anlayanlardan biri benim, ipad kullanmayıp videoya yorum yapanlar önce ipad kullansınlar sonra forum sayfalarında bordo klavyecilik oynasınlar. Tamam çok iyi ve stabil alet, mağaza, batarya süresi konularında da keza öyle ama youtube'dan müzik açıp dinlemek için mal gibi youtube uygulamasında ya da sayfada beklemek zorunda kalmak bile ipad'den vazgeçmek için bir noktadan sonra geçerli bir neden oluyor.

geçen sene iOS 6'dan youtube appi kaldırıldığında, jasmine diye bir youtube clienti vardı.
    Google appstoredan official youtube appini yayınlayana kadar herkes onu kullandı.
    Arayüzü falan çok güzeldi, ayrıca backgroundda müzik çalabiliyordu.
    Daha sonra youtube un baskıları yüzünden kaldırmak zorunda kaldı o özelliği.
    O yüzden bilip bilmeden konuşmayalım lütfen.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.