Şimdi Ara

Melih Uçar Olayını Açıklıyorum [HeadHunter Fanları Toplaşın-Dolandırıcı İfşa Konusu][Video Geldi][Uzun Yazı Eklenmiştir] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
23.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gösterdikleri resimleri kendisi yapmış haberiniz olsun adam aynı dk üzerinde bi çok yazı yazmış face konuşma dklarina bakarak anlarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada düzeltme yapalım M.U(28)Dolandırıcıdır ayrıca konuda sürekli geçen Jaugrenade nickli arkadaştan pax skinleri olsun CS riven olsun black alistar olsun bu skinleri alacağınızı düşünüyorsanız beyniniz yoktur.

Gelin size bir taktik vereyim.. CS riven için 3406 ya boş mesaj gönderiyorsunuz 10 tl sonra CS riven telefonunuza geliyor. Gelmediği durumlar olabiliyor Önemli..

Black alistar için 2582 e boş mesaj aynı şekilde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

o değilde qtpie nb3 gosu vs. hariç stream izleyenler varmış görmüş olduk

* Valkrin izliyorum ben denk geldikçe fena değil.

* O değilde sen benim fake hesabımmışsın, bak ona göre ayağını denk al

* 7 gün ceza verdiler lan bu yüzden.
  • konuya yorum yapmadan öncedehttps://www.youtube.com/watch?v=eLHA9bpWUrI melihin bu videosunuda izlemenizi tavsiye ediyorum.Benim gördügüm melihteki tek suçlu kısım adama inanıp kodları gormeden test etmeden bu işin altına girmesi ve magdur olması.Bir insanı sevmiyor olabilirsiniz okey ama dolandırıcı diye itamda bulunmak çok ağırdır.Eger gercekten dolandırcı oldugunu düşünüyorsanız zaten video kayıtları var mahkeme orda gidin hakkınızı arayın bence burda "kenan" denen şahıs katıksız dolandırıcı olayın iç yüzü videoda.Zaten haklı olsa o şahış atarlanıp ataarlanıp sonra ötlek gibi lafı kıvırıp çevirmez.

• Melihin videoyu izledim 45 dk boyunca vaktimi ayırdım işin içerisinde adaletsizlik var almış olduğu ssler kesilmemişse haklı gibi..

Jaugrenade adam değildir primci birisi ve dolandırıcıdır itibar etmeyin kara alistar kodu satıyorum ama parayı şimdi ödeyip 3 ay sonra alabilirsiniz falan diyormuş millete inanmayın
  • HAHAHAHA, DOLANDIRICIYI İFŞA EDENİN DE DOLANDIRICI OLMASI ÇOK BÜYÜK BİR İRONİ BE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan şu adamla uğraşmayın be yüklediği videoyu izleyin , rp vermiyor diyen bebelerde mesaj kutusu bölümünü iyice incelesin. çamur atmak kolay , 2 şuursuzun yazdığı yazılarla gaza gelmeyin.
  • Dubaide tatil yaptığı olayına inanmıyorum açıkçası hani bu adam zamanında engelliler için yaptığı bağış yayınında video çekti, makbuz bile gösterdi. Gta5 olayında melih uçarın videosunu izlediğin zaman anlaşılıyor kimin haklı olup olmadığı. Ayrıca yayını para için yapmak hiçbir zaman kötü ve yanlış bir şey olmamıştır. Doğaldır, adam bu işi tabi ki para için yapacak eğlence için yapmayacak iş edinmiş olabilir. Para kazanmak için yanlış yollara başvurmadığı sürece bi insanın para için yayın yapıyor olması niye aşağılayıcı bir şey olarak kullanılıyor? Eğer ki yayının altında bağış linki varsa para için yapıyorsundur bu kadar basit bu iş. Kesinlikle sıkıntı sponsorda olduğu sslerden bilmem nelerden belli idi bir dayanağı olmayan saçma sapan şeyler ortaya sunmayın arkadaşlar. Melih uçarı sevmiyorum kekodur mekodur, sövüp durur ama sevmiyoruz diye gidip adamı hırsız yapmayalım hemen
  • Melih uçar neye güvenip de 900 kod var dendiğinde okey baboş dağıtırız diyip sub alıp sonra kodlar gelmeyince adam gibi sub olmuş kişilerin paralarını canlı twitch yayınında vermiyor bu 1

2.olarakta jaugrenade denen arkadaş pax vs kodu satıyomuş burayı okuyosa sattığı kodlarla ilk baş bi windowsunu etkinleştirsin pis fakir
  • melih uçarı zerre kadar sevmem fakat bu elemanın para sıkıntısı çektigini hiç ama hiç sanmıyorum.adamdaki uzay üssü gibi bir pc var(ddr4 980ti).klavye fare g910,deathadder chroma falan
  • bu devirde kim kime 2 dolarlık sub karşılığında 50 dolarlık oyunu verir biraz mantıklı düşünün Dolandırılınca buradan zırlamayın
  • Thablion kullanıcısına yanıt
    ne avukatlıgı kardeşim sağdan soldan duydugun laflarla hıc bı kanıt belge görmeden boş muhabbet yapıyosunuz yaşınız başınız kaç adam rahat 15 20 mılyarlık kod dagıttı 2 senede adamı tanımam etmem gördüklerim bnlar görmedigin kulakdan dolma bilgilerle gelip millete iftira atmayın ters birine denk gelirsiniz takar geçerler ayık olun
  • sfm1903 kullanıcısına yanıt
    kara alistar pax CS riven bu kostumlerın kodlarına sadece riot erişebilir ebaydan ordan burdan aldıgınız kodları gıremezsınzı çunku engellendı rıot a bıldırsenızde boşa kodları aktıf hale getırmezler tekrar edıyorum bu kodları SADECE RIOT KULLANABILIR ODA ORTA VE UST DUZEY RIOTLAR her onune gelen alamaz bu kodları boş beleş iş yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: batublood

lan şu adamla uğraşmayın be yüklediği videoyu izleyin , rp vermiyor diyen bebelerde mesaj kutusu bölümünü iyice incelesin. çamur atmak kolay , 2 şuursuzun yazdığı yazılarla gaza gelmeyin.

Senin doğal seçilimin yakındır.

• haydar1912 kullanıcısına yanıt
    Üst düzey riot geldi hanım
  • Zamanında gredyz mi diye bi kolpa vardı oda zamanında pax skin vericem diyodu yalan olduğu çıktı ortaya bu Jau grenade aynısını yapmanın derdinde konuşma tarzı bile buram buram kolpalık kokuyo yoksa çok para kazanıyorum para için yapmıyorum diyen adam korsan windows kullanıyor dhjashjdka üşenmedim bakıyım dedim Jau Grenade kolpasının Kara alistar nickine
    Bu mesaja eklenen görseller:

• forumda animeci veletlerden engellemediğim bir sen kalmıştın tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batublood

forumda animeci veletlerden engellemediğim bir sen kalmıştın tebrikler.

EVET ARKADAŞLAR BEN CUMGIRENEYT KORELİ BİR SATICIDAN ALDIĞIM BİNLERCE LİRALIK KODLARI SİZE YARI FİYATINDAN DAHA AZ PARAYA 500 LİRAYA SATIYORUMM, ÇOK ZENGİN BİRİYİM BU KOD İŞİNDEN ÇOK PARA KAZANDIM VE BU KADAR PARA KAZANMAMA RAĞMEN RİOT HALA FARKEDEMEDİ ZAAAAAA xD
    NEYSE SİZ ŞİMDİDEN PARAYI ATIN 4 AY SONRA KODLAR ELİNİZDE

• Taklamankan kullanıcısına yanıt
    daha önce bir sürü oyun dağıttı abone olanlara bunların kaynağı o kenandı şimdi gta 5 meselesinde böyle kolpa yaptı
  • haydar1912 kullanıcısına yanıt
    Üslübuna dikkat et takar geçerler falan diyorsun burda aslında tam melih uçar tarzında konuşuyorsun. Yazdıklarına bak birdaha savunmuyorum de istiyorsan lol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.