Şimdi Ara

Melih Uçar Olayını Açıklıyorum [HeadHunter Fanları Toplaşın-Dolandırıcı İfşa Konusu][Video Geldi][Uzun Yazı Eklenmiştir]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
23.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar melih uçar olayını öğrendim olay şu : bu headhunter 28 abimiz , kanser hastaları için topladığı paralarla dubaide alem yapmış ve üstüne de subs olmak karşılığında vereceği gta v kodunu vermemiş kısaca binlerce kişiyi dolandırmış... zaten böyle karaktersiz birinden de böyle birşey beklenirdi , hatırlarsanız 1 yıl öncesinde de forumumuzdan bir arkadaşa da tbfde ölüm tehditi etmişti.

NOT:Arkadaşlar belki çoğunuz şu Jauya güvenmiyorsunuz ama bu yazıyı da yazan Jau değil başka biri yazmış Jau sadece bunun videosunu yaptı ayrıca bütün twitchte melih uçarın yaptığı dolandırıcılıklar konuşuluyordu yani kısaca olayı sadece Jau iddaa etmiyor bir sürü kişi iddia ediyor başında ilk iddia edenlerin arasında Jau yoktu Jau sonradan katıldı bu tartışmaya.

NOT2:Videonun 2.partı gelmiştir bu 2.partta ses kayıtları falan da var

Evet arkadaşlar yazının uzun hali de var.Buraya da ekliyorum yazıyı.

Linki:http://paste.ubuntu.com/15516344/

NOT:Resimlerin hepsinde melih uçarın bizzat hakaretleri ve küfürleri vardır ona göre açın.

quote:

Melih Uçar'a Subscribe olup para iadesi isteyenleri bilgilendirme amaçlı mesajdır.
    Melih Uçar sırf para uğruna, insanların umutlarını, heveslerini kullanarak ve bunları 3-5 kuruş çalarak kandırmaya çabalamıştır.
    350 civarı kendisine Subscribe olan izleyicilerini kandırarak, aç gözlü ve paragöz bir insan edasında dolandırmaya çalışmaktadır.

Biraz Argo olan tabiri dile getirmek gerekirse "Hem ayranım dökülmesin. Hem g***m s*******n" amacında sponsorunu günah keçisi ilan ederek. bütün bu GTA karmaşasından sıyrılmaya çalışmaktadır.
    Olayın gerçek yüzünü yansıtmadan anlatmadan TAMAMEN suçsuz olan gir kişiye bütün suçu yüklemektedir.
    Olayın iç yüzü ve hakikat şöyledir arkadaşlar. Subscribe başına oyun verilen Melih Uçar'ın yayınında GTAV verilmesi için bir sponsor ile anlaşıp daha sonrasın da Subscribe olanlara oyunları dağıtalım dedikten sonra.
    Sponsor o zamana kadar hak ettiği parayı istediğinde "Daha sonra veririz Reis" dedikten sonra sponsor'un işkillenmesi sonucunda GTA V'ler gelmedi diyip bilerek bekletmiştir Melih Uçar'ı.
    Bu süreç zarfında Melih Uçar dan para ödemesi talep ettiğinde. Melih Uçar tarafından GTA'Ları dağıtalım abi diyerek geçiştirilmiştir.
    Dolandırıldığının farkına varan sponsor "Hala gelmedi oyunlar bekliyorum" diyerek oda aynı şekilde geçiştirmiştir.
    Aradan 1 ay geçmesine rağman ne para verilmiştir nede sponsor oyunları vermiştir. Gel zaman git zaman aradan 1.5 ay geçmesine rağman ortam gerilmiş ve sorunlar çıkmaya başlamıştır.
    Kendisinin zaten dolandırıcı olduğundan "Kaybetmiyim izleyiciyi bir daha s*kerim" amacıyla bütün okları sponsora çevirmeye başlamıştır.
    Bir süre sonra tartışma çıkarıp hem sponsora ödeyeceği parayı vermemek için
    Çamura yatma taktiği uygulayıp hem de millete para göndericem bahanesiyle insanların paypal adreslerine 0,01 kuruşluk hakaret edici bir rakam göndererek paypal hesaplarını parayı geri çekme metodu ile İbraz açtırmaktadır.
    Biz durumu fark ettikten sonra mağdur olan herkesin bilinçlendirmeyi borç bildik.

Bu karaktersiz haysiyetsiz insan, zaman içerisinde gelen Subscribe olan kişilere hakaretler küfürler ve türlü türlü bahaneler ile kanallarında gruplarında perma ban atarak "sponsorun köpeklerisiniz" yok size kod ve para.
    İfadeleri ile insanların paralarının çalmaya çalışıp kendisine ve etrafındakilerine ulaşılmasını engellemiştir.

Bu gibi küfürler ve perma banlar'dan engellemeler'den örnek vermek gerekirse bir kaç resim sunmak istiyoruz size.
    http://i.hizliresim.com/YkQdk2.jpg Melih Uçar'ın sözde attığı "Paralarınız iade edilecektir" mesajından sonra gördüğümüz son manzarar böyledir. SAKIN SİZDE KANIP YANMAYIN!
    Çünkü yeri gelir insanlar ticaret olarak kullandıkları Paypal hesaplarının ibraz yolu ile bloke edilmesini istemeyiz.
    Günlerce aylarca belkide hiç alamayacağınız Paypal hesaplarınızda bulunan alnızın teriyle hakkınızla kazandığınız paraları kaybetmeyin!
    Hal böyle olunca top yine sponsora atıldı. Tabi ki neden ? Çünkü işin içinden çıkamadı paraları çalamadı.! Haliyle kendisine günah keçisi aradı her daim yaptığı gibi.!
    http://i.hizliresim.com/Pk174v.png bu resimde sözde 115 kişiye iade ettiği paraları hiç görmedik ? bundan 2 ay once 10000 tl engelliler vakfına para toplandı görmedik ?
    http://i.hizliresim.com/MpV1Y6.png bu resimdede yine Kutsal Olan anaya bacıya söverek karaktersizliğini bir kez daha sergileyen haysiyetsiz insana hiç bir şekilde tepki verilmemiştir. BUGÜNE KADAR!

DİĞER YAYINCILARIN ÜSTÜNDEN PRİM YAPARAK İZLEYİCİ TOPLAYAN BİR HAYSİYETSİZDEN NE BEKLEYEBİLİRSİNİZ ?

BİZDEN SİZE UYARI ARKADAŞLAR SAKIN PAYPAL ADRESLERİNİZİ VERMEYİNİZ ! KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ VERMEYİNİZ.
    300 400 İZLEYİCİYE ANCAK CANLI YAYINDA KÜFÜR ETMEK ATAR VE TÜRLÜ HAKARETLER YAPARAK KORKUTABİLECEĞİNİ SANMAKTADIR. (tabi ya Kendisi Twitchin Polat ALEMDAR'ı :) )
    PAYPAL ADRESLERİNİZİ VE ÖZEL BİLGİLERİNİZİ SAKIN VERMEYİNİZ. YARIN BİR GÜN SİZİDE TEHDİT ETMESİN !

PAYPAL HESAPLARINIZ İBRAZ YEMESİN.!!!! BİZ YAKALADIK HAYSİYETSİZ ŞEREFSİZ BİR DOLANDIRICIYI SİZ DE ANLAYIN FARKINA VARIN DİYE BİLGİLENDİRİYORUZ.

LÜTFEN LÜTFEN DİYORUM KESİNLİKLE UYANIK OLUN KANMAYIN. SAKIN!

BİZİM KORKUMUZ YOK... ÇEKİNGENLİĞİMİZ YOK. HER TÜRLÜ SORULARINIZI BİZE TEK TEK GELİP SORABİLİRSİNİZ. BUYRUN TS ADRESİMİZ ts2.freets3.ovh:33841 (TS'MİZ FREE OLABİLİR FAKİR ADAMLARIZ.. DOLANDIRMIYOZ KİMSEYİ SONUÇTA :) )
    HERKESİ HER TÜRLÜ SORUYLA VE/VEYA MAĞDURİYETLE TS'MİZE BEKLER VE YARDIMCI OLMAYA ÇABALARIZ ELİMİZDEN GELDİĞİNCE.

Ts adresi de vermişler oraya da gidip bu yazıyı yazan kişiyle konuşabilirsiniz. ts2.freets3.ovh:33841

Video gelmiştir arkadaşlar.Jau Grenade arkadaşımız bu videoyu paylaştı ve bütün olayları anlatıyor bilmeyen arkadaşlar videoyu izleyebilirler

Video Linki :https://www.youtube.com/watch?v=AHk08fSq2Tw
    Videonun 2.partı:https://www.youtube.com/watch?v=5RJgGxwErdo

NOT: Bu konu bir dolandırıcının ifşa konusudur o yüzden konu bölüm kurallarına uygundur artık bunu da silmeyin ki birçok arkadaşımız bunun gibi adi dolandırıcıların pençesine düşmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nycha -- 4 Nisan 2016; 16:08:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• kafan gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

kafan gg

melih uçarın dh hesabı da hemen yazmış melihcim dubaide iyi eğlenceler sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi gösteriş yapmak için 2 - 3 tl yayıncılara bağış atılıyor da bu subscriber olma muhabbeti nedir ? Ne avantajı var ne gereği var o paraya kendinize rp kodu çekin daha iyi.

Yayıncı sizin isminizi söyleyince hoşunuza gidiyor diye o kadar para verilir mi valla yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Hadi gösteriş yapmak için 2 - 3 tl yayıncılara bağış atılıyor da bu subscriber olma muhabbeti nedir ? Ne avantajı var ne gereği var o paraya kendinize rp kodu çekin daha iyi.

Yayıncı sizin isminizi söyleyince hoşunuza gidiyor diye o kadar para verilir mi valla yazık.

hocam bu adam 15 tllik substan olana yaklaşık 150 tl değerinde çekilişsiz gta v kodu vereceğini söylemişti o yüzden bir çok kişi bu adama subs oldu ama kodları vermedi tabi ben de başından beri biliyordum böyle birşeyin olamayacağını bu adam hayırsevermi ki böyle birşey yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Hadi gösteriş yapmak için 2 - 3 tl yayıncılara bağış atılıyor da bu subscriber olma muhabbeti nedir ? Ne avantajı var ne gereği var o paraya kendinize rp kodu çekin daha iyi.

Milletin sağa sola saçmak için çok parası var demekki hocam
  • Ayrıca kaçak kredi kartıyla dönen sözde "bağış savaş"larınıda unutmadık adamın adı sanı belli değil 1000 lira bağış atıyor öbürü altta kalmamak içni 1200 lira bağış atıyor falan ..

Dün twitch chattede baya sövüyorlardı bu kafa avcısına türk ırkına küfür mü etmiş ne olaylar olaylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

Ayrıca kaçak kredi kartıyla dönen sözde "bağış savaş"larınıda unutmadık adamın adı sanı belli değil 1000 lira bağış atıyor öbürü altta kalmamak içni 1200 lira bağış atıyor falan ..

Dün twitch chattede baya sövüyorlardı bu kafa avcısına türk ırkına küfür mü etmiş ne olaylar olaylar.

dolandırıcılık yapmış konuda belirttim sebebini

• ben onu boş muhabbet sanıyordum la vay be
  • Melih abim yalan atmaz.
  • Bak sen melih uçar (14x2) ye. Bu adama bağış yapanın aklından şüphe ederim. Bırakın bağış yapanı, izleyenin bile aklından şüphe ederim.
  • çoğu yayıncı böyle , hile hurda yapmadan en çok izlenen theo.Onu geçen varsa hile hurdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kek2 -- 27 Mart 2016; 19:16:18 >
  • ahaha harbi mi lan iyi olmuş ya subscriberlığa, bağışa para saçanlar bir daha düşünür belki sırada jahrein abimiz var herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

ahaha harbi mi lan iyi olmuş ya subscriberlığa, bağışa para saçanlar bir daha düşünür belki sırada jahrein abimiz var herhalde

birinden kurtulduk sıra öbüründe

• quote:

Orijinalden alıntı: Nycha

quote:

ahaha harbi mi lan iyi olmuş ya subscriberlığa, bağışa para saçanlar bir daha düşünür belki sırada jahrein abimiz var herhalde

o değilde bu paralar direk hayır kurumlarına gitmiyor muydu? öyle diye hatırlıyorum da psikololun topladığı paralar da o zaman

• quote:

quote:

quote:

o değilde bu paralar direk hayır kurumlarına gitmiyor muydu? öyle diye hatırlıyorum da psikololun topladığı paralar da o zaman

psikololü bilemem ama melih uçarınkilerin dubaiye gittiği kesin

• quote:

quote:

quote:

psikolol direk yardım yapacağı kuruma yönlendirmişti bağışları cebine girmiyordu

• Bağış olayı doğru mu ya? Ben sadece GTAV olayını biliyorum. Kanıt gösterirseniz sevinirim çok büyük bir suçlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

Bağış olayı doğru mu ya? Ben sadece GTAV olayını biliyorum. Kanıt gösterirseniz sevinirim çok büyük bir suçlama

+1 böyle büyük bir şeyi göze alabileceğini sanmam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    +makbuzu paylaşmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.