Şimdi Ara

Melih Uçar Olayını Açıklıyorum [HeadHunter Fanları Toplaşın-Dolandırıcı İfşa Konusu][Video Geldi][Uzun Yazı Eklenmiştir] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
23.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kanıt falan yokmu direk boş beleş iddalarmı var sadece ?
  • 2 3 senedır bu ısı yapan bı adam okadar zaman durdu sımdımı para çarpıp gıdecek adam haftada 300 400 lıralık rp kodu çekılıslerı yapıyordu varsa problemınız adamın yerı yurdu bellı gıdın yanına
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar1912

2 3 senedır bu ısı yapan bı adam okadar zaman durdu sımdımı para çarpıp gıdecek adam haftada 300 400 lıralık rp kodu çekılıslerı yapıyordu varsa problemınız adamın yerı yurdu bellı gıdın yanına

o rpleride muhtemelen kaçak kredi kartından alıyodur
  • kek2 K kullanıcısına yanıt
    kendisinden 2 kere rp kazandım ama hiç ters ibraz durumu falan olmadı yani rp yi geri falan çekmediler iftira atmak moda olmuş bu ülkede
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    HS'de yoksun hiç LOL mü oynuyorsun ?
  • Konu ciddi mi beyler? O kadar adamlık taslayıp adamlıktan bahseden birisi.. Ciddiyse eğer konu yuh yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nycha

quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

kafan gg

melih uçarın dh hesabı da hemen yazmış melihcim dubaide iyi eğlenceler sana

oha bn bu adamla pre girdim melih uçar mıydı :O
  • yarın video çekeceğini söylemiş melih uçar hadi bakalım
  • Engelli vakfı olayı yalan. Video çekip makbuzu paylasmisti çünkü.
    GTA V ise doğru , herkes biliyor zaten onu konuşmaya gerek bile yok.

Melih Ucar konularinda bir klasiktir , adeti yerine getirmeden geçmeyelim.

28

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene mod lardan tanıdığı vardı hk. açılan konuları sildirip + banlatıyordu dikkatli olun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar1912

2 3 senedır bu ısı yapan bı adam okadar zaman durdu sımdımı para çarpıp gıdecek adam haftada 300 400 lıralık rp kodu çekılıslerı yapıyordu varsa problemınız adamın yerı yurdu bellı gıdın yanına

Dediğin gibi mantıksız ama o kadar insan var kodumu vermedi diyen hepsi mi yalan söylemiş ayrıca 2k subs + sponsor parasından bahsediliyor adam alıp uçmuş işte avukatlığa gerek yok.

• Başka bi yayıncı deseniz hadi yapmıştır filan dicemde bu adam yıllardır genellikle geceleri olmak üzere yayın açıyor. Zevkine yapıyor adam para kazanma amacında değildi adamın işi gücü var yanılmıyorsam evli bide nisanlida olabilir. Yani dediğiniz şeylerin kanıtınida gösterseniz iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

HS'de yoksun hiç LOL mü oynuyorsun ?

HS baymıştı, lole tekrar başlayınca hs aklıma bile gelmedi 3 aydır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Başka bi yayıncı deseniz hadi yapmıştır filan dicemde bu adam yıllardır genellikle geceleri olmak üzere yayın açıyor. Zevkine yapıyor adam para kazanma amacında değildi adamın işi gücü var yanılmıyorsam evli bide nisanlida olabilir. Yani dediğiniz şeylerin kanıtınida gösterseniz iyi olur.

Zevkine mi yapıyor?

Melih Uçarı hiç izlemeden yorum yapmışsın.

Adam geceleri açıyor.Bu işi para için yapıyor.Kendide işsiz biri zaten.İş güç yok.Bütün gün milleti tehdit eder.Başkalarından prim yapar.Nişanlısı var evli değil.Kızın haline acıyorum.Yukardaki videoda bazı kanıtlar var.

Tabi ben olayı tam bilmiyorum videodan haberim oldu.Kesin yaptı veya yapmadı diyemem ama yapma ihtimali daha yüksek.

Zaman gösterecek tabi.

• Eklerde görüldüğü gibi MELİH UÇAR dolandırıcıdır bu oyunların hepsini subs olduğum için dolandırarak verdiler Oyunlara gelmeyin
     Melih Uçar Olayını Açıklıyorum [HeadHunter Fanları Toplaşın-Dolandırıcı İfşa Konusu][Video Geldi][Uzun Yazı Eklenmiştir]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeratKöktürk -- 28 Mart 2016; 3:39:36 >

• su kafayi govdelerden ayiran kisiyi koruyacam diye dhde takilmayan insanlar uyeliklerine seneler sonra giris yapar olmuslar. aldiklari karsiliklar iyi herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whituryd

su kafayi govdelerden ayiran kisiyi koruyacam diye dhde takilmayan insanlar uyeliklerine seneler sonra giris yapar olmuslar. aldiklari karsiliklar iyi herhalde

ıslandı
  • Buralar baya karısmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CurtisHype -- 28 Mart 2016; 6:06:13 >
  • Şunlara prim veriyorsunuz ya helal olsun devam böyle, bu kafayla daha çok dolandırılan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cons54

Eklerde görüldüğü gibi MELİH UÇAR dolandırıcıdır bu oyunların hepsini subs olduğum için dolandırarak verdiler Oyunlara gelmeyin
     Melih Uçar Olayını Açıklıyorum [HeadHunter Fanları Toplaşın-Dolandırıcı İfşa Konusu][Video Geldi][Uzun Yazı Eklenmiştir]

Az ötede oyna hadi, ya melih uçar denen o şahsiyetsizin arkadaşısın yada fake hesabısın. ayrıca hesapdaki oyunların kimin verdiğini nasıl anlıyoruz ermişmiyiz biz saçma sapan post atıyorsun. Bu adam engelliler vakfına para topladı para nerde ? gt5 paraları nerde ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.