Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
134.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadas dün bu oyunu pc me yükledim oyunu aç dediğimde bana hata verdi ekran kartı desteklemiyor diye(tv card not run suppord) işin garibi benim sistem amd 4800 1gb 800 mhz ram 250 hd gigabyte anakart
    yani ekran kartım yok anakartda bulunan 256 dahili kartımla oynuyorum oyunularımı oynadığım oyunlar medal of honol alied assu all of duty 4 prostreet yani her oyunu oynuyabiliyorum dahası craysisi bile kurdum sadece onda hareketlerim yavas tı yani tam desteklemedi ekran kartım ama kurdum

simdi sorum tüm bu oyunlaru kurup oynayabiliyomda bu medal of honol air born na gelince neden ekran kartı desteklemiyor diyor bu oyuun nekadar sistem istiyor anlamadım crysisden daha mı zor bir sistemi var

tşk
  • uzun süredir yüklü duran oyunu hit oyunları bitirdikten sonra nihayet oynamaya başladım.
    evet bir cod4 kadar görsellik sunamıyor ama yapay zekaya inanın hayran kaldım.
    düşman askerlerin saklanması saklandığı yerden ateş etmesi sniperla ateş ettikten sonra mal mal durmamaları beni mest etti
    uzun süredir böyle bir yapay zeka görmez olmuştum adamları tebrik etmek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: sampiyon123

uzun süredir yüklü duran oyunu hit oyunları bitirdikten sonra nihayet oynamaya başladım.
    düşman askerlerin saklanması saklandığı yerden ateş etmesi sniperla ateş ettikten sonra mal mal durmamaları beni mest etti

bu oyunun yapay zekası nası iyi yav
    düşmanınki biraz iyi olabilir ama bizim adamlarınki rezalet. gidip boş boş bekleyenler mi dersin, birlikte koşarken kafası karışınca geriye koşan sağa sola koşan duvara çarpanlar mı dersin ne dersen artık

• quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

quote:

Orjinalden alıntı: sampiyon123

uzun süredir yüklü duran oyunu hit oyunları bitirdikten sonra nihayet oynamaya başladım.

bu oyunun yapay zekası nası iyi yav
    düşmanınki biraz iyi olabilir ama bizim adamlarınki rezalet. gidip boş boş bekleyenler mi dersin, birlikte koşarken kafası karışınca geriye koşan sağa sola koşan duvara çarpanlar mı dersin ne dersen artık

hay allah beni güldürdün allah ta seni güldürsün kardeş.
    bak o konuda yüzde yüz haklısın.
    tahminimce bizimkileri düşmana göre salak yapmışlar ama haklı olarak diyebilirim.
    eğer onlarda zeki ve güçlü olsaydı biz sadece oyunu izlerdik onlar kafalarına göre görevleri hallederdi
    tamamen denge ile alakalı yani görevleri zorla gene sen yapıyorsun onlarında azıcık! katkıları oluyo işte

• quote:

Orjinalden alıntı: doganbeyyy

arkadas dün bu oyunu pc me yükledim oyunu aç dediğimde bana hata verdi ekran kartı desteklemiyor diye(tv card not run suppord) işin garibi benim sistem amd 4800 1gb 800 mhz ram 250 hd gigabyte anakart
    yani ekran kartım yok anakartda bulunan 256 dahili kartımla oynuyorum oyunularımı oynadığım oyunlar medal of honol alied assu all of duty 4 prostreet yani her oyunu oynuyabiliyorum dahası craysisi bile kurdum sadece onda hareketlerim yavas tı yani tam desteklemedi ekran kartım ama kurdum

simdi sorum tüm bu oyunlaru kurup oynayabiliyomda bu medal of honol air born na gelince neden ekran kartı desteklemiyor diyor bu oyuun nekadar sistem istiyor anlamadım crysisden daha mı zor bir sistemi var

tşk

bu oyunun min ve max sistem gereksimlerini bilen var mı acaba

• Sayfa 1 e gidersen görürsün arkadaşlar ben oyunu HD2600 Pro Sonic ile 1280*1024 High ayarda mükemmel bir şekilde oynuyorum gerçekten çok güzel grafikler var oyun 100 üzerinden 90 lık yani elimde 7300 GS vardı önceden tam bir çileydi beaa neyse oyundaki bir sakatlık

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)

adam dört döndü valla
  • moh serisine yakışmayan bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: agent.bg11

moh serisine yakışmayan bir oyun

valla eski serilerinden bir tek alliend assault'u bilirim en güzel oyunuydu bence....Pasific assault'ta bence çok kötü olmuş,tabi bu benim şahsi görüşüm yanlış anlaşılmasın airborne'da fena olmamış son bölümünde ki birkaç aptallık dışında güzeldi diyebilirim
  • yenı sistemim ile oyunu 3 gunde ara ara oynayrak bitirdim , bence oyun cok iyi olmasına ragmen kısaydı , hemde tum oyun TURCE oalrak oynadım gayet keyıflıydı . ( menuler ve altyazılar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAVENBACH -- 15 Şubat 2008; 2:47:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DRAVENBACH

yenı sistemim ile oyunu 3 gunde ara ara oynayrak bitirdim , bence oyun cok iyi olmasına ragmen kısaydı ,

Yeni sistemin hayırlı olsun.Bencede oyun çok kısaydı
  • Oyun Mükemmel valla grafikleri süperdi hele Sniper eline alınca dehşet oluyor 1280*1024 FULL DETAY HD2600 Pro Sonic ile Film gibi oynadım oynadığım bölümleri tekrar oynadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

quote:

Orjinalden alıntı: DRAVENBACH

yenı sistemim ile oyunu 3 gunde ara ara oynayrak bitirdim , bence oyun cok iyi olmasına ragmen kısaydı ,

Yeni sistemin hayırlı olsun.Bencede oyun çok kısaydı

sagolasın allah herkese nasip etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: viper srt 10

ya bi bölümde springfield sniperın ucuna bomba takıldı sonraki bölümlerde olmuyo yardım

bilen yok mu
  • orjinal Airborne aldım ama dvd yi takınca pc donuyor ve kendine reset atıyor korsan dvd dede böle oluyor ilk defa böle bişey yaşadım çaresi varmı ?.
  • oyunu yükledikten sonra oluyorsa (bende öyle oldu dün orjinal olmayanda) 80 ve 1300 Mb iki yama var onları yükle bir ihtimal düzelir.
  • yok dvd yi takınca daha okumaya başladığında oluyo
  • garip DVD Romun ile ilgili olabilir başka yere götür dvd yi oraya kur oradan hddden aktar valla başka aklıma birşey gelmiyor oyun güzel ama onu söyliyim eğer sınırsız netin varsa multiplayerdanda kapış MP44 dehşet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crauser

yok dvd yi takınca daha okumaya başladığında oluyo

%90 dvd okuyucuda problem vardır. Pro-Gamer arkadaşın dediği gibi başka bir pc de dene. orda çalışacaktır
  • tavsiyeleriniz için saol un dedikleriniz doğru başka pc lerde sorunsuz çalışıyor...
  • yaf bu oyunu kurdum ama calıştıramadım hata veryo dosya hatası netten indirilyomuş link ini bilen varsa yardımmmmmm :(.....................
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.