Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
134.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya arkadaslar benm makinede de kitleniyor bazen bu oyun. Ati HD 4650 2 gb ram AMD Athlon 64x2 2.10 Ghz Dual Core 4000+ işlemci 120 gb harddisk ekran akrtı güncelleştirmeleri yapıldı. ya oyun kasmıyorda mesela ani uçak patlamalarında vs oyun bi anda kitleniyor birde sis duman gbi grafikler işin içine girince .... o zmn kasıyor. nedendir sizce. arkadaslarım işlemcin çok kötü diyolar.
  • biraz geçte olsa oynamaya başladım,3. bölüme geçtim gayet güzel gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

biraz geçte olsa oynamaya başladım,3. bölüme geçtim gayet güzel gidiyor

helal 2006'nın konusunu hortlattın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FallBackNow!!!

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

biraz geçte olsa oynamaya başladım,3. bölüme geçtim gayet güzel gidiyor

helal 2006'nın konusunu hortlattın

hortlatmak terimi işe yaramaz konuları uplatmakta kullanılır
    yoksa isterse 2000 yılında açılmış olsun bir konu eğer hala faydalanılıyorsa güncelse uplatmak hortlatmak değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Arkadaşlar kurlum başlangıcında physx kurarken kurmuyor yani kuruluma geçmiyor resime bakabilirsiniz
    [size=3]
    Edit: Eski Physx,i kaldırdım oyunun içindeki physx ile kuruluma başladı bakalım inşallah olacak gibi :)

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)

oyunu bugun indirdim.Aynı sorun bnde de var. Bi turlu cozemedim

Geçte olsa cevaplamak diğer arkadaşların sorunlarına çözüm olacaktır düşüncesiyle aydınlatayım sizleri. Nvidia Ekran kartı kullanıyorsanız malumdur Physx driver yüklü olarak kendi sitesindeki güncel sürücü kurulumda birlikte geliyor. O yüzden yeni versiyon Driver'ı Ageia olarak görmediğinden bu yüzden yüklemede problem çıkartıyor. En azından yüklüyor gibi görünse de yeni versiyon yüzünden üstüne yükleyemiyor ( Malum eski versiyon yeni versiyona yüklenemez ). O yüzden yapacaklarınız belli ;

1-) Yeni versiyon Phsyx Driver'ı PRogram Ekle-kaldır dan uninstall edin.

2-) Oyun ile birlikte gelen Aegia Phsyx'i kurun.

3-) CD key girildikten sonra oyunun kurulumuna başlanacaktır.

Not : Win 7, Win 8 Pro ve diğer sürümlerde de yaparsanız etkili olacaktır. En azından Win 7 ve Win 8 Pro da bizzat kendim denedim. %100 sonuç verdi.

Saygılarla...

• quote:

Orijinalden alıntı: BladeofSaldirgan

ya arkadaslar benm makinede de kitleniyor bazen bu oyun. Ati HD 4650 2 gb ram AMD Athlon 64x2 2.10 Ghz Dual Core 4000+ işlemci 120 gb harddisk ekran akrtı güncelleştirmeleri yapıldı. ya oyun kasmıyorda mesela ani uçak patlamalarında vs oyun bi anda kitleniyor birde sis duman gbi grafikler işin içine girince .... o zmn kasıyor. nedendir sizce. arkadaslarım işlemcin çok kötü diyolar.

Sanırım sadece bu oyunda kilitlenmiyor makinen. Phsyx Destekli tüm oyunlarda alıyorsundur. Malum Ati ekran kartı 3D konusunda üstün performans gösterse de, OpenGL ve Phsyx konusunda geride. Bu da Nvidia nın başarısı diyelim fakat Phsyx ne yazık ki mükemmel bir yapı değil. O yüzden Hem GPU hemde CPU kaynaklarını sömürdüğünden zaman zaman CPu aşırı yüklenmede ( veya ekran kartı ) kill olabiliyor. O yüzden ne demek düşüyor bize ? " Allah Belanı Versin Phsyx!"

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Quick Save yok oyunda checkpoint sistemi var.

iyi güzel varda oyunu quit game yapıp çıktıgında saveyi nerden yapip da oyunu kapattıgın yerden tekrar devam edebileceksin onuda bi arkadas açıklasa :)
  • Berkayhan B kullanıcısına yanıt
    Herif 3000 Yıl Önce Yazmış..Diğer Herifte 3001 Yıl Sonra Alıntı Yapıyor ve Soru Soruyor ben de 3002 Yıl sonra Herif 2'yi trollüyomm :D
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.