Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
134.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ikinci yazdığım problemi geçtim bu sefer bözyle bişi yazıyor lütfen bakarmısınız install has an invalid or previously used cd key.Please re-install with a new key or contact customer support

bunu çevirebilecek biri varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: viper srt 10

arkadaşlar ikinci yazdığım problemi geçtim bu sefer bözyle bişi yazıyor lütfen bakarmısınız install has an invalid or previously used cd key.Please re-install with a new key or contact customer support

daha önce kullanılmış veya geçersiz bir cd key. lütfen yeni bir key ile kurulum yapın ya da üretici ile irtibata geçin...

korsan oyun kulanıyorsan normal...
  • bi çözümü yoq mu bide takıldığım bölüm var nası resim koycaz söleyin öyle cevaplarsınız
  • oyundan aldığın resmi aşağıdaki siteye yükleyip en alttaki linki buraya koyacaksın...

http://imageshack.us/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marcus Fenix

daha oynayacam ben oyunu ama jericho bitsn buna atlayacam hemen

Oyunu kurup girmem ve çıkmam bir oldu hemen diyebilirim.
  • arkadaşlar türkiyeden ilk defa bir orjinal oyun aldım.Medal of Honor Airborne 49.90YTL ye fakat oyunu kurarken en sonunda şöyle bir hata verip oyun yüklenmiyor.2 gündür uğraşıyorum.yardım lütfen

• quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

quote:

arkadaşlar ikinci yazdığım problemi geçtim bu sefer bözyle bişi yazıyor lütfen bakarmısınız install has an invalid or previously used cd key.Please re-install with a new key or contact customer support

daha önce kullanılmış veya geçersiz bir cd key. lütfen yeni bir key ile kurulum yapın ya da üretici ile irtibata geçin...

korsan oyun kulanıyorsan normal...

çeviri için teşekkür ederim bi çözümü yoq mu
  • quote:

quote:

araya vermişsin,jericho'dan iyiydi bu oyun.Yazık olur bitir valla.Zaten bi oturuşta bitiyor.

• quote:

quote:

Oyun fena değil.Hızlı koşma çatılarda gezme fln çok güzel sonu biraz kötü o kadar neden böyle dedin anlamadım...

• oyunun ikonu c de UnrealEngine3\Binaries içindemi sizde de?

oyunu yeni yükledim daha oynamadım,yama çıkmıştır kesin,kaç tane çıktı,linlerini verebilirseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

oyunun ikonu c de UnrealEngine3\Binaries içindemi sizde de?

oyunu yeni yükledim daha oynamadım,yama çıkmıştır kesin,kaç tane çıktı,linlerini verebilirseniz sevinirim

Bildiğim kadarıyla c'de olması lazım....

Burdan da patch'leri indirebilirsin:
    http://www.ea.com/moh/airborne/community_downloads.jsp
  • 1.2 patch 1.4gb
  • quote:

Neden ya oyun o kadar kötü değilki biraz oynayıp ilerleseydin keşke..
  • o kadar ilerledim bi öldüm en baştan tekrara başladım,save yapmıyormu bu oyun.
  • arkadaşlar benim sistem:2048mb ram,intel pentium 4 ghz işlemci,ge-force fx 6200 tc ekran kartım var crysisi low seviyede hiç kasmadan açıyo ama mohada oyuna girmeden hata veriyo yardım edebilirmisiniz=?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ehhiste

arkadaşlar benim sistem:2048mb ram,intel pentium 4 ghz işlemci,ge-force fx 6200 tc ekran kartım var crysisi low seviyede hiç kasmadan açıyo ama mohada oyuna girmeden hata veriyo yardım edebilirmisiniz=?

İlacı değiştir.
  • ya ben iki gün mü üç gün mü ne oynadım oyun daha açılmadı kayıtlı olduğu dosyaya girdim hata veriyo ageia physix le ilgili bişe dio anlamadım bu hatayla karşılaşan varsa yardım etsin lütfen
  • quote:

ya ben iki gün mü üç gün mü ne oynadım oyun daha açılmadı kayıtlı olduğu dosyaya girdim hata veriyo ageia physix le ilgili bişe dio anlamadım bu hatayla karşılaşan varsa yardım etsin lütfen

ageia physix'i yüklemen gerek o zaman

• e zaten yüklü
    prog ekle kaldırda var
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.