Şimdi Ara

Mazda cx3 alıyoruz? Sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
37.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • B suv olarak mazda cx3 için ne diyorsunuz arkadaşlar. Teyzemler ötv indirimi ile alacaklar.
    Power sense plus 80000 liraya geliyor.
    Dizel otomatik, deri, bose müzik sistemi, geri görüş, headup display vs vs. baya dolu bi araç. Fiyat farkı nedeniyle ford kugayı eleyip, mazda cx3 te karar kıldılar.
    Ama yine de sizin yorumlarınız önemli. Son dakika karar değiştirip, farklı bi suv araca yönelebiliriz.

• Şimdiden hayırlı olsun Buradakileri dinlerseniz kendinizi renault veya fiat bayisinde bulabilirsiniz. Öyle bir hata yapmayın. Gayet dolu ve güzel bir araç.

Dip not: İkinci el muhabbetlerine hiç kulak asmayın. Gerçek hiç öyle değil. Her malın bir alıcısı var. Piyasa arabası dedikleri 2013 clio'yu iki aydır satamayan adam tanıyorum. Piyasa mevzusu boş laf. Her arabanın bir kısmeti var. Çıkınca gayet de satılıyor. Arkadaşımda mazda 3 var, satılığa koyduğu gün ilk müşterisi benim. Henüz kullanırken müşterisi hazır.
    Mazda , Subaru gibi araçları alan insanlar zaten al-sat için almıyor... Alacak adam konforuna dizaynına vs kısaca hoşuna gittiği için tercih ediyor...

Bu nedenle Subaru veya Mazda alan gerçekten marka için alan müşteri kolay kolay vazgeçmez...

Subaru yu alır 5 sene biner , satar yine Subaru alır...

Al-sat yapan adam bu markalara bulaşmaz zaten. Gider Vag araçları alır...
  • Arac b oldugu icin almazdim sahsen ama sizin icin ici ve bagaji yeterliyse alınabilir.
  • Elma ile armut. Kuga ile bu araç aynı segment mi? Tabi fiyat farkı olacak.
  • Araç mazda ise B yi C yi salla. Tadından yenmez o araba tasarımı da müthiş. Fazla da yakmaz. Şimdiden hayırlı olsun.

Not:Kuga dan vazgeçip cx3 tercih etmek yanlış bi durum. Çünkü kuga daha büyük ve üst sınıf bi araç. Cx5 tercih edilebilirdi ama adamlar sadece 2.0 motor getirdikleri için ve verrgi sebebiyle pahalı kalıyor.

Gün gelecek herkesin birer Mazdası olacak.
  • Içi dar bagaj yok gibi bişey sorun değil se alınır 6 ayda bir bakıma girilir
  • Kuga üst segment biliyorum arkadaşlar tabii ki. Pahalı olması doğal. Verebildikleri maksimum tutar 80 bin lira. Başka alternatif ne kalıyor bilemiyoruz.
  • Valla her gordugumde dibimin dustugu arac olur kendisi, cok severim. 2017 modellerinde Power Sense'in ustune bir paket daha cikarmislardi sayet 2017 alacaklarsa.

Kucuk ve bagaji dar demezseniz cok guzel aractir.
  • danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    2016 hocam
  • cbascan kullanıcısına yanıt
    2016, ikinci el, Power Sense paket, 20-25 bindeki araclar 90 bin civarinda bence guzel secim. Rengi de kirmiziysa ohh.

Ne alirsaniz alin gule gule kullanin.
  • Çoğunlukla ş.içinde kullanacaksanız çok kullanışlı bir araç.Zaten adamlar ş.içini düşünerek bu aracı tasarlamışlar bence. Görüntüsüne zaten diyecek yok.
  • 80 bine gayet iyi bir seçim bence
  • Ateca baktınız mı hocam?
  • danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Ötv indirimi ile alınacak hocam. 0 km 2016 model. Stoktaki araçlardan biri.
  • Adieu kullanıcısına yanıt
    Dsg yüzünden vag grubun bakmadık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbascan

Ötv indirimi ile alınacak hocam. 0 km 2016 model. Stoktaki araçlardan biri.

Yazmissiniz okumustum da 2016 ikinci el fiyatlari bile 90 bin iken 80 bine sifir iyi secim demek istemistim.
  • B suv demeye şahit demeye lazım.juke captur bakın derim.
  • Hayırlı olsun birader
  • Ben koltukları yüzünden vazgeçmiştim. Çok kalitesiz malzeme kullanılmış. 3 aylık araç bakmıştım koltuklar kırış kırıştı. Almadan önce bir bakın, test aracı varsa koltuklarını bir inceleyin derim.
  • Ülkemizde maalesef mazda'nın tutulması tartışmalı olduğu için aynı segmentte Captur veya 2008 alın derim.. mazdaya bagajı ve arka koltuk diz mesafesi harici diyeccek sözüm yok, belki testlerde tüm b segmenti suvları sollamıştır ama gerçek dünyada işler test gibi olmuyor..

Yakıt, servis, yedek parça, 2.el durumu vs. Üstüste koyunca mazdayı geri planda bırakın derim. Ha deyince her araba satılır ama mazdayı hemen alacak sadece galerici bulursunuz.. oda arabayı öldürür..
  • Kullanıyoruz bagaj harici çok memnunuz. İnsan kullanmadığı birsey hakkında nasıl fikir sahibi olur oda ayrı konu. Alın memnun kalırsınız.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.