Şimdi Ara

MAX 16.000TL YE AZ YAKAN AİLE ARACI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar max.16.000tl var.2 de bebek var.

1) 10.000-16.000tl arasında
    2) az yakacak az sorun çıkartacak
    3) sw olmasını istemiyorum yeterli bagajı olsun yeter bana.
    4) dizelden genelde 130.000km üstü bulabileceğimden dizeli istemeden de olsa 2.planda düşünüyorum.sonra turbo bana kaçmasın :))
    5) mümkünde fransız olmasın kılım hocam fransızlara.

fazla bişi istemiyorum aslında. benim bulabildiğim araçlar.

!!! tipo 1.6 slx mpi sıralı= mpilarda lpgde bol sıkıntı,yakıtı çok yakıyor ş.içi 400kuruş oluyormuş
    !!! fiat marea = kafam karıştı öven de çok sövende? ama gene de marea bana en yakın olan seçim gibi duruyor.
    !!! fiat brava = pek incelemedim ama marea bagaj sebebiyle buna göre daha mantıklı duruyor.

ben bu kadar bulabildim aracı alırsam 2-3 sene bineceğim ama memnun olursam 5 sene de bilebilirim.

yakın zamanda araç alacağım yardım ederseniz çok memnun olurum.

• Clio bu fiyata en iyi tercih.
  • toyota carina 1997 veya 1998,
    Proton 416 GLXİ
    Mitsubishi Carisma 1.6 GLX
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

toyota carina 1997 veya 1998,
    Proton 416 GLXİ
    Mitsubishi Carisma 1.6 GLX
    ne mareası ya araba arıyorum demişsin marea araba mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Esentürk

hocam ne alacağız o zaman clio arabada marea değil mi? ne alacağız siz onu önerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderAdam

Alıntıları Göster
    Fiat Albea 1.2 16V sıralı sistem lpgli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RECEP ŞANLI

quote:

hocam ne alacağız o zaman clio arabada marea değil mi? ne alacağız siz onu önerin.

ben clio önermedim hocam. piyasası olan daha kaliteli arabalar bakabilirsiniz marea fiat ın yüz karası bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz iyi bir pazarlıkla güzel bir fiat stilo alırsanız tadından yenmez hele ki skywindow oldu mu eyvah
  • quote:

quote:

quote:

ben clio önermedim hocam. piyasası olan daha kaliteli arabalar bakabilirsiniz marea fiat ın yüz karası bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz iyi bir pazarlıkla güzel bir fiat stilo alırsanız tadından yenmez hele ki skywindow oldu mu eyvah

hocam stilo bencede süper ama ben onun elektrik arızalarına yetişemem. yere çok yakın araç sürtüyor.

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr22

quote:

rahat ol sen
  • quote:

Arkadaşlar max.16.000tl var.2 de bebek var.

4) dizelden genelde 130.000km üstü bulabileceğimden dizeli istemeden de olsa 2.planda düşünüyorum.sonra turbo bana kaçmasın :))

!!! tipo 1.6 slx mpi sıralı= mpilarda lpgde bol sıkıntı,yakıtı çok yakıyor ş.içi 400kuruş oluyormuş
    !!! fiat marea = kafam karıştı öven de çok sövende? ama gene de marea bana en yakın olan seçim gibi duruyor.
    !!! fiat brava = pek incelemedim ama marea bagaj sebebiyle buna göre daha mantıklı duruyor.

ben bu kadar bulabildim aracı alırsam 2-3 sene bineceğim ama memnun olursam 5 sene de bilebilirim.

seatlara bakın o fiyat aralığında ki en ideal araba seat'dır sizin için..

• quote:

Orijinalden alıntı: CoderAdam

quote:

quote:

rahat ol sen

Alıntıları Göster
    2004 fiat marea kullanmış biri olarak o fiyata en konforlu araç diyebilirim ama 2010 yılında benzini çok yakıyordu parçasıda çok pahalıydı ama temizini blursan lpgli güzel olur eğer temiz pertten çıkma alırsanız parçası çok pahalı haberin olsun bizim triger sıyırmıştı 3bin gitti motora ama güzel araba

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

2004 fiat marea kullanmış biri olarak o fiyata en konforlu araç diyebilirim ama 2010 yılında benzini çok yakıyordu parçasıda çok pahalıydı ama temizini blursan lpgli güzel olur eğer temiz pertten çıkma alırsanız parçası çok pahalı haberin olsun bizim triger sıyırmıştı 3bin gitti motora ama güzel araba

Alıntıları Göster
    O fiyat aralığında alacağınız en iyi araba Meraa'dır. 1.5 yıldır kullanıyorum ben, en ufak bir sorun çıkarmadı bana. LPG ile km'de 26 kuruş yakıyor şu an. Yaşadığım şehirde lpg nin litresi 2.73 kuruş. Büyük şehirlerde çok daha az yakar lpg daha uygun olduğundan. Birkaç güne ilan vericem ben de borçlarım bittiği için sıfır araç almayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

rahat ol sen

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepe

O fiyat aralığında alacağınız en iyi araba Meraa'dır. 1.5 yıldır kullanıyorum ben, en ufak bir sorun çıkarmadı bana. LPG ile km'de 26 kuruş yakıyor şu an. Yaşadığım şehirde lpg nin litresi 2.73 kuruş. Büyük şehirlerde çok daha az yakar lpg daha uygun olduğundan. Birkaç güne ilan vericem ben de borçlarım bittiği için sıfır araç almayı düşünüyorum.

muhtemel bir son sahip
  • quote:

quote:

quote:

quote:

rahat ol sen

Alıntıları Göster
    Getz bulabilirsiniz ve sizi üzmeyecek dayanıklı arabadır.

• quote:

Arkadaşlar max.16.000tl var.2 de bebek var.

Km sini takmadan, Şehir dışı çoğunlukta binecekseniz 2000 Aşağısı Avensis,Carina- Fakat şehir içi çoğunlukla bineceksiniz herhangi bir corolla... işinizi çok rahat görür...

• quote:

quote:

quote:

quote:

rahat ol sen

Alıntıları Göster
    valla benim aklımda 2004 model gibi en fazla 130-135 binlerde tüplü bir marea liberty/exculisive arıyorum. valla en fazla 15.000tl vereceğim.kısmet artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Maviyıldızınoğlu

valla benim aklımda 2004 model gibi en fazla 130-135 binlerde tüplü bir marea liberty/exculisive arıyorum. valla en fazla 15.000tl vereceğim.kısmet artık :)

Alıntıları Göster
    0 kriterlerde 15000 liraya bulunur sanırım. Benim aracım 2005 model, 117000 de şu an, 16.000 TL istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maviyıldızınoğlu

Alıntıları Göster
    Fiat albea 1.3 multijet ve renault clio kangoo bu rakamlardaki en ideal araçlardır. Ortalama karma kullanımda 5-6 lt arasında normal şartlarda.Buda 23 kuruşla 30 kuruş arasına denk düşer. Fazlası olmaz. Piyasanın en az yakan araçları bunlar ve oldukça masrafsızlar. Bakımlarıda oldukça uygun. Satmak istediğindede çok rahat satabilirsin. 15 16bine aldığın marea brava tipo sorun yaratabilir sana ve satmaya kalktığındada çok uğraşırsın. Üstte dediğin gibi renault grubunda dizel alırken kmye dikkat etmelisin, benzinlide korkmadan alabilirsin. Fiat grubunda 1.3 multijet sorunsuz motordur km renodaki kadar önemli değil.

Tüm bunlara ek olarak değerlendirirsen kendi aracımıda öneriyorum sana 2005 boyasız temiz kangoo

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-renault-2.sahibinden-boyasiz-temiz-kangoo-116322827/detay/

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.