Şimdi Ara

MAX 16.000TL YE AZ YAKAN AİLE ARACI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RECEP ŞANLI

valla benim aklımda 2004 model gibi en fazla 130-135 binlerde tüplü bir marea liberty/exculisive arıyorum. valla en fazla 15.000tl vereceğim.kısmet artık :)

Mantıklı bencede.Parasının arabası en azından.Emsalleri corolla(2001-2002) ve megan 1 ler 20 binden fazla olmuş.Hiç gereği yok bunlara böyle paralar dökmeye.

B sınıfıda olur derseniz seymbol albea gibi araçlar olabilir tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepe

0 kriterlerde 15000 liraya bulunur sanırım. Benim aracım 2005 model, 117000 de şu an, 16.000 TL istiyorum.

hocam 15.000tl ye temizse bana ver o zaman hazır alıcı tikopara :)) siz bilirsiniz.
  • 16.000 düşünüyorum, sıfır araç alıcam, daha ilana falan da koymadım zaten, 15.000 e vermeyi düşünmüyorum :)

• Sedan Fabia bakın hocam.. 1,4 16V olanları sorunsuzdur hem iyi bir lpg ile de tadından yenmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznk40

quote:

valla benim aklımda 2004 model gibi en fazla 130-135 binlerde tüplü bir marea liberty/exculisive arıyorum. valla en fazla 15.000tl vereceğim.kısmet artık :)

Mantıklı bencede.Parasının arabası en azından.Emsalleri corolla(2001-2002) ve megan 1 ler 20 binden fazla olmuş.Hiç gereği yok bunlara böyle paralar dökmeye.

megane'lar 20 olmuş ama full yol bilgasayarı kadar var, maredan neden pahalı anlatayım araba mareadan az yakıyor çok kaçıyor, parçası ucuz, sorunsuz motoru var(lpg ile çok iyi uyumlu), piyasası çok iyi elinde en fazla 1 hafta kalır.
    İkisinide kullandım bunlar geldi aklıma bence megane kaşısında mareanın tek artısı konforu, bu mesajı mareayı kötülemek için yazmadım fiyatına göre güzel araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-marea-liberty-1.616v-2004-model-satilik-96374918/detay/

Şu araç iyi gibi ama durumunu bilemem tabii ki.

Yok artık bu sabah gördüm çok diri duruyor içim gitti ilana bakmadım ama satılık olduğunu tahmin ettim çok temiz ama tavanda güneş yanığı var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-marea-liberty-1.616v-2004-model-satilik-96374918/detay/

Yok artık bu sabah gördüm çok diri duruyor içim gitti ilana bakmadım ama satılık olduğunu tahmin ettim çok temiz ama tavanda güneş yanığı var .

nası yani hocam. gözle mi gördünüz? anlayamadım?

• hocam hyundai elantra düşünmezmisiniz? 2005 2006 model. Sizin verdiğiniz fiyat aralığındamidir maalesef Bilmiyorum piyasasini. Biz lpg ile kullanıyoruz ve gayet memnunuz. 96.4 km yi gazın litresi 2.56 dan 19.8 tl ye gittik.

• clio bunların hepsini döver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: oznk40

quote:

megane'lar 20 olmuş ama full yol bilgasayarı kadar var, maredan neden pahalı anlatayım araba mareadan az yakıyor çok kaçıyor, parçası ucuz, sorunsuz motoru var(lpg ile çok iyi uyumlu), piyasası çok iyi elinde en fazla 1 hafta kalır.
    İkisinide kullandım bunlar geldi aklıma bence megane kaşısında mareanın tek artısı konforu, bu mesajı mareayı kötülemek için yazmadım fiyatına göre güzel araba

Merak etmeyin hocam,megan 1 modelini tam 9 yıl kullandık,ciğerini bilirim desem yeridir. Bende bu mesajımı meganı kötülemek amacıyla yazmadım zaten.Kötü olsa binmezdik heralde 9 yıl.Araba iyi hoşta 20 bin ya da üzeri gibi paralar yazık artık 10-12 yaşına gelmiş arabalara.

Yol bilgisayarı dediğiniz neki,aynı paraya megan 2 autantikler var,onlardada var yol bilg.,abs,klima vs...dolusu olmasa dahi en dolu megan 1 e tercih edilir.

• 2007 model reno symbol alinablr ben kullanmaktym bagaj genis dizel ve yakit cimrisi tam aile arabasi cok dusunme cliosymbol al

• Proton 4.16 Glxi tavsiye ederim. Araç malezya üretimi bir araç fransız değil Müslüman malı . max vereceğiniz fiyat 13bin Tl. Abs-Klima-Dört Cam Otomatiği Olan Bir araç. Sürücü-Yolcu Hava Yastığı ve kapılarda-tavanda çelik korumalar sayesinde gayet sağlam bir arabadır. Bugüne kadar alıpta memnun kalmayan yoktur. asılsız olarak yedek parça yokluğundan ve pahalılığından bahsedilir fakat dediğim gibi asılsız. Araç mitsubishi alt yapısıyla üretilmiştir. İçerideki malzeme kalitesi efsane corollalar ile eşdeğer. Enjeksiyonlu sistemi sayesinde sıralı sistem lpg ile çok az yakar. Servis sıkıntısı olmaz proton servisi bulamazsanız ki çoğu yerde var sıkıntı olmaması lazım fakat olursa mitsubishi gibi japoncularda anlar. Kotayı biraz daha yüksek tutarsanız 1.6 Avance Carismalara bakmalısınız dolu araçlardır motoru protona göre 10-12ps daha güçlüdür sunroof falan var iyidir. bu arabalar ömürlük sorun çıkartmaz yağını suyunu koy ömür boyu bin.

• 2005-2006 getz alabilirsin, seni üzmez. 5 kişilik aileyiz eski arabamızdı.
  • honda civic en mantıklı seçim olur. tek dezavantajı yere biraz yakın olmasıdır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

nası yani hocam. gözle mi gördünüz? anlayamadım?

Gözle gördüm plakayı yanlış hatırlamıyorsam buydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

toyota carina 1997 veya 1998,
    Proton 416 GLXİ
    Mitsubishi Carisma 1.6 GLX

Kaliteli araçlar önermiş gerçekten arkadaş.Clio albea falan bakmayın bence.2. el piyasası çok önemli değilse güvenli sağlam bir araç alın.O paraya benim birinci önerim rover 620 si 2. önerim mitsubishi carisma olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-sahibinden-620-si-orjinal-doch-motor-114884895/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-sahibinden-temiz-620-si-fiyat-dustu-100721469/detay

Honda motor ve şanzumandur.Temizini bulursanız uzun sorunsuz binersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theblackside -- 1 Mart 2013; 2:05:19 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.