Şimdi Ara

MAGICOOL DIY sıvı soğutma sistemi video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
25.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlgilenen arkadaşlar şu anda fiyatı 89$.(20.02.2009 itibariyle) Bu fiyata bence çok iyi. Hatta bu sette ekran kartı içinde soğutma yapabiliyorsun. Bencede sadece işlemci soğutma için gereksiz. Ancak bu sette ekran kartınıda aradan çıkarıyorsun.

Ancak şöyle bir şüphem var. Ben testeki ekipmanlara ilave olarak ekran kartı için de soğutucu konması tekrar testi gerektirir diye düşünüyorum. Zira ısı dahada yükseleceği için radyatör boyutu ve pompa kapasitesi yetersiz kalır diye düşünüyorum. DH'den bununla ilgili bir test daha isteyebilirmiyiz? Özellikle ses seviyelerinin detaylı verildiği.

incelemek isteyenlere.

http://www.sanalmarketim.com/urun/c97a30fa799547198e7377785fb40869/MAGICOOL-MC-F12V-Hazir-Sivi-Sogutma-Kiti

• Ben yetersiz buldum radyatör boyutu çok küçük soğutma için yeterli değil bence.
  • bişey soracaktım:
    bende akasa965 var bende incelemedeki sıvı soğutma ile aynı sonuçları alıyorum 1 yada 2 derece farkediyor
    akasa965mi çok iyi yoksa incelemedeki sıvı soğutmamı çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

bişey soracaktım:
    bende akasa965 var bende incelemedeki sıvı soğutma ile aynı sonuçları alıyorum 1 yada 2 derece farkediyor
    akasa965mi çok iyi yoksa incelemedeki sıvı soğutmamı çok kötü

incelemedeki sıvı soğutma kötü
  • Arkadaşlar biri bu sıvı sogutma sistemini nerden bulabilceğim konusunda yardım edebilirmi omarbaba42@hotmail.com mail atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.