Şimdi Ara

Nottingham Forest FC Taraftarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nottingham Forest FC Nottingham şehrinin bir banliyösü olan West Bridgford'da yer alan City Ground'da maçlarını oynayan profesyonel bir İngiliz futbol kulübüdür.1865 yılında kurulmuştur.Forest, The Reds, NFFC, The , Foresters, Super Reds, Tricky Trees adlarıyla da anılırlar.Renkleri kırmızı ve beyazdır.Statları 30,615 kişi kapasiteli The City Ground stadıdır.

Başarıları

FA Cup: (2) 1898, 1959
    Premier League: (1) 1978
    İngiltere Birinci Ligi: (3) 1907, 1922, 1998
    Charity/Community Shield: (1) 1978
    İngiltere Lig Kupası: (4) 1978, 1979, 1989, 1990
    Şampiyonlar Ligi: (2) 1979, 1980
    UEFA Süper Kupa: (1) 1979

Nottingham Forest dünyanın ilk kurulan futbol kulübü, aynı zamanda en büyük rakipleri Notts County'den 3 yıl sonra kurulmuştur.

Arsenal ilk kurulduğu zaman formaları olmadığı için Forest onlara forma yardımı yapmıştır.Keza aynı yardım Liverpool'a da yapılmıştır.Bu yüzden hala günümüzde bu 3 takımın forma renkleri birbirine benzemektedir.

Kulüp en efsane dönemini efsane isim Brian Clough tarafından yaşamıştır.18 yıl kulübün başında kalan Clough yönetiminde lig ve avrupa şampiyon kulüpler kupaları kazanılmıştır.

Taraftarlar

01:) Rhaegar Targaryen
    02:) Asmodian
    03:) İlluminati Çaycısı
    04:) exclbr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 4 Mart 2014; 21:42:19 >

• İngilizlerin bu stadyum ve çim olayına hastayım ya Türkiye'de süper lig takımlarının çoğunda bile böyle stadyum ve altyapı yok, İngiltere'de Championship takımlarının hepsinde stadyum ve çim harika belki görmedik ama 3.liglerde bile durum böyledir.

adamlar harbi Futbol ülkesi.
  • 70lerden sonra ne oldu da bu halde
  • Mesajım bulunsun , inşallah seneye onları EPL'de izleyeceğiz. Umarım lige zevk mevk vermeyen Stoke gider de bunlar gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando Hierro

Mesajım bulunsun , inşallah seneye onları EPL'de izleyeceğiz. Umarım lige zevk mevk vermeyen Stoke gider de bunlar gelir.

En çok istediğim şey.İnşallah.
  • 2 tane Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingiltere'de en sevdigim takimlardan biridir. Beni de ekle. Her hafta bakarim sonucuna ne yapmis diye. Bu hafta fena kaybettiler ama iyo gidiyorlardi halbuki. Bu konunun acilmasina cok sevindim ayrica.

• Ekle bakalım.

Bu arada;

• Bu yıl da çıkacağınızı sanmam Derby Burnley QPR daha ağır basıyor ki Leicester ile çok büyük ihtimal Burnley çıkacak direk lige play off şansına göre QPR ve Derby ile oynarsa bence bu 2 takımda yener Nottingham ı.
  • Hayırlı olsun da, ilgilenecekseniz açın şu konuları. Kaç tane takım konusu var, boş boş duruyor.
  • Brian Clough'un askerleriyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Hayırlı olsun da, ilgilenecekseniz açın şu konuları. Kaç tane takım konusu var, boş boş duruyor.

Açtığım her konuyla ilgileniyorum merak etme.Ayrıca çalışıyorum hemde okuyorum.Ömrümü forumda harcayamam kusura bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Hayırlı olsun da, ilgilenecekseniz açın şu konuları. Kaç tane takım konusu var, boş boş duruyor.

Açtığım her konuyla ilgileniyorum merak etme.Ayrıca çalışıyorum hemde okuyorum.Ömrümü forumda harcayamam kusura bakma.

Genel olarak dedim lafım sana değil. Takım konusu açıp ilgilenmeyen üyeler çok ne yazık ki.
  • Brian Clough

Bu takım niye bu kadar çöktü ilginç.

Usta fotoyu küçültürsen iyi olur çünkü sayfa düzeni bozulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etxebarria

Brian Clough

Bu takım niye bu kadar çöktü ilginç.

Usta fotoyu küçültürsen iyi olur çünkü sayfa düzeni bozulmuş.

Kötü transferler ve maddi yetersizlik.

hangi resim ? stat resmi mi ?
  • Aynen stat resmi. Çok büyük simage yaparsan daha iyi olur.
  • fmden kalma sempatim var istersen ekle
  • liverpooldan baaka sevdigim tek ingiliz takimi

• Cumartesi 5 de lig sonuncusuyla oynayacağız Barnsley'in evinde.Chris Cohen, Andy Reid, Dexter Blackstock sakat.
  • Ekle Sharp ve Cox vardi noldu onlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.