Şimdi Ara

Bilgisayarınızın GTA IV'ü Nasıl Oynatacağını Öğrenin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bilgisayarının GTA IV'ü kaldırıp kaldırmayacağını merak edenler veya bu işin meraklısı olanlar için program hazırladım. Program sayesinde sistem bileşenlerinizin GTA IV ile nasıl çalışacağını az çok öğrenebileceksiniz. Program tamamen kendi yapımımdır. Virüs vb. içermez, .NET Framework 3.5 gerektirir, kullanımı oldukça basittir.

Yine de merak edenler için virüs taraması:https://www.virustotal.com/tr/file/9bb8e44c7e62c914fe6b3f50ad999e11767d669b07c73955f2d63f5fa62bf81f/analysis/1407258077/

Link:http://yadi.sk/d/7FJg5hXoJKDqy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 5 Ağustos 2014; 20:02:29 >

• Bunu sorarak da öğrenebilirler de uğraşmışsın eline sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackKhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Pek kullanan olmayacağını düşünsem de kullanmak işe yarar diye düşünüyorum. Konu açıp bir sürü doğru/yanlış yorum almaktan, tartışmaktan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Teşekkürler. Pek kullanan olmayacağını düşünsem de kullanmak işe yarar diye düşünüyorum. Konu açıp bir sürü doğru/yanlış yorum almaktan, tartışmaktan iyidir.

systemrequirementslab'den iyiyse sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackKhan

quote:

Hızlı olması ve Türkçe dil bakımından iyi
  • Bir kaç sene önce çıkarsaydın çok tutardı. İndirme linkine ve programa bir iki reklamda ekleyip para bile kazanabilirdin.
  • Teşekkürler çok güzel hazırlamışsınız
  • hocam güzelde sistem özelliklerini bize niye seçtiriyorsunuz ?
    otomatik olarak seçmesi görmesi lazım sistemi bunu göz önüne alırsanız daha faydalı olur
    iyi çalışmalar

ayrıca bu oyun optimizasyon özürlüsü oyun imzamdaki sistemle bile oyun kasılıyor takılma yapıyor o yüzden fazla kafaya takmamak gerek gta4 ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 27 Mart 2014; 11:27:17 >
  • Kusura bakmayın, konuyu favorilere almayı unutmuşum o yüzden şimdi gördüm mesajları, benim hatam. Yorumlarınız için teşekkürler öncelikle...

@Speed Style, haklısınız hocam fakat program yazma işine bu yılın Şubat ayında başladım, henüz çok yeniyim bu işte. Para kazanma gibi bir amacım da yok şimdilik, sadece aklıma böyle bir şey yapmak geldi, sizlere de bu projemi sunmak istedim. Bu konudaki eksikleri, hataları düzelteceğim zamanla. Haftada birkaç gün uğraşıyorum programlamayla, tamamen hobi amaçlı, okuduğum bölümle falan alakası yok.

@Glp107Oa, ben de teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.

@TheMuyu, aslına bakarsanız o benim aklıma geldi. Otomatik seçim konusunu da araştırdım fakat yeni olduğumdan tam beceremedim açıkçası. Öyle olsa daha güzel olurdu elbet, ama şimdilik bu kadarı geldi elimden, kullanışsız olduğunu düşünmüyorum yine de. Optimizasyon konusunda da hak veriyorum oyun kafasına göre takılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackKhan

quote:

Allah kabul etsin

• Program, ufak düzenlemelerle güncellenmiştir. Kullanım aynı.
  • Çok güzel program elinize sağlık.
    Srlab gibi tutarsız değil kesinlikle o belli.
  • Yusac kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.