Şimdi Ara

odea bank tan 2500tl ye kadar Vatan bilgisyaradan masrafsız kredi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
17
Favori
136.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modern tefecilik kuruluslarına Banka deniyor ...Faize karsıyım tabi ki butur bankalarlada calısmayada
    ama adamlar muhtemelen cep telefonu taksitlendirmek için bi fırsat sunmus, paylasayım dedim...link asagıda...

"Nakit Bedava Topkapı, Bostancı, İzmir Bornova, Ankara Söğütözü ve
    Bursa Nilüfer Vatan Mağazaları'ndan alınan 750 TL ve üzerindeki ürünler için geçerlidir.
    En düşük Nakit Bedava tutarı 750 TL olup, vade farksız satış 2.500 TL'ye kadardır."

http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Sayfalar/Nakit-Bedava.aspx

Not:bu hizmeti vatan bilgisayarın sadece belirtilen subelerinden alınabilir ve basvurumuz onaylandıgı takdirde ürünü seçilir ona göre direk vatana banka ödemeyi yapar..yani banka size para vermez

@kadirdaglar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 10 Şubat 2014; 18:04:05 >

• OdeaBank geleceğe yatırım yaptı
    Cep telefonu taksitinin kaldırılmasının zamanlaması manidar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500e kadar geri ödeme 2500 demiş iyi gibi. (hiç yoktan)
  • 2500 tl nin 12 ayda geri ödemesi yine 2500 tl..???..Vardır elbet bir yanuk tarafı bunun...Banka hiç para kazanmadan para vermez..Ivır zıvır birşeyler vardır kesin arkasında iyice bir emin olmak gerek önce
  • En kötü ihtimalle vatan %5 ekler fiyatlara herkes payını almış olur.
  • vatanla anlasma yaptıysa sorun yoksa 0 faizle para nasıl verecek kime verecekler o krediyi neye göre verecekler bişey anlamadım ama güzel olmus

Edit:Odeabank günün koşullarına göre faiz oranını, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkına sahiptir​​​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stell@ -- 5 Şubat 2014; 20:00:12 >
  • burda vatan taksitle satış yaptırabildiği için taksitli fiyata peşin ödeme alıyor, dolayısıyla kazançlı çıkıyor ve aradaki vade farkı gibi bindirimi odeabank alıyordur muhtemelen... kazan(vatan) kazan(odeabank) kazan(müşteri) prensibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 5 Şubat 2014; 19:57:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

2500 tl nin 12 ayda geri ödemesi yine 2500 tl..???..Vardır elbet bir yanuk tarafı bunun...Banka hiç para kazanmadan para vermez..Ivır zıvır birşeyler vardır kesin arkasında iyice bir emin olmak gerek önce

bankanın kazancı var kaybı yok. 2500 tl kredi çeksek para elimize geçmeden aktarılacak o arada banka parayı işletecek hem vatan kazanacak hem banka. taksitin kalkması vatanın işine gelecek diğer internet sitelerinden alışveriş düşecek vatanın kazık fiyatlarına sıfır faiz nedeniyle bir eğim olacak :(
  • arkadaşlar ben aradım hesabıma 1440tl tanımladılar. istediğiniz vatan mağazasından minimum 750tl tutarında alışveriş yapıyorsunuz. kalan tutarı ise vadesiz hesabınıza nakit olarak ödüyorlar. aldığınız miktara hiçbir faiz vs yokmuş. benim işimi gördü beğendim :)
  • esref25 kullanıcısına yanıt
    Heryerde geçerli değil diyor, ben adana mağazasından nasıl kullanacağım ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esref25

arkadaşlar ben aradım hesabıma 1440tl tanımladılar. istediğiniz vatan mağazasından minimum 750tl tutarında alışveriş yapıyorsunuz. kalan tutarı ise vadesiz hesabınıza nakit olarak ödüyorlar. aldığınız miktara hiçbir faiz vs yokmuş. benim işimi gördü beğendim :)

Vayyyy çok enterasanmış ya kalan tutarı vadesiz hesaba nakit olarak atmaları, yani bu olay gerçekten böyleyse???
  • vatan gazeteye tam sayfa ilan vermiş. banka şubesi olan mağazalarımızda 12 taksite devam şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

2500 tl nin 12 ayda geri ödemesi yine 2500 tl..???..Vardır elbet bir yanuk tarafı bunun...Banka hiç para kazanmadan para vermez..Ivır zıvır birşeyler vardır kesin arkasında iyice bir emin olmak gerek önce

belki hesaba yaan parayıı kart ile çekilince nakit çekme parası+% delik alabilir . öğrenmek lazım
  • Durum gayet açık aslında, Odeobank müşteri toplamaya çalışıyor, Vatan taksit sınırlandırmasında satış düşmesinden etkilenmeden dolay devam edecek.
  • adamlar bi yandan da kredi kartı verecekler. müşteri kazanmış olacaklar. herşey faiz değil. müşteri toplansın nede olsa sonra kitleriz mantığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaras

Heryerde geçerli değil diyor, ben adana mağazasından nasıl kullanacağım ki?

Bende iskenderun mağazasından faydalanacağım. Orada öyle yazıyor ama seni arayıp kullanabilirsin orada diyorlar. Birde webden yararlanabilseydik tadından yenmezdi.
  • KMH hesabının hesap işletim ücreti var onu unutmayın +60 TL yıllık buna ödeyeceksiniz. + Masraf + Vergi Ne kadara denk geliyor bilmiyorum. 3000 TL ön onay verdi banada sms attım. Alanlar işlemleri anlatabilirmi 2500 TL 12 ay için ne kadar ek ücret ödediğinide bildirrse iyi olur,normal banka kredisi ile aynı fiyata denk geliyorsa uğraşmayalım.
  • Önlerden ekmek çıkar mı acep? Parayı çekip uzun vadeli fenerin şampiyonluğuna mı atsak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezginingünlüğü -- 9 Şubat 2014; 1:23:01 >
  • Pazar Günü Cevizlibağ vatan odeabank şubesi açık mı ? Bilgisi olan var mı ?
  • Eskiden beri olan bi durum, bu iş varken taksit yasğı konuşulmuyordu bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.