Şimdi Ara

Sony SmartWatch 2 'En alınası akıllı saat' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin ilk versiyonundan edindiği tecrübe ile eksiksiz hale getirdiği akıllı saati SmartWatch 2 test masamızda. Saati gösterir şekilde ekranı açık 3 günün üzerinde pil ömrü sunan SmartWatch 2 , hızı ve işlevleri ile büyük kolaylıklar sunuyor.

• Teşekkürler. İzleyelim bakalım
  • Saatin kaç?
    -Şarjı bitti

• iWatch gelmeden akıllı saat alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun Mesut Bey.Ayrıca gear a göre daha iyidir.Tabi gelişmeleri lazım bu tip cihazlar şimdiki teknolojileri ile yetersiz.Özellikle pil konusunda.
  • Akıllı saat işini bir tek Sony kıvırabildi sanırım.

Bide şu söylentiden ibaret olan Nokia'nın saatini çok merak ediyorum metro arayüzü akıllı saat için çok mantıklı geliyor.

Süper detaylı bi inceleme olmuş. Teşekkürler.

-ve geçmiş olsun -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thinkwithbrain -- 21 Aralık 2013; 21:28:16 >
  • saati şarza takmak çok salakça geliyo bana ya bu pil işi halledilmeden bunlara para vermemek lazım

tamam benim kıyasım saçma olcak ama bu saatin pilini ben 15 senedir değiştirmiyorum halan çalışıyor bari bu akıllı saatler 1 ay çalışsaydı yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 21 Aralık 2013; 21:30:03 >

• başlık çok mantıklı .

• Sony smartwatch2 şahin aldim sadece 2 saat dayanabildim . saat kesinlikle takilmalar yasatiyor rehberden kişi seçip aramak bile işkence . bence saatin 512mb civari bir alanı olup bunu önbellek gibi kullanmali. Su haliyle çok yavaş. Bu arada saati galaxy nexus ile demedim.

• Nokia Lumia 1520 "En alınası Phablet" video inceleme

bekliyoruz...

• Akıllı saatlerin tam olarak oturması için 1-2 seneye ihtiyaç var bence.

• Ofisli arka plan biraz tuhaf durmuş :)) sandalyeye otursanız sandalyeler aynı boy olması lazım, ya masanın üzerine oturdunuz ya da yüksek bi kısım var orda :))

• mesut abi evde bile inceleme çekiyorsun helal olsun sesin kesildiği yerde heralde yine kapıcı geldi

• resfaction kullanıcısına yanıt
    Saate odaklanın :)))

• Bir haftadir kullaniyorum,pil 5 gun gitti hep kurcalamama ragmen iyi gitti ,pil konusunda basarili bir saat.
    Fiyatini merak edenler icin 160$.

• quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

saati şarza takmak çok salakça geliyo bana ya bu pil işi halledilmeden bunlara para vermemek lazım

tamam benim kıyasım saçma olcak ama bu saatin pilini ben 15 senedir değiştirmiyorum halan çalışıyor bari bu akıllı saatler 1 ay çalışsaydı yaw

saat bu
    başka söze gerekyok

• alınabilir hiç bi akıllı saat yok uzun süre de olmayacak bi kere çirkinler nerde bi submariner nerde bu

• Henüz çok yetersiz bir teknoloji bu. Fikriyatı süper fakat bence çok toy daha. Tabi bence...
    Mesela saat üzerinden konuşarak yahut sanal klavye felan ile metin girebilsek , böyle hologramlı hologramlı ...Affilli olurdu..
    O günler de yakın.. Şimdi gerçekten hem tipleri çok kötü , hem sarjları çok kötü , hem kullanılabilirlik açısından fiyatlarını karşılayacak bir hizmetleri yok..
    Zaten yakında çin malları da sert bir dalış yapar piyasaya 30 40 $ dan..
  • Galaxy Gear varken Gearin tek eksisi sarj omru, Sony Z1in yaninda hediye vermeliydi Samsungun yaptigi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreTheBand -- 21 Aralık 2013; 23:12:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Z1'in yanında hediye vermeleri lazım millette denemiş olur

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.