Şimdi Ara

Detaylı YGS LYS Rehberi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
131
Favori
42.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • * Sitedeki trollerden bıktığım için siteden ayrılıyorum. Sorusu olan arkadaşlar blogumu veya maili kullansın. Kusura bakmayın.

1 Yıllık Serüven sona erdi. Sizden bir isteğim olacak:

http://azimliyazar.blogspot.com.tr/2014/06/lutfen-okuyun-blogun-kurucusu.html

Geçtiğimiz bir yıl içinde blogu görmüş, okumuş kişiler formu ve anketi doldurursa sevinirim

-----

23 nisan: Dizin tamamen güncellendi, yeni yazılar var.

-------
    Okul dönemiyle ilgili öneriler (Ana yemek): http://azimliyazar.blogspot.com/2013/09/ana-yemek-okul-ygsye-son-2-hafta-aras.html

Paragraf teknikleri zaten vardı ama çok fazla paragrafla ilgili soru soran eleman olduğu için yazayım dedim başlığa

ÖNEMLİ: Arkadaşlar site 11 bin görüntülenme aldı ama çok önemli yazdığım soru sorma-çözme sanatı sadece 288 görüntülenme almış. o yazı benim başarımın anahtarı. okumayanlar okuyup uygulamalı. hani yazın ygs mi lys mi kasayım diye tereddüt edersiniz de o yazı tartışılmaz gerçekleri içeriyor.

31 Temmuz Edit: Yeni yazılar var direkt listeden bakabilirsiniz.http://azimliyazar.blogspot.com/2013/07/ygs-lys-dizin.html

Not: Bazı sınıf arkadaşlarım verdiğim emeği çekemeyip baltalamaya çalıştılar. Dört sene boyunca düzenli ders çalışmış adam için "blog işi hikaye kendi ders çalışma stilinize göre gidin." demesi kolay tabii. İstediğinize inanmakta özgürsünüz.
    ---------------------------------

!Önemli edit2: Yazın ygs sayısal çalışılması gerektiğini düşünenler için bir yazı hazırladım, mutlaka okuyup hatanızdan dönünüz.http://azimliyazar.blogspot.com/2013/07/ygs-saysala-neden-yazn-baslanmamal.html
    Not: Dershanesi yazın açılanlar için geçerli değil bunlar, onlar dershaneyle paralel gitsin.

Sonunda en az bir haftadır uğraştığım, elimden geldiğince anlaşılır ve detaylı yazıp geçen bir yılımın büyük bir bölümünü özetlediğim YGS-LYS Rehberimi halka açıyorum arkadaşlar kestim kurdeleyi.

Daha önce Shadow nickli arkadaş açmıştı. Ben ondan özenip açmadım, zaten bu kadar yazıyı o kadar zamanda yazmam olanaksız. O açarken ben de üzerinde çalışmaktaydım.

Bende ank_yer_6'nın çalışma disiplini yok. Ama derecem fena değil ve her şeyi belli bir sisteme oturtarak çalıştım. Bunu da sizinle paylaşıyorum şimdi.

Blogu açma nedenim, bilgisayar mühendisliği okuyacağım, işi hobiye dönüp zevkli hale getirmek için üzerinde çalışmak adına bir bloga ihtiyacım vardı. Şu an elimdeki uzmanlık alanları sayılı muhtemelen RPG Maker, Yu-Gi-Oh! ile ilgili yazılar ve sağdan soldan toparladığım çevirdiğim ilginç şeyler paylaşmayı düşünüyordum. YGS-LYS'de de bir bakıma uzmanlaştığımız için (atlattık ne de olsa ) ilk onun hakkında yazayım dedim. Tasarım berbat, acemiyiz.

http://azimliyazar.blogspot.com/2013/07/ygs-lys-dizin.html

Hataları uyarırsanız sevinirim. Katılmadığınız yazılar olabilir, ben kendim naptığıma, yaşadıklarıma göre yazdık arkadaşlar bunları.

İleride daha fazla yazı ekleyeceğim. Eğer hakkında yazmamı istediğiniz bir konu varsa söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jo_be -- 11 Temmuz 2014; 21:28:17 >

• güzel olmuş, eline saglık
  • süre kullanma rehberini okudum. teşekkürler bu güzel rehber için blogdaki bütün yazıları okuyacağım fırsat buldukça. okuduğum yazıda bazı harf hataları vardı ama onlar dışında çok akıcı bir yazı yazmışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinavi gecirmeme ragmen benim bile ilgimi cekti yazilar, guzel yazi olmus

• eline sağlık güzel olmuş

• güzel
  • senenin başında böyle birşey yapsaydın keşke ne kadar malmışım dedim yazılarını okuduktan sonra kafama göre takılmışım ben bu sene

• quote:

Orijinalden alıntı: 1-BamBam-1

senenin başında böyle birşey yapsaydın keşke ne kadar malmışım dedim yazılarını okuduktan sonra kafama göre takılmışım ben bu sene

hocam daha lys 2013 fenin kırkı çıkmadı, yeni mezunum, yapamazdım. elimden geldiğince çabuk yetiştirmeye çalıştım millet yazı boş geçmesin diye.

Herkese yorumları için ayrı ayrı teşekkürler

• Hepsini okudum 1 den beri çokmu yavaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: Belhanda10

Hepsini okudum 1 den beri çokmu yavaşım

Önemli olan uygulamak
  • okuyacağım hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Orijinalden alıntı: Belhanda10

Hepsini okudum 1 den beri çokmu yavaşım

Önemli olan uygulamak

• Konu başlıklarına baktım ama içeriklerine yarın bakacağım. Gerçekten çoğu kişiye yararı olacak bir şey gibi gözüküyor. Eline sağlık hocam yarın okuyunca editlerim
  • quote:

Sonunda en az bir haftadır uğraştığım, elimden geldiğince anlaşılır ve detaylı yazıp geçen bir yılımın büyük bir bölümünü özetlediğim YGS-LYS Rehberimi halka açıyorum arkadaşlar kestim kurdeleyi.

Daha önce Shadow nickli arkadaş açmıştı. Ben ondan özenip açmadım, zaten bu kadar yazıyı o kadar zamanda yazmam olanaksız. O açarken ben de üzerinde çalışmaktaydım.

Bende ank_yer_6'nın çalışma disiplini yok. Ama derecem fena değil ve her şeyi belli bir sisteme oturtarak çalıştım. Bunu da sizinle paylaşıyorum şimdi.

Blogu açma nedenim, bilgisayar mühendisliği okuyacağım, işi hobiye dönüp zevkli hale getirmek için üzerinde çalışmak adına bir bloga ihtiyacım vardı. Şu an elimdeki uzmanlık alanları sayılı muhtemelen RPG Maker, Yu-Gi-Oh! ile ilgili yazılar ve sağdan soldan toparladığım çevirdiğim ilginç şeyler paylaşmayı düşünüyordum. YGS-LYS'de de bir bakıma uzmanlaştığımız için (atlattık ne de olsa ) ilk onun hakkında yazayım dedim. Tasarım berbat, acemiyiz.

Hataları uyarırsanız sevinirim. Katılmadığınız yazılar olabilir, ben kendim naptığıma, yaşadıklarıma göre yazdık arkadaşlar bunları.

İleride daha fazla yazı ekleyeceğim. Eğer hakkında yazmamı istediğiniz bir konu varsa söyleyin.

Yılmaz Vural bilerek orda değil mi?

Ygs/Lys sizede tecavüz edecek demek için:D

• sıralaman nedir aga
  • hocam bu blogu niye geçen yaz açmadın be , bu sene yaşadığım her sorunu ve çözümünü yazmışsın
    neyse umarım bu rehber yeni hazırlananlara yardımcı olur
  • harika olmuş elinize emeğinize sağlık
  • Başladım okumaya çok akıcı olmuş @jo_be
  • Seni gönülden tebrik ediyorum kardeşim. Çok uğraşmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDogukan

quote:

Yılmaz Vural bilerek orda değil mi?

Ygs/Lys sizede tecavüz edecek demek için:D

İyi yakaladın

@bsvrdm mf3 1526

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.