- x
n11.com güvenilir mi ? (Kullanici Yorumlari Burada)
100 Cevap49191 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2953 Mesaj
13 Nisan 2013; 8:44:49 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Edit: Benim sorum eskidi, bu konu madem kullanıcı yorumu olsun faydalanacaklara yardımcı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 6 Temmuz 2014; 14:11:00 >

Vale decem * Ad aeternam * Di meliora * Ad aeternam * Vale decem * Di meliora * Beati * Pacifici * Vale decem * Alis grave
Ad perpetuam * Memoriam * Vale decem * Gratis tibi ago * Ad aeternam * Numquam singularis * Numquam * Dum spiro fido
Vale Vale Vale Vale ...

1091 Mesaj
13 Nisan 2013; 10:04:18 

N11.com bildiğim kadarıyla Doğuş grubunun (Ntv, star, garanti bankası vb.) bir firması. Dolayısı ile dolandırıcılık olma ihtimali yok. Fiyatlarda bu siteyi tanıtmak için bu kadar uygun fiyatlı. İlerde yükselecektir. Şimdi alan avantajlı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2045 Mesaj
13 Nisan 2013; 10:11:45 

güvenilir fakat parası olana indirim yapan bir sistem 1 ürün için indirim alamazsın birsürü ürün alacaksın toplamda indirim oluyor.

-KASA MODİFİYECİNİZ - Kapak Kesimi ----LEPİSTESLER HAKKINDA HERŞEY YARDIMLAŞMA KONUSU----

" 8 Ocak 2009 Perşembe" Bitmesini istemediğim en güzel yolcuğun ilk adımı "
Enermax Chakra - Amd Phenom II x4 965 @4.0 Ghz - Gigabyte M720-US3 - Amd Ati Hd6850 @1ghz Gpu 1.25 ghz Ram - 4gb KHX 1066MHZ - 1Tb Samsun Hd103SJ | Logitech Z906 ALFA 1 Watt Awus036h - Samsung PL20 14.2Mp

ACER EXTENSA 5635G - İntel Cduo T6570 2.1 ghz 2Mb - Nvidia G105m 512Mb - 2Gb Ram - 15.6'' HD LED LCD - 250Gb Hdd
Corel Draw || Adobe Photoshop || Adobe Illustrator || Quark Express || Macromedia Flash || Solid Works
İşlemci OVerclock'um | Hd6850 Overclock'um | 8500GT Overclock'um | Enermak Chakra Kasa Modum
| Webmaster MT

2953 Mesaj
13 Nisan 2013; 13:03:38 

quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

güvenilir fakat parası olana indirim yapan bir sistem 1 ürün için indirim alamazsın birsürü ürün alacaksın toplamda indirim oluyor.

Hocam Xperia İon şu anda 989 TL olarak gözüküyor yani direk alıyoruz anladığım kadarıyla ,
Peki Bu indirim ne kadar devam eder ?

Vale decem * Ad aeternam * Di meliora * Ad aeternam * Vale decem * Di meliora * Beati * Pacifici * Vale decem * Alis grave
Ad perpetuam * Memoriam * Vale decem * Gratis tibi ago * Ad aeternam * Numquam singularis * Numquam * Dum spiro fido
Vale Vale Vale Vale ...

154 Mesaj
14 Nisan 2013; 14:00:41 

quote:

Orijinalden alıntı: KemalAY

Soru gayet açık , n11.com'daki fiyatların bu kadar ucuz olmasının nedeni nedir ? O firmadan Xperia İon - Galaxy S3 Alsam sahte - Garanti dışı çıkma olasılığı var mıdır?

n11.com güvenilir ama önemli olan tedarikçi firmasına bakmak. misal fonotel tedarikçilerinden biri. ama hakkında bi ton şikayet var. bence elektronikte güvenilir mağazalardan alışveriş yapmak en mantıklısı. ama tabi 200 300 lira daha fazla ödüyorsun.

1 Mesaj
14 Nisan 2013; 14:55:23 

evet güvenilir.

442 Mesaj
14 Nisan 2013; 16:24:06 

quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

n11.com güvenilir ama önemli olan tedarikçi firmasına bakmak. misal fonotel tedarikçilerinden biri. ama hakkında bi ton şikayet var. bence elektronikte güvenilir mağazalardan alışveriş yapmak en mantıklısı. ama tabi 200 300 lira daha fazla ödüyorsun.

Çok iyi açıklamışsın fakat o güveni zaten fonotel değil n11.com veriyor senin muhatabın n11.

Steam ID :SilenForce
Battle.net:SilenForce
All Great Things Are Simple, And Many Can Be Expressed In Single Words:Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
Winston Churchill

3119 Mesaj
14 Nisan 2013; 16:31:16 

quote:

Orijinalden alıntı: xChakoWeed

evet güvenilir.

sana nasıl guveneceğiz 1 mesajlı arkadaşım.

N11 in ebay /sahibinden gibi diğerlerinden farkı su anda promosyonları olması . Yine garanti sartlarında satıcı/ithalatçı firma ile muhattapsınız.

Sahte değilde ben en çok telefonun imei kaydı sorunu olmasından korkuyorum. 3 ay sonra pat mesaj , bittigin an . N11 in hiçbir sorumlulugu kalmıyor aracı olarak.

2238 Mesaj
14 Nisan 2013; 17:05:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Chenk

sana nasıl guveneceğiz 1 mesajlı arkadaşım.

N11 in ebay /sahibinden gibi diğerlerinden farkı su anda promosyonları olması . Yine garanti sartlarında satıcı/ithalatçı firma ile muhattapsınız.

Sahte değilde ben en çok telefonun imei kaydı sorunu olmasından korkuyorum. 3 ay sonra pat mesaj , bittigin an . N11 in hiçbir sorumlulugu kalmıyor aracı olarak.

i5 4440 & ASUS H87-PLUS & GSKILL 8GB (2X4GB) & ASUS GTX650TI BOOST & SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA & ZALMAN MS800 PLUS & SEASONIC M12II 750 80+ PLUS BRONZE & PHILIPS 21.5" 227E4LHAB/00 & LOGITECH MK330 & LOGITECH F310 GAMEPAD

İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.

154 Mesaj
14 Nisan 2013; 17:07:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Çok iyi açıklamışsın fakat o güveni zaten fonotel değil n11.com veriyor senin muhatabın n11.

telefon bozulunca tamir için fonotele yolluyorsun. n11 in yaptığı bişey yok yani o konuda , ya da ben öyle biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigantes -- 14 Nisan 2013; 17:13:16 >

442 Mesaj
14 Nisan 2013; 18:23:55 

quote:

Orijinalden alıntı: brigantes

telefon bozulunca tamir için fonotele yolluyorsun. n11 in yaptığı bişey yok yani o konuda , ya da ben öyle biliyorum..

Sen beni anlamadın telefonun eline eksiksiz ve tam bir şekilde ulaşma garantisini veriyor n11.com.Garanti kısmını bende bilmiyorum.

Steam ID :SilenForce
Battle.net:SilenForce
All Great Things Are Simple, And Many Can Be Expressed In Single Words:Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
Winston Churchill

931 Mesaj
21 Mayıs 2013; 16:01:13 

Beyler bu sitede galaxy s4 1479 liraya geliyor (verdiği hediye ile birlikte) sizce ne kadar güvenlidir. bu siteden S4 alınır mı dersiniz ? acil cevap verseniz sevinirim

19 Mesaj
30 Mayıs 2013; 22:23:40 

İNTERNETİN EN DANDİK SİSTEMİ, EN AMATÖR SİTEDE BİLE OLMAYACAK YANLIŞLAR.

kargo gelmese dahi paranızı çekiyorlar.

Ürenlerin stok bilgisi yok.

Soru sorunca mağazalar cevap vermiyor.

24 saat telefonlara cevap verilir diyor şimdi saat 22 de arıyorum açan yok.

ben geçen hafta yine de deneyeyim dedim----- 2 tane ürün aldım yanlışlıkla aynı kargo numarası girildi. 2 kez telefon ettim form doldurup bana döneceklerini söylediler kimse aramadı. Kargo 10 gündür gelmedi, üstelik kargo gelmeyince alışverişiniz iptal olmuyor DİREKT PARANIZ ÇEKİLİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acerdogan -- 30 Mayıs 2013; 22:31:32 >

904 Mesaj
11 Haziran 2013; 17:14:44 

Daha yeni olabilir ama okadar kendine güvenipte tv reklamı veriyosun ama rezil bir hizmetin var bi telefon aldım 7 gün oldu hala kargolanacak üstelik tedarikçi kliksa. N11 de ki arkadas tedarikçiyi aramamamı sorunun kendilerinden kaynaklanabileceğini 6 aylık yeni firma olduklarını söyledi. birdaha alışveriş yapmam monitöre hatun sokmasını biliyosun bana bi telefonu kargoyla yollayamıyorsun.

62 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:22:16 

hortlatacam ama arkadaşlar var mı yeni görüşü olan sitede s4 1550 civarı 250 tl kadar kar edebiliyoruz ama telefonun kaçak ya da imei kayıt sorunlu olmasından korkuyorum..olumlu olumsuz görüşü olan?

herkes! ''herkes''i herkes? sanıyor..

1414 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:45:29 

N11.comda mağazalar satış yapıyor aldığın mağaza(site) önemli

434 Mesaj
14 Temmuz 2013; 22:39:53 

n11.com da satış yapan Kliksa mağazası gayet güvenlidir. :) Kliksa kendi sitesinde 1500 e sattığı Optimus G yi burada 1300 e satıyor. nasıl bir strateji anlamış değilim. Ama fırsatı kaçırmayıp almıştım. :) Sorunsuz bir şekilde alışverişi tamamladım.

Steam Profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198079450296

1 Mesaj
26 Temmuz 2013; 15:40:20 

Arkadaşlar ben 2-3 defa n11.com'dan çeşitli markalarda outdoor spor kıyafetler aldım ve kesinlikle ürünlerin çakma olduğuna eminim. Zaten n11.com bi aracı kuruluş. Siz alışverişi n11.com ile anlaşması olan mağazalardan alıyorsunuz aslında ve size nasıl bir ürün geleceği tamamen mağazanın insafına kalmış. Ben artık üyelikten ayrıldım ve n11.com'dan kesinlikle alışveriş yapmıyorum. @Speedy-Step

Bu mesajda bahsedilenler: Speedy-Step

14 Mesaj
29 Temmuz 2013; 0:33:03 

n11 den telefon alipta sorun yasayan varmi.Ben s3 almak istiyorum.Bir sorun yaşarmıyız.

45 Mesaj
31 Temmuz 2013; 20:17:57 

quote:

Orijinalden alıntı: tolgaseymen

n11 den telefon alipta sorun yasayan varmi.Ben s3 almak istiyorum.Bir sorun yaşarmıyız.

alma arkadaş alma. bu kadar dedikodu bile çok, adamlara parayı ödüyon sonra seni firmaya yolluyo, yok biz yeniyiz de tedarikçilerde sorun varda, dıdının dıdısı bıdının bıdısı bitmez bunlarda.
almayın 150-200 tl kar etmek için almayın.

890 Mesaj
31 Temmuz 2013; 21:22:32 

Ben siteyi pek incelemedım ama anladığım kadarı ile soru şu şekilde olmalı
n11 deki x satıcı güvenli mi ? Bu satıcıdan alışveriş yapan oldu mu ?
N11 komisyoncu çeşitli kampanyalarla cazip hale getiriyor bizimle satıcı arasında köprü oluyor ürün sevki konusunda alıcıyı para teslimatı konusunda satıcıyı koruyor ordan çakma s3, paralel ithalat s3 veya samsung türkiye garantili s3 te, kaçak s3 te satın alabilirsiniz yani bunuda ilan sahibi satıcıdan öğrenebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 31 Temmuz 2013; 21:25:51 >

2 Mesaj
30 Ekim 2013; 13:58:43 

Ben 4 farklı sipariş verdim 4 tanesi de iptal edildi. Her seferinde farklı bir sebep gösterdiler. Kesinlikle güvenilmeyecek bir site.

Asus P5B-VM gma X3000, E6600 1.86 Ghz, 1*1024 667 Kingston, 320 Gb Seagate sata 2 ncq (16mb buffer) , Lg DVD-RW, Samsung 940 BW

395 Mesaj
30 Ekim 2013; 14:46:23 

Hayir. Guvenilir falan degil. Senin web sitesiyle isin olmuyor orda. Yani site guvenilir olsada bise degismez. Sen aldigin malin sahibiyle muhattapsin. O da abuzer in birine denk gelirse hadi gecmis olsun. Artik sahtesini mi yollarlar, imeisini mi calarlar, yoksa sahibinden benim yasadigim gibi kutunun icinde eski bi telefon mu cikar bilemezsin. Git bas parayi adam gibi topuklarina basa basa omuzlarini dik tuta tuta magazadan al telefonu. En azindan para harcamanin keyfini yasa. Hayatimiz elimiz mouseda geciyor. Ne kadar cok para verirsen o kadar cok guvenilir olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bize her yer Trabzon!!!

3995 Mesaj
31 Ekim 2013; 15:19:49 

dh hort günü

Bu mesajda bahsedilenler: @newology

EĞER UĞURUNDA ÖLMEKSE KADERİM BEN BÖYLE KADERİN ELLERİNDEN ÖPERİM

224 Mesaj
31 Ekim 2013; 16:08:23 

quote:

Orijinalden alıntı: newology

Ben 4 farklı sipariş verdim 4 tanesi de iptal edildi. Her seferinde farklı bir sebep gösterdiler. Kesinlikle güvenilmeyecek bir site.

kesinlikle ben bir aydır tv siparişi verdim hala kargoya vermediler sanırım bugün iptal edeceğim kaç defa aramama rağmen bugün kargolanacak yarın kargolanacak ve sonunda tam bir ay oldu bundan sonra kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım.

1 Mesaj
11 Kasım 2013; 21:03:04 

Hocam Ben n11.comdan Meyvesıkacağı Alacaktım Kartla Ödeme Yapacaktım Tüm Kart Bilgilerimi Yazdım Ve 9 Saat Sonra İptal Ettim Sorun Yaşarmıyım Teşekkürler !!!

38 Mesaj
6 Aralık 2013; 13:52:22 

n11.com güvenilir mi bilmiyorum ama müşteri temsilcileri çok ilgisiz. Telefon siparişi verdim. 2 gün hazırlık süreci olan telefonu 6. gün oldu hala bekliyorum. Neymiş efendim ürün stoklarına girmemiş!! Ben mi dedim satışa çıkar diye? Yoksa satmayacaksın arkadaş! Mağazalar stoklarında olmayan ürünlerin satışını yapıyorlar, onlarca müşteri bundan şikayetçi oluyor, n11.com bunu görmüyor.. Tabi işine gelir değil mi? Satıcı ne kadar geç ürün gönderirse n11.com o kadar çok havuzunu doldurur.

İlk ve son alışverişimi yaptım. Bu saatten sonra gelecek olan telefon altından yapılmış da olsa, bir daha bu siteden alışveriş yapmam. Tavsiye de etmem...

1427 Mesaj
6 Aralık 2013; 14:05:19 

Öncelikle şunu düzeltelim; n11 pazar alanıdır yani değişik firmalar ürünlerini o sitede satmakta. Ürünü alırken o ürünü satan mağazayı araştırmalısınız. İnternet' den o ürünü satan mağazayla ilgili yorumlara bakmanızı öneririm

All the world on one arrow!

38 Mesaj
7 Aralık 2013; 23:12:54 

gittigidiyor da bir pazar alanı. Fakat ordan aldığım ürünlerde hiç kargo gecikmesi sorunu yaşamadım. n11.com 11 güvence diye yola çıkıyor, sorun çıkaran mağazaları uyarmak zorunda bence. Özellikle telefonları incelediğimde soru-cevap bölümlerinde isyan eden bir sürü müşteri var. Benim başıma gelen olayda müşteri temsilcisini aradım, oradaki şikayet mesajlarını da dile getirdim. Sorumluluk kabul etmediler, biz ordaki yorumlara bakmayız dediler. Satıcıdan kaynaklı sorun deyip geçtiler.

Madem n11.com sadece bir pazar alanı, o zaman müşteriye güvence vermemeli.. Bizden alışveriş yaparken araştırın öyle alın demeli.. İnternetten alışveriş yaparken sadece paramızı kaptırmayalım derdinde değiliz ki.. Aynı zamanda aldığımız ürün belirtilen niteliklerde olsun ve söz verilen zamanda bize ulaşsın.
Bence n11'in bunu sağlamak için çok çalışması ve mağazalarını elemesi gerek...

21 Mesaj
9 Aralık 2013; 8:14:06 

vay arkadaş nasıl bir sitedir herkes şikayetçi,iyikide alışveriş yapmadan buralardan inceleme yapmışım yoksa sıkıntı çekecektik..

1 Mesaj
12 Aralık 2013; 12:37:36 

ARKADAŞLAR N11.COM DAN ALIŞVERİŞ YAPARKEN SATIN ALDIĞINIZ MAĞAZAYA DİKKAT EDİNİZ.MAĞAZANIN ALIŞVERİŞ YORUMLARINI İYİCE İNCELEYİNİZ.BEN SİTENİN SÜPERMARKETİM İSİMLİ MAĞAZASINDAN AYIN 2 SİNDE ALIŞVERİŞ YAPTIM.PARASI ÇEKİLDİ.BUGÜN 10.GÜN HALA KARGOYA VERİLMEDİ.N11.COMADA DEFALARCA ŞİKAYETTE BULUNMAMA RAĞMEN ORADANDA BİR YAPTIRIM GELMEDİ.BAKALIM DAHA NE KADAR BEKLEYECEĞİZ.

129 Mesaj
13 Aralık 2013; 10:38:30 

[font="Courier New"]N11 alışveriş konusunda güvenilir, kredi kartı bilgileriniz kimsenin eline geçmez. Ama N11 de satış yapan dükkanlara dikkat edin.

196 Mesaj
18 Aralık 2013; 14:00:42 

Merhaba n11 de mağazası olan bir firmada çalıştım. Aldığı komisyon bana göre fazla geldi.

Mobilya, Aydınlatma, Dekoarsyon > % 20
Evcil Hayvan Ürünleri > %15
Kırtasiye ve Ofis > %15

Kargoya veriyorsun. 1-2 gün sonra eline geçiyor. Eline geçsede sistemde 7-10 gün kargoda görünüyor. Sonra kargodan teslim edildiye geçiyor. TESLİM EDİLDİDE iade edilebilir durumdan dolayı 7-10 gün daha duruyor. Sonra tamamlandıya geçiyor. Bu Sürede para gönderimi yapılıyor. Burada da 7-10 gün daha bekliyorsun. Müşterilerin kargo bedava olmayan ürünlere hiç bakmaması nedeniyle kargo bizden yaptığın ve komisyon oranı yüksek olan üründen az para kazandığın para sana kargo ulaştıktan sonra 3-4 haftada anca eline ulaşıyor. Muhtemelen parayı 1 ay bankada değerlendiriyorlar.

Mağaza açmanız için ;

Vergi Levhası Fotokopisi
Şirket Kuruluş Ticaret Sicil Gazetesi Fotokopisi
Ticaret Sicilinden alınacak güncel faaliyet belgesinin aslı
İmza Sirküleri Fotokopisi
Satıcı İlan ve İşbirliği Sözleşmesi

Nikon D90 - Nikkor 50mm 1.8D & Nikkor 28-70mm f3,5/4,5
Quantray AF 70-300mm 1:4-5,6LD Tele-macro (1:2)
ÇANTA : Lowepro Nova 170 AW DSLR

806 Mesaj
5 Ocak 2014; 17:05:33 

genelde bir çok eticaret sitesi ciro bazlı çalışıyor. Biraz ciro yapıp yatırımcı çekmeye çalışıyorlar. şu anda şirketlerin %90ı karo daklı çalışmıyor. o yüzden zararına satışlar bile yapıyorlar. maksat yüksek ciro gösterip yatırımcı çekebilmek.

ucuz birşey bulduysan sakın kaçırma. ama gidipte 179tl ye S4 alabileceğini de düşünme. o dolandırıcılığa giriyor tabiki

VARLIĞINIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken hayat kurallarını okumak icin tıklayınız.

1466 Mesaj
16 Ocak 2014; 0:36:09 

n11.com çok ciddiyetsiz ve ilgisiz hele mağazaları siteden beter7 gün oldu kargom hala gelmedi satıcı ile irtibata geçin diyor.satıcı ise satıcıya soru sor kısmına kesinlikle cevap vermiyor kim olduğu belli değil.siparişi verince adres bilgileri çıktı telefon ettim nedese beğenirsiniz o istediğiniz ürün stokta yok.yoksa neden koydun üstelik parasını da aldın.bizden habersiz n11.com ilan vermiş.n11 i aryorum müşteri temsilcisi kayıt açıyorum efendim deyip başkada birşey yapmıyor.satıcı en sonunda istediğim ürünü didtribütörüne sorucakmış varsa elinde gönderecem miş.yani kısaca kargom hala gelmedi N11.COM güvenilir değil.kesinlikle alıp benim gibi sorun yaşamayın.bende ilk önce tereddütle yaklaştım sonra bi cesaret geldi sipariş verdim ve korkuğum başoma geldi.BENDEN SİZE TAVSİYE SAKIN BULAŞMAYIN.

astra h 1.6 115 bg
ruhumuz olmadan sadece bir makineyiz.

2327 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xXSquaLLXx
16 Ocak 2014; 10:10:56 

Aracı site bu. Ürünlerin tedariğini onlar yapmıyor. Satıcı ile alıcıyı birleştiren bir site. Hepsi burada gibi değil yani.

58 Mesaj
23 Ocak 2014; 14:19:33 

Muhattap yok satıcıya soru soruyoruz cevap yok bakalım paramızı iade edeceklermi etmezlerse şididen haram olsun ederlerse sorun yok olan vakit kaybına olacak biraz ciddiyet lazım güvensiz firinalar bünyesinden elenmeli yoksa fazla uzun sürmez varlığı.

444 Mesaj
24 Ocak 2014; 17:51:42 

n11.com güvenilirdir. Daha önce forumda bot alanlar olmuştu sorun çıkmamıştı.

453 Mesaj
25 Ocak 2014; 16:55:55 

Ben Tavsiye Etmiyorum Ama Yinede Siz Bilirsiniz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ocak 2014; 17:27:31 

hortlatmak gibi olmasın ama güvenilir site bence

3880 Mesaj
10 Şubat 2014; 2:33:07 

AMAN DIYIM UZAK DURUN. Bir sorun ciktiginda kesinlikle muhatap bulamiyorunuz. Musteri temsilcileri uckagitci. Tamamen oyalama politikasi. Basim yandi bi kere. Hatta okadar kizdimki bankaya haksiz cekim sikayetinde bulundum. Ozaman g.tleri tutusunca geri donduler. Ondada biz bisey yapamayiz tuketici heyetine git dedi. Ve bunu iki ay sonra bankaya sikayet edince soluyo essek herifler. Saticinin tarafini tutuyorlar. Bu uckagitcilar bu kafayla daha fazla barinamazlar. Barinmasinlarda zaten. Ole pahali reklamlarla millete yalan guven vermek kolay. Resmen dolandiricilar. Gittigidiyor ne kaliteliymis onu anladim. Tekrar soluyorum arkadaslar N11COMDAN UZAK DURUN. Internetten yuzlerce alisveris yaptim boyle magdur olmadim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"charcot-marie-tooth"

745 Mesaj
10 Şubat 2014; 4:05:20 

Kol saati aldim cuma günü kargo yarin geliyor bakalim neler olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

3880 Mesaj
10 Şubat 2014; 17:47:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Kol saati aldim cuma günü kargo yarin geliyor bakalim neler olacak.

Saglam cikar ve iade etmekde istemezsen yirttin ama bi sorun olursa tek muhatabin tuketici hakem heyeti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"charcot-marie-tooth"

4645 Mesaj
10 Şubat 2014; 18:27:27 

İki kuruş pahalı olsun kendim gider alırım herseyi kafam agrımaz yok kargo bekle yok strese gir bi dünya tatava

4298 Mesaj
10 Şubat 2014; 19:00:11 

bir gömlek bir ayakkabı aldım

ayakkabıda sorun oldu fiyatı iki kere çekmişler ama n11 e düşmemiş bankada kalmış göya bakalım bankayla konuşucaz onlar ne diyor

14 Mesaj
13 Şubat 2014; 5:39:34 

2 kere sipariş verdim 2 side sıkıntı .. hep sıkıntı .. çok sıkıntı, kesinlikle tavsiye edilir bir site değil. gittigidiyor sahibinden.. vs vs ordada mağazalar var ama adamlar görevini yapıyor saati saatine teslim ediliyor ...

2195 Mesaj
9 Mart 2014; 20:20:19 

Ben de şu ürünü alıcam ama satıcının itibarını göremiyorum kaç işlemden şikayet almış hakkındaki yorumlar ney nereden görürüz?

http://www.n11.com/apple-iphone-5c-mavi-P20191479

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

5031 Mesaj
9 Mart 2014; 20:29:26 

Çok alışveriş yaptım.Hiçbir sorun yaşamadım.Tek söyleicem satıcı yorumlarına bak.

444 Mesaj
9 Mart 2014; 20:47:09 

Sahibinden gibi site satıcı ile alıcının birleştiği yer diye biliyorum.

237 Mesaj
11 Mart 2014; 12:05:16 

Ben Samsung WB250F aldım, hemen geldi ürün, hiç sorun olmadı...

3930k-Asus Rampage Extreme IV-GTX690-16gb2133RAM-Creative SoundBlasterZ-Corsair Force GT 120gb SSD-AOC 144hz-H100i-AX850gold-Creative T40-Monster Beats by Dr.Dre

1515 Mesaj
11 Mart 2014; 12:38:04 

Ben n11 den alışveriş yapmadan fakat genelde herkes memnun

Opel Astra 1.6 CDTI 136 HP Sport HB
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Canon EOS 5D Mark II / Canon EOS 500D / Sigma 10-20mm f/4-5.6 EX DC HSM / Canon EF 50mm 1.8 II / Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM /
Canon EF 100mm F2.8 USM Macro / Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro Zoom Lens / Lowepro Pro Runner 200 AW
Samsung Galaxy NOTE 2 Titan Grey / Samsung Galaxy Gear 2 / iPad 2 WiFi 16 GB Beyaz

27 Mesaj
11 Mart 2014; 14:27:05 

Alışveriş yapan tanıdıklarım var sorun yaşamadılar, hatta bazıları yüksek ücretli alışverişlerdi, benim de bir çok site için çekincem var ama n11'in gg gibi bir güvenlik sistemi vardır elbet.

PB TJ65 T6570 2.10 Ghz. / Nvidia Gt240m / 4Gb Ram

32 Mesaj
9 Haziran 2014; 17:14:46 

Site tamamen güvenilir. Tek yapacağınız mağazalardaki ürünlerin yorumlarını okumak. Bugün yeni bir sipariş verdim hatta siparişim 1400 Tl değerindeydi. Mağaza temsilcisi sipariş verdikten yarım saat sonra aradı. Bir sıkıntı olup olmadığını, başka isteğiniz var mı? gibisinden sorular sordu. Ve bu konusma yapıldığı gün saat 4 buçukta kargoya verildi. Ürünler tamamen temiz. Dediğim gibi tek yapacağınız, ürünü alacağınız mağazadaki yorumları okumak. Ne kadar çok pozitif yorum, o kadar güvenilirlik [8

Bu mesajda bahsedilenler: The Tenth Doctor

2131 Mesaj
9 Haziran 2014; 18:34:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ekorender

N11.com bildiğim kadarıyla Doğuş grubunun (Ntv, star, garanti bankası vb.) bir firması. Dolayısı ile dolandırıcılık olma ihtimali yok. Fiyatlarda bu siteyi tanıtmak için bu kadar uygun fiyatlı. İlerde yükselecektir. Şimdi alan avantajlı olur.

+1

2131 Mesaj
9 Haziran 2014; 18:35:43 

n11 sağlamda magzalar önemli yorumlara göre hareket etmekte fayda var

2 Mesaj