Şimdi Ara

Tune UP 2007 Resimli Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
57.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Tune Up 2006 çok başarlı bir performans programıdır. Kullanımı oldukça basit ama ben ingilizcesi olmayan arkadaşlar için resimli anlatıcam.

Öncelikle sistem performansını arttırmak için gereksiz şeylerden kurtulucaz. Tune Up System Control'e girip aşağıdakileri yapıyoruz.

Tune Up Start Up Manager'dan sistem açılışındaki programları görebilir, gereksizleri kaldırabiliriz böylece bilgisayarın açılışı hızlanır.

Programların sağındaki Trustworthy, bu programa güvenebileceğinizi gösterir. Programlara tıkladığınızda solda o programla ilgili kısa açıkla görüntülenecek. You can disable yazanları kaldırabilirsiniz. Bunlar gereksiz programlar.

Clean Up & Repair bölümünden gereksiz dosyaları temizleyebilr, registry hatalarını düzeltebilirsiniz.

Ayrıca Program yüklenirken 1 Click Maintenance kısayolunu da yüklerseniz buna tıklayarak kısa sürede Registry ve ve gereksiz dosyaları temizlersiniz.

En önemli özellikleri anlattım, diğer özellikleriyle de çok güzel bir program.

Tune Up 2007 indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 28 Aralık 2006; 15:21:12 >

• Ellerine sağlık.
  • Teşekkürler sana paylaşımın için ellerine sağlık çok güzel olmuş
  • PROGRAMIN ARTILARINDAN BİRİ DE, YAPTIĞINIZ DEĞİŞİKLİKLERDEN MEMNUN KALMAZ İSENİZ "RESCUE CENTER " YOLUYLA BU DEĞİŞİKLİKLERİ GERİ ALABİLİYORSUZ.
  • Ellerine sağlık

Aşağılarda kalmasın bu çalışma
  • saolun warolun
  • Kardes Süper Yapmsin Cook Saol...
    Ama Bende REsimler Cikmiyor Sorun bende mi?
    Bi bakarsan sevinirim =))
  • Resimler silinmiş. Bi daha hazırlayım
  • @ Banner eline sağlık güzel paylaşımından dolayı
  • Şimdi işim var aceleyle yaptım. Sonra düzenlicem
  • pekiiii
    bunun türkçe yaması var mı???
  • Bu programı bende kullanıyorum, gerçekten çok faydalı ve gerekli olduğunu düşündüğüm bir program.

Benim ek olarak belirtmek istediğim bir özelliğide "File Recovery Destruction" aracı..

Geçenlerde ağdaki arkadaşımın bilgisayarına bulaşan bir virüs Limewire dan indirdiği shared ve incomplete klasörlerindeki bütün dosyaları silmiş.

Bende kendisine bu programıı önerdim.

Enteresan bir durum ki, dosyaların çoğunu geri almak mümkün oldu..
  • saol banner
  • Ellerine sağlık ama bazen bu tür progların yan etkileri de oluo neyse bi yerde daha duymuştum bu programı denemekte fayda war...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S!NS! -- 24 Haziran 2006; 23:10:17 >
  • eline sağlıkta ne anlattın onu da bi anlatsan
  • Emeğine sağlık çok işime yaradı
  • ya çok güzel anlatmışsın eline sağlık acaba türkçe yamasıda varmıdır bu programın bilen varmı
  • seviyorum bu tarz yazılımları sağol banner
  • Saol Banner
  • birde bunu deneyelim nasılmış

teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.