Şimdi Ara

Tune UP 2007 Resimli Anlatım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
57.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Nitro-s

Arkadaslar resimli anlatim yapan arkadasa tesekkur ediyorum.Ben ayriyetten videolu anlatim yaptim.Sistemden tam performans almak icin yapilmasi gerekenleri videoya cktm.Indirip izlemenizi tavsiye ederim.Kolay gelsin..

rapid-share birlesik yaziniz!

http://****.com/files/49934254/nitro.rar.html

çok hızlı ama çekim bendemi öle sadece takip edemiyorum bile ya çok hızlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacko_aj_s

quote:

Orjinalden alıntı: Nitro-s

Arkadaslar resimli anlatim yapan arkadasa tesekkur ediyorum.Ben ayriyetten videolu anlatim yaptim.Sistemden tam performans almak icin yapilmasi gerekenleri videoya cktm.Indirip izlemenizi tavsiye ederim.Kolay gelsin..

rapid-share birlesik yaziniz!

http://****.com/files/49934254/nitro.rar.html

çok hızlı ama çekim bendemi öle sadece takip edemiyorum bile ya çok hızlı

Evet herkesde o şekilde.. Durdurarak ayarları yapınız..

Bu videodaki ayarlar tune up 2006 için ama 2007 de de aynı ayarlar mevcut. Yani aynı ayarları yapabilirsiniz..

• ayarları yaptım ama şimdi türçe yamayı kurailmem için uyumlu sürümünü yüklemem gerekiyo.e bu seferede yaptığım ayarlar boşa gidecek kaldırmam gerekecek şimdiki tune upu ama türkçe olmasnıda istiyorum bi yandan napsam yaw
  • Tşkler Banner
  • çok işime yaradı saolun
  • YA BENDE VİSTA VAR VE TUNE UP 2006 YI KABUL ETMİYOR BANA 007 LAZIM NASIL İNDİREBİLİRİM FULL VERSİYONU VARMI SİZDE
  • yardım arkadaşlar sistemimi hızlandırmak istiyorum ve vista için neyi nasıl yüklicem cvp istiyorum
  • arkadaşlar ben bu programıkullandım ama sistemim biraz daha güzelleşti ama oturum açma ile ilgili yerde oynama yapınca her şeyim mafoldu eski haline getirince bile düzelmedi ofis açılmıyor cd takınca mavi ekran geliyor video klip acınca kırmızı gösteriyo format attım anca düzeldi
  • jacko_aj_s o programlar bilinmiyor

eğer senin bildiklerinse kaldır
  • Tşkler anlatım için..Emeğinize sağlık..
  • aciklamalar muthis yaa
    ofisce kullandigimiz bir programdi kendileri:) buralarda kendilerine rastlamak guzel oldu:)))
  • ccleaner var bende. başarılı prolar bunlar. paylaşımınıza sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

tune up v.6.0.2311 indirip kurdum ancak indirdiğim yama bir alt versiyona ait olduğundan türkçe olmadı,,

elinizde belirttiğim versiyona ait türkçe yama varsa linkini bekliyorum,

arkadaşlar cevap beklemekteyim

• quote:

quote:

tune up v.6.0.2311 indirip kurdum ancak indirdiğim yama bir alt versiyona ait olduğundan türkçe olmadı,,

elinizde belirttiğim versiyona ait türkçe yama varsa linkini bekliyorum,

arkadaşlar cevap beklemekteyim

@Engin_ER programı yükledikten sonra güncelleştirme yaparsanız, Türkçe olmaz..

• Banner paylaşım için teşekkürler..
  • Merhaba. Öncelikle anlatım için teşekkürler.
    Programın diğer özelliklerinden biri de icon paketlerini değiştirebilmek. Benim sorum ise bu konu üzerine olacak. TuneUp'ın kendi sitesinin haricinde bulduğumuz icon paketlerini bu program ile kullanmak mümkün müdür? Mümkün ise nasıl kullanıyorsuz anlatabilir misiniz?
    Şimdiden teşekkürler.
  • teknoloji tv de olumsuz yorumlar yapıldı
  • teşekkürler
  • Program Bilgisi İcin Tesekkurler.
  • Bende var gerçi ama...
    Yinede Güzel paylasım.
    Emeğine sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.