Şimdi Ara

VESPA LX 150'YE KARŞI FIAT 500 (Videolu) BARKIN BAYOĞLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Barkın Bayoğlunun Test Çekimlerini Yayınlamaya Devam Ediyorum.

Önceki Konularda;

BMW S1000RR'YE KARŞI BMW 640i CABRIO
    Mazda MX-5 Testi
    Hyundai ix35 Testi
    Mini Cooper S Testi
    Otomobilde Sürüş Pozisyonu

Konuları Vardı.

Barkın Bayoğlu'nu çoğunuz araba testlerinden tanıdınız bu video da o yüzden şaşırabilirsiniz.
    Aslında Barkın bey motosiklet uzmanı ve motorsiklet programları ile daha çok tanınır.
    Barkın Bey'in Notu "Aslen Birkan Demir Çalışkan da eski bir motosiklet sürücüsüdür. Fakat hem bizim isteğimizle, hem de temsil ettiği dergi sebebiyle bu bölüm için mümkün olduğunca atışmaya girmeliyiz dedik. Sağ olsun bizi kırmadı. Anlayacağınız biraz kamera önünde bu laf dalaşı için role büründük."

Selamlar..

• İzlediğim en zevkli incelemelerden biriydi. Arabanın içindeki muhabbetlere çok güldüm .
    Özellikle 11.25 den sonraki sahnede yarıldım
  • Şu kadınla bi de ben konuşayım
  • altın elbiseli adam yine müthiş..

bu adamın motosiklet incelemelerini izleminizi tavsiye ederim..harikulade bir anlatım..

vespa'yı yerden yere vurmuş bu arada..fiat 500'e sümük muamelesi yapmış zaten..
  • Çok güzel bir video olmuş gerçekten. :)
  • Mükemmel olmuş helal olsun. Aşırı gerçekçi ve komikti. Her inceleme böyle olsa keşke.
  • 2 favori aracım yanyana Barkın beyin zaten her videosu mükemmel ama bu video ayrı bir hoş olmuş.
  • Bu adama hastayım... Motosiklet almayı kafama koyan adamdı...
  • Daha eğlencelisini görmedim :)
  • hakikaten adam kaliteli yorum yapmış sanırım marka kaygısı yok 45.000tlyi bayağı bir vurguladı
  • Allah senden razı olsun şu son bir haftadır gülmeye okadar ihtiyacım vardı ki bunun gecenin 12 de otomobil genelde izliyeceğim bir videodan geleceğini hiç beklemezdim. Eline sağlık üstad :)
  • yine bir AEA klasiği
  • quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

Şu kadınla bi de ben konuşayım

• maymun g..ü
  • beyler açılıştaki şarkıyı bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmiralay

hakikaten adam kaliteli yorum yapmış sanırım marka kaygısı yok 45.000tlyi bayağı bir vurguladı

Barkın bey bu yüzden televizyonlara çıkmıyor artık.
    Bilgilendirici ve gerçekçi programlar malesef ülkemiz kanallarınca sevilmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.