Şimdi Ara

BMW S1000RR'YE KARŞI BMW 640i CABRIO(Videolu) BARKIN BAYOĞLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Barkın Bayoğlunun Test Çekimlerini Yayınlamaya Devam Ediyorum.
    Video Altın Elbiseli Adam Programına Ait.
    Önceki Konularda;

Mazda MX-5 Testi
    Hyundai ix35 Testi
    Mini Cooper S Testi
    Otomobilde Sürüş Pozisyonu

Konuları Vardı.

Barkın Bayoğlu'nu çoğunuz araba testlerinden tanıdınız bu video da o yüzden şaşırabilirsiniz.
    Aslında Barkın bey motosiklet uzmanı ve motorsiklet programları ile daha çok tanınır.

Barkın Bey'in Notu "Aslen Birkan Demir Çalışkan da eski bir motosiklet sürücüsüdür. Fakat hem bizim isteğimizle, hem de temsil ettiği dergi sebebiyle bu bölüm için mümkün olduğunca atışmaya girmeliyiz dedik. Sağ olsun bizi kırmadı. Anlayacağınız biraz kamera önünde bu laf dalaşı için role büründük."

BMW S1000RR Detaylı İncelemesi (Çok Zevklidir Tavsiye Ederim ):

Selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteroldoktor -- 20 Eylül 2012; 18:53:10 >

• benzine zam geldi cuk oturdu
  • barkın hoca harika yahu. Kişisel sitesini de takip ediyorum. Anlatımı doğallığı harika.

Bi celal pir'e bak birde buna. İkisi de motorlu taşıtlar konusunda incelem yapıyor ama o nerde barkın hoca nerde
  • Bunlar takla atıyor yani
  • Konu sahibi arkadas , mesajinda ki alt yazi fontunu duzeltir misin ? Herkesin mesaji altyazi seklinde cikicak yoksa.okurken iskence cekiyoruZ.

Konuya donersek.guzel bi inceleme olmus.Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inceleme çok çok kaliteli. Adam bu işi gayet iyi biliyor , belli. Yani sunuculuk yapıp motoru anlatmıyor , adam motorcu olup sunuculuk yapıyor.
  • Barkın adam kralıdır.Yalaka olmadığı için kanal bulamadı
  • On numara ya takdire şayan bir video olmuş valla hem güldüm hem keyifle izledim 15 dakika devamını bekliyoruz.
  • Altın elbiseli adam.
    Sen çok yaşa.
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyumsuz insan

benzine zam geldi cuk oturdu

Yanlız bu durum tam ters olabilir s1000 rr biraz sıkıştırınca muhtemelen daha çok yakar . . zaten 6.8 litre demişler yakışa s1000 rr için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 20 Eylül 2012; 19:45:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

quote:

Yanlız bu durum tam ters olabilir s1000 rr biraz sıkıştırınca muhtemelen daha çok yakar . . zaten 6.8 litre demişler yakışa s1000 rr için

640i, 3000 cc Motor hacmine sahip 8-9 lt nin altına düşmez o alet ki ortalama kullanımdadır o da
  • quote:

Orijinalden alıntı: teocan94

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

quote:

640i, 3000 cc Motor hacmine sahip 8-9 lt nin altına düşmez o alet ki ortalama kullanımdadır o da

ben nedense dizel gibi düşündüm benzinli olunca tabi kıyaslanmaz

• Aea dokturmus yine
  • emeğine sağlık dostum çok hoş olmuş.
  • ısınmaya başladım bu adama
  • Bunlar takla atıyor yani

Benzine zam gelmiş

Mimikler zaten bir harika

Paylaşım için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.