Şimdi Ara

Mini Cooper S Testi(Videolu) Barkın Bayoğlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde Barkın Bayoğlunun Otomobilde Sürüş Pozisyonu Konusu Sevilince; Bende Diğer Videolarını Yavaş Yavaş Sıkmadan Yayınlamaya Karar Verdim.
    2010-2011 Yılları arasında Yayınlanan PİSTON Programının 6. Bölümünde Mini Cooper S İncelenmişti.
    01.45'den İtibaren Başlıyor.

Ayrıca Bu Bölümde Piaggio Beverly 300 Testi ve Boat Show 2011 Gezisi Bulunmakta Umarım Seversiniz
    Selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteroldoktor -- 12 Haziran 2012; 23:20:23 >

• Paylaşım için teşekkürler. Barkın beyin gerçekten etkileyici bir sunumu var.
  • vaaaayyyy altınelbiseli adam :)

bu adama güvendiğim kadar(özellikle motosiklet için) Rossi'ye güvenmem
  • Sadece Motosiklet Testi Yapmaya Başlamadan Önce Araba Testleri de Yapıyormuş. Arabada da Motor Kadar Bilgili
  • Sadece Motosiklet Testi Yapmaya Başlamadan Önce Araba Testleri de Yapıyormuş. Arabada da Motor Kadar Bilgili
  • İzleyelim bakalım,teşekkürler
  • Barkın reyiz bu işi biliyo
  • Bir gun benimde olacak. Super inceleme :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam harbi komik ya Almayı en çok istediğim arabayı test etmiş , motorla maçka nişantaşı okulumun oralarda dolanmış Sonuç olarak gülsem mi ağlasam mı bilemedim
  • degişken servis olayı dikkatimi çekti. Aslında mantıklı kimi aracı alıyor devamlı 7000 devirlerde vites değişiyor spor kullanıyor kimiside sakin. ikisi içinde 15000 km gibi sabit bir bakım periyodu aslında hatalı olmuş oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

degişken servis olayı dikkatimi çekti. Aslında mantıklı kimi aracı alıyor devamlı 7000 devirlerde vites değişiyor spor kullanıyor kimiside sakin. ikisi içinde 15000 km gibi sabit bir bakım periyodu aslında hatalı olmuş oluyor.

Kesinlikle Katılıyorum Çok Güzel Bir şey.
  • Yine çok güzel anlatmış.
  • Çok samimi adam. Ellerine sağlık kardeşim keyif alarak izledim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.