Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 'Her şeyin en iyisini arayanlara' video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
7
Favori
179.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı güçlü bir telefon. Bakalım Apple'ın cevabı ne olacak?

• Telefon güzel inceleme ondanda güzel

NOVA 3 hayal kırıklığına uğrattı beni. Büyük ihtimal Mali-400 yüzünden..
  • video yu izleyemiyorum

• 48 dakikalik video ve Pil omru ile ilgili inceleme 0....Umarim Htc One X karsilasmasi ile pil omru masaya yatirilir..Yine de inceleme guzel olmus tesekkurlsr...

• Çok güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.

• Mesut abi beğendiyse, bu cihaz alınır. :)

• Fonksiyonalite ne la ? Durmadan yeni kelimeler ekleniyor :D

• Video izlenmiyor:( Boş ekran var.

• Mimiklere göre ekran parlaklığını ayarlamayı anlatıcam dedin anlatmadın abi :)

• Anlatmış beyler tamam :d

• tegra için yazılmış oyunun farklı işlemler sonrasında çok az takılarak çalışması bile gayet tatminkar, s3 versiyonu kusursuz olacaktır

bu ekran sönmeme olayını bence çok uzaktan denemişsiniz, çünkü yüzü tanıyarak değil göz bebeğini takip ederek çalışıyor

• mesut abi sifreyi degisse iyi eder klavyede sansur var ama kodlama yaparken tek tek karekterler cok rahat gozukuyor ayrıca video eglenceli olmus amk reklamında yarıldım

• Teknoloji cidden cok hizli,daha dun gibiydi S2 incelemesi hic takilma yok super deniliyordu,Aldik 2 bin tlye,simdide S3 geldi yazilimsal destegi saglam ama aynisini S2ye custom rom olarak yapilabilir hatta sadece S2'yede yapilmaz tum androidlere yapilir.Bence S3 cok iyi bir cihaz ancak S2,iphone4s,sensation,atrix gibi cihazlari olanlar almasinlar.Tuketim cilginligi nereye kadar gidecek oda merak konusu.

• Telefona ön yargıyla yaklaşıyordum ama beğendim. Güzel telefon. İnceleme için teşekkürler.

• Mesut abi
    bu telefona ısındım sayende
    ama yurtdışından bile 1500 e anca geliyor
    napcaz bilmiyom
    one x mi alsak oda 1300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MESUT52_34 -- 6 Haziran 2012; 0:44:07 >
  • Ben almayı düşünüyorum ama resim kalitesi kötü gibi En önemsediğim özellik fotoğraf kalitesidir Bakalım iyi değilse s2 alırım gereksiz bir sürü özellik koymuşlar zaten. Bunları yapacağınıza iyi bir kamera koyabilirdiniz sayın samsun

• İncelemenin sonuna doğru benchmark sonuçlarını gördüğümde resmen için acıdı. HTC One X'ın Galaxy SII'nin bile altında kalmış olması Samsung'un başarısı mı yoksa HTC'nin beceriksizliği mi karar veremedim. Sonuç olarak SII fiyatı bin tl civarlarına düşerse "orta seviye" telefon piyasasında savaşı kızıştırır.

• Ne zamandır bu videoyu bekliyorum bu gece uzun olucak.

• Efenim 3 evet vermişsiniz.. :)

Teşekkürler DH ve Mesut Çevik..

Efenim ayrıca s2 den vazgeçmiyecekler geçmesinler bu cihaza değmez falan diyede laf atmayın alacak para yve dağlar kadar fark yoksa devam edin cihaz piyasadaki tefonlarla yan yana bile gelemez.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.