Şimdi Ara

Need For Speed (2014) | Sinema Filmi | Sinemalarda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
7
Favori
20.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Need For Speed (2014) | Sinema Filmi | Sinemalarda

Vizyona Giriş Tarihi: 7 Şubat 2014

Need For Speed (2014) | Sinema Filmi | Sinemalarda

Act of Valor'un yönetmeni Scott Waugh Dreamworks'ün girişimiyle NFS Video Oyun serisini beyazperdeye taşıyacak.

Görüntü yönetmeni John Gatins (Çelik Yumruklar/Real Steel) ve George Gatins projenin altyapısını oluşturmaya başlamış.
    Hikaye hakkında detay verilmiyor fakat Stüdyonun filmi seri olarak çıkarmayı planladığı belirtiyor.
    Popüler seri The Fast and the Furious/Hızlı ve Öfkeli'nin yeni rakibi olarak düşünebiliriz.

Need for Speed Electronic Arts tarafından 1994'te ilk kez oyunseverlerle buluşmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 14 Mart 2014; 21:09:19 >

• Doğru oyuncuları seçelerse film olarakta çok güzel bir seri ortaya çıkarabilirler.Bekleme listesine aldım.
  • Tamam bir NFS hayranıyım ama Fast of Furious e rakip çıkmaz gibime geliyor
  • Hızlı ve öfkeli gibi saçma bir film daha ortaya çıkacak desenize.
  • Neresi saçma hızlı öfkeli serisinin illa çamur atıcaksınız begenmiosan begenmedim yazarsın

Need For Speed serisine gelicek olursa dogru oyunları tutturabilirlerse çok güzel bi seri olur bence...
  • Cokk gec kalinmis bir karar. Hizli ve ofkeli bu seriden esinlenerek ortaya cikmis bir seri diye dusunuyorum.
  • Saçma olacaktır.
  • Güzel olacaktır.
  • Detaylı bilgiler gelene kadar kapalı kutu olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentilerim yok açıkcası ama yinede belli olmaz.
  • Acaba hangi oyunu konu alacak .Belki 1 oyundan itibaren Flashback ile Most Wanted'a gelir
  • Fazla bir beklentim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dimox

Fazla bir beklentim yok

+1
  • güzel oyunculardan secerlerse iyi olur filmin hikayeside hızlı öfkeliden değişik olmalı araba yarışı değilde modifiye olarak olursa güzel olur
  • Bu oyunun ruhunu sinemaya nasıl taşıyacaklar acaba.. Umarım Hızlı Öfkelinin kopyası olmaz. Özgün bir yapım bekliyorum yapımcılardan.
  • Hızlı ve Öfkeli'den çok farklı olmayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Hızlı ve Öfkeli'den çok farklı olmayacaktır.

+1 değişik ne yapabilirler ki çok geç kaldılar bence
  • İsmi sayesinde izlenir başka da bir şey beklemeyin.
  • hadi bakalım bekliyoruz
  • Kim bekler film mi arkadaş ben Most Wanted a giriyorum birazdan film gibi güzel oyun zaten.Biraz daha ara video olsa tadından yenmeyecek hoş yıllardır
    yine yine bitiremedim ya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.