Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, yaklaşık 4 yıl önce almış olduğum bir tane Piranha Neo cihazım var. sorunsuzda kullanıyorum hatta 2 kez ücretsiz harita güncellemeside yaptım bi sıkıntıyla karşılaşmadım. yaklaşık 1 yıldan fazladır haritasını güncellememiştim. en son bi kaç kez yanlış sokaklara sokunca dedim bi güncelleme yapayım. cihazı bilgisayara bağladığımda naviextra yazılımı cihazı görüyor. ancak ilginç bir şekilde cihazın içeriğine erişemiyor. bilgisayarım'dan da cihazın sd kartı gözüküyor ancak tıkladığım zaman uzunca bir süre bekliyor e diske erişilemiyor deyip çıkıyor. acaba cihazın hafıza kartımı bozuldu. gerçi öyle olsa cihazı hiç kullanamam herhalde. cihaz şu an sorunsuz çalışıyor sadece bilgisayara taktığımda diskini görmüyor. aksi gibi yeni harita satın almıştım ancak cihazın diskinde sıkıntı olduğundan yükleyemedim. haritayıda satın almış oldum.. :( bu problemi ben çözebilirmiym? yoksa servisemi götürmem lazım? yada şöyle sorayım cihazın diski pertmi oluyor?

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Merhaba Piranha Destek,
    İstediğiniz bilgileri 15 gün önce göndermeme rağmen hala bir yanıt bekliyorum.
  • Piranha Zen kullanıcısıyım 4.4 kitkat verildi ve şarj sorunu vardı ve bir kaç sorun daha hala düzeltilemedi mi son durum ne ? Bıktık beklemekten artık
  • Uyarılarınız için çok teşekkür ederim. Yoksa ben de şimdi buralarda saç baş yolarak isyan edecektim.
    İnternetin en çok bu yönünü seviyorum.Sizin uyarılarınız olmasa bizi eşek yerine koyacak bu şirketler.
  • 11 gün önce Piranha store dan aldığım ürün geldiğinde şok oldum cihazi açtığımda daha açılış logosundan Bile anlaşılan renk problemi vardı. Sanki windows 98i güvenli modda başlatmışsın gibiydi. Hemen müşteri hizmetlerine mesaj attim gelen cevap yeni bir rom yuklersem sorunun gideceği eğer gitmezse geri gondermem oldu. Yukledim ve hiçbirşey değişmedi geri gönderdim. Ürünü alan servis 5 gün sonra geri dönüş yapti bir de ukala bir şekilde Ariza tanimi yazmis. Urun icerisinde virüs ciktigi bundan olduğu saptanmis tablete program yüklerken taramadan gecirmem gerektiği falan filan. Dalgami geciyorsun kardeşim sen dicem diyecek adam yok. Store dan hiçbirşey almayin. Benim ürünüm hala ortada yok Piranha kargoya verdik diyor kargo bizde yok diyor Piranha kargo takip no veremiyor falan filan çok uzun hikâyelerle dolu arkadaşlar. Aldigima alacagima alamadigima diyelim pişman oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende telefonuma bugün kitkat ı atarken flashtoolla %60 da hata verdi sonra telefon birdaha acılmadı recovery mod dahil hiçbirşekilde açılmıyor telefon ne yapmam gerekiyor servise göndermeden halledebilirmiyim. Servisede gönderirsem garanti kapsamına girermi çünkü stock romu kurarken oldu bu durum telefon rootlu bile değildi
  • Merhaba Piranha Destek,

Size 11 gün önce hem pm den hem de burdan yazdım ama hala cevap gelmedi. Harita dosyaları lazım. İlgilenirseniz sevinirim.

Model: Tahoe
    Seri no: P38711240
    ID: LH11051504711275
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguryilmaz41

merhabalar, yaklaşık 4 yıl önce almış olduğum bir tane Piranha Neo cihazım var. sorunsuzda kullanıyorum hatta 2 kez ücretsiz harita güncellemeside yaptım bi sıkıntıyla karşılaşmadım. yaklaşık 1 yıldan fazladır haritasını güncellememiştim. en son bi kaç kez yanlış sokaklara sokunca dedim bi güncelleme yapayım. cihazı bilgisayara bağladığımda naviextra yazılımı cihazı görüyor. ancak ilginç bir şekilde cihazın içeriğine erişemiyor. bilgisayarım'dan da cihazın sd kartı gözüküyor ancak tıkladığım zaman uzunca bir süre bekliyor e diske erişilemiyor deyip çıkıyor. acaba cihazın hafıza kartımı bozuldu. gerçi öyle olsa cihazı hiç kullanamam herhalde. cihaz şu an sorunsuz çalışıyor sadece bilgisayara taktığımda diskini görmüyor. aksi gibi yeni harita satın almıştım ancak cihazın diskinde sıkıntı olduğundan yükleyemedim. haritayıda satın almış oldum.. :( bu problemi ben çözebilirmiym? yoksa servisemi götürmem lazım? yada şöyle sorayım cihazın diski pertmi oluyor?

Sayın uguryilmaz41,

1. Farklı bir USB kablo ile bilgisayarın arka girişlerindeki USB2.0 girişlerini kulanın,
    2. Farklı bir bilgisayarda deneyin,
    3. Bonuç alamazsanız donanımsal bir sorun olabilir, USB portunda veya devresinde sorun olabilir. Bu durumda cihazı teknik servise göndermeniz gerekecektir.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmetem

Merhaba Piranha Destek,

Sayın mmetem,

Gözümden kaçmış olabilir. Lütfen bilgileri tekrar gönderebilirmisiniz. Aksilik için kusura bakmayın.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikaksu84

11 gün önce Piranha store dan aldığım ürün geldiğinde şok oldum cihazi açtığımda daha açılış logosundan Bile anlaşılan renk problemi vardı. Sanki windows 98i güvenli modda başlatmışsın gibiydi. Hemen müşteri hizmetlerine mesaj attim gelen cevap yeni bir rom yuklersem sorunun gideceği eğer gitmezse geri gondermem oldu. Yukledim ve hiçbirşey değişmedi geri gönderdim. Ürünü alan servis 5 gün sonra geri dönüş yapti bir de ukala bir şekilde Ariza tanimi yazmis. Urun icerisinde virüs ciktigi bundan olduğu saptanmis tablete program yüklerken taramadan gecirmem gerektiği falan filan. Dalgami geciyorsun kardeşim sen dicem diyecek adam yok. Store dan hiçbirşey almayin. Benim ürünüm hala ortada yok Piranha kargoya verdik diyor kargo bizde yok diyor Piranha kargo takip no veremiyor falan filan çok uzun hikâyelerle dolu arkadaşlar. Aldigima alacagima alamadigima diyelim pişman oldum

Sayın tarikaksu84,

Bu tip konularda takip yapma şansım çok düşük ancak genede siz cihazın seri numarasını yada gönderici bilgilerini PM den bana iletin cihazınızı bir kontrol edeyim.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurCHE

bende telefonuma bugün kitkat ı atarken flashtoolla %60 da hata verdi sonra telefon birdaha acılmadı recovery mod dahil hiçbirşekilde açılmıyor telefon ne yapmam gerekiyor servise göndermeden halledebilirmiyim. Servisede gönderirsem garanti kapsamına girermi çünkü stock romu kurarken oldu bu durum telefon rootlu bile değildi

Sayın OnurCHE,

FlashTool ile tekrar yazılım (rom) yüklemesi yapın cihazınız çalışacaktır.

Kolay gelsin.
  • İyi günler, iyi çalışmalar.

2004 model Ford Fiesta TDI 1.4 Comfort model aracım var. Tey konsolunu biliyorsanız 3 bölümden oluşuyor.

Piranha Destek Cevaplıyor

Bu sebeple Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi almak istiyorum. Fakat araca montesi tam olarak oluyormu yada sıkıntı çıkarır mı gibi sorular var kafamda. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Montajda sorun yaşamaz görrüntü nozukluğu olmaz derseniz akabinde sipairşi geçeceğim.

İyi günler dileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedy35

İyi günler, iyi çalışmalar.

2004 model Ford Fiesta TDI 1.4 Comfort model aracım var. Tey konsolunu biliyorsanız 3 bölümden oluşuyor.

Bu sebeple Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi almak istiyorum. Fakat araca montesi tam olarak oluyormu yada sıkıntı çıkarır mı gibi sorular var kafamda. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Montajda sorun yaşamaz görrüntü nozukluğu olmaz derseniz akabinde sipairşi geçeceğim.

İyi günler dileri.

Sayın speedy35,

Uyumlu olur, ancak montajını montaj konusunda usta birisine yaptırın. En: 11.1 Boy : 18.1 Yükseklik : 13.2 ölçlerindedir.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Merhaba Piranha Destek,

Sayın mmetem,

Gözümden kaçmış olabilir. Lütfen bilgileri tekrar gönderebilirmisiniz. Aksilik için kusura bakmayın.

Kolay gelsin.

Tekrar gönderdim Rıdvan Bey,
    Yanıt beklemeye devam ediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Merhaba Piranha Destek,

Sayın mmetem,

Kolay gelsin.

Tekrar gönderdim Rıdvan Bey,
    Yanıt beklemeye devam ediyorum.

Sayın mmetem,

Tamam dosyalarınızı hazırlayıp linkini size iletirim.

Kolay gelsin.

• merhaba piranha ekibi cihazdan silinen dosyalarla ilgili bi yardım istemişrim size cihazın bilgilerini pm den gönderdim fakat dönüş olmadı bayrama girmeden pm mesaja cevap verirseniz sevinirim bayramda navigasyonsuz kalmiyim lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulOfSworD

Merhaba,

Cep telefonumda kullandığım piranha navigasyonu cep telefonumu değiştiğim zaman yeni aldığım cep telefonuna aktarabiliyor muyum? aktarılıyorsa nasıl yapabilirim?

Teşekkürler.

Not: cep tlfnumun gps bozuk olduğundan şu an için aktif kullanamıyorum.

@Piranha Destek

Merhaba,

Cep telefonumda kullandığım piranha navigasyonu cep telefonumu değiştiğim zaman yeni aldığım cep telefonuna aktarabiliyor muyum? aktarılıyorsa nasıl yapabilirim?

Teşekkürler.

Not: cep tlfnumun gps bozuk olduğundan şu an için aktif kullanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatte

merhaba piranha ekibi cihazdan silinen dosyalarla ilgili bi yardım istemişrim size cihazın bilgilerini pm den gönderdim fakat dönüş olmadı bayrama girmeden pm mesaja cevap verirseniz sevinirim bayramda navigasyonsuz kalmiyim lütfen

Sayın ferhatte,

Dosyaları indirebileceğiniz link PM den size iletilmiştir.

Kolay gelsin.
  • iyi günler piranha 9.7aristo tabletin dahili hafızası 12gb boş alan var ama uygulama yükleyemiyorum cihazda yeterli alan yok diyor yardımcı olurmusunuz ayarlardan da dahili hafızayı işaretledim yine olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.