Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1408. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bestanden

Asprin neden ?

anlık metabolizma hızlanması yaşatıyor, ödem atma ve damar açıcı etkisi de var genelde her sporcunun günlük yarım ya da 1 alması tavsiye edilir ama ben nabzı hızlandırdığı için alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: windsurf

Yağ oranımın %15'e düşmesini 250 gr ekler ve 1.5 kaşarlı döner dürüm ile kutladım.

olmamış, texas smokehouse burger + 12li soğan + kanat + ranch olmalıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Asprin neden ?

anlık metabolizma hızlanması yaşatıyor, ödem atma ve damar açıcı etkisi de var genelde her sporcunun günlük yarım ya da 1 alması tavsiye edilir ama ben nabzı hızlandırdığı için alıyorum

protein sentezini engelliyor ama
  • Evde bulgur kalmamış markete gitmeyede üşendim beyaz pirinçten pilav yaptım özlemişim uzun zamandır yemiyordum.

Bu arada sol kaburgamda tam kalbin alt bölgesinin orada baya bir sancı başladı dünden beri. Derin nefes alınca ve hareket etmeye başlayınca (örneğin yattığım zaman kalkarken) baya bir sancı giriyor durup dururken ne oldu şimdi yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 1 Ağustos 2014; 21:37:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Asprin neden ?

protein sentezini engelliyor ama

quote:

ayrıca sporcularda proteın agırlıklı beslenme sonucunda gorulen kan yogunluguna baglı ödem veya benzeri rahatsızlıkları gıdermek için aspırın kullanılması onerılır.
  • quote:

quote:

Asprin neden ?

ödem atma gercekten var mı ?
    her gün bi tane mi tüketiyorsun ?
    bide bebe aspirini mi kullansak
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

quote:

Asprin neden ?

ben kullanmadan önce de var diye biliyordum, 1-2 haftaya belli olur bakalım
    bebe aspirini yerine koraspinde olabilir. ben normal alıyorum bilirsin beni acımam vücuda gözü karayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

quote:

Asprin neden ?

ben kullanmadan önce de var diye biliyordum, 1-2 haftaya belli olur bakalım
    bebe aspirini yerine koraspinde olabilir. ben normal alıyorum bilirsin beni acımam vücuda gözü karayım

benim basen kısmında bıngıl bıngıl sacma sapan şeyler var
    ödem diye tahmin ediyorum

dur bi kür yapayım o zaman
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Ne yaptığınıza bağlı,eğer Tüm vücud çalıştığınız bir antrenman rutininz yoksa,bölünmüş Split veya Upper/Lower tarzı antrenmanlar yapıyorsanız,Bacak çalıştığınız gün dışında,bu tür Running ayakkabılarını giymenizde hiçbir sıkıntı yok..
    Cardio yapıyorsanız zaten biçilmez kaftanlar bu tür ayakkabılar söylememe gerek bile yok .
    Fakta Squat ve varyasyonları,Deadlift ve varyasyonları,Power Clean,Clean and Jerk,Power Clean, tarzı hareketler yapıyorsanız Altı düz,Vans,Etnies,Emerica,DC shoes tarzı kaykay ayakkabıları yada Converse chuck taylor giymeniz sizin için daha yararlı olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 2 Ağustos 2014; 1:17:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: windsurf

Yağ oranımın %15'e düşmesini 250 gr ekler ve 1.5 kaşarlı döner dürüm ile kutladım.

olmamış, texas smokehouse burger + 12li soğan + kanat + ranch olmalıydı

Bi sonraki cheat meal'ımı yazdın şuan, üstüne iki trileçe ekleyelim.

Omuz girerken yine incittim boynu, ciddi boyun fıtığı olucam. Aynı yerde en az 5 kere incinme yaşadım zaten şimdiye kadar. Barfiks, dumbell shoulder press, overhead press gibi hareketlerde forma çok çok dikkat edin arkadaşlar. Barfikste nasıl becerdim boynu incitmeyi bilmiyorum ama demekki oluyormuş
  • Fotolar gelmeye baslamis yavastan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler hydroxycut veya animal cut kullanıp tansiyonu yükselen var mı? 18-10 gördüm geçen gün ama normal hissediyordum
  • hava acayip sıcak.çalışmaya hiç gelmiyo.
  • ulan azıcık üstgöğüs var dı cutta gitti oda, üstgöğüsten çok çekiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Ne yaptığınıza bağlı,eğer Tüm vücud çalıştığınız bir antrenman rutininz yoksa,bölünmüş Split veya Upper/Lower tarzı antrenmanlar yapıyorsanız,Bacak çalıştığınız gün dışında,bu tür Running ayakkabılarını giymenizde hiçbir sıkıntı yok..
    Cardio yapıyorsanız zaten biçilmez kaftanlar bu tür ayakkabılar söylememe gerek bile yok .
    Fakta Squat ve varyasyonları,Deadlift ve varyasyonları,Power Clean,Clean and Jerk,Power Clean, tarzı hareketler yapıyorsanız Altı düz,Vans,Etnies,Emerica,DC shoes tarzı kaykay ayakkabıları yada Converse chuck taylor giymeniz sizin için daha yararlı olur..

Haftaya verdiğiniz programa başlayacağım işte yani full body. En iyisi gidip sahte converse'lerden alayım bir tane
  • Beyler hareketleri özellikle biceps için soruyorum destekli yapmak mı serbest yapmak mı daha iyi. Örneğin;

Barbell curl
    Barbell preacher curl

Hangisi daha iyi olur.
  • yağsız kıyma hangi markette bulabilirim bilgisi olan var mı ? maksimum %5-7 yağ oranlı metro-real-carrefour vs. gören var mı ?
  • ON casein tozu kullanan var mı, alıp almama arasında gidip geliyorum da değer mi, ne dersiniz?
  • cutta 2 tane magnum gömmek paha biçilemez
  • quote:

cutta 2 tane magnum gömmek paha biçilemez

Benimde canım sıkıldı çıktım 10 km yol yürüdüm. 4 tane mini nogger gömdüm yürürkene.
  • 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.