Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: car_26

ulan azıcık üstgöğüs var dı cutta gitti oda, üstgöğüsten çok çekiyorum

Sudur o su

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay önceki fotomu buldum birde şimdi çektim sanki 3 ay önceki hali daha iyimiş gibi geldi.

3 ay önceki;

Şimdiki hali;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 2 Ağustos 2014; 22:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

ulan azıcık üstgöğüs var dı cutta gitti oda, üstgöğüsten çok çekiyorum

Hocam bulka girdiğin zaman büyük ihtimalle kastaki glikojen depolarının dolması + vücudun su tutması gibi faktörler devreye girince max 1 ayda eski haline gelir diye tahmin ediyorum. Belki daha kısa sürede.

Ne zaman cheat yapsam benim de omuz ölçümde farklar oluşuyor. Resmen kalori almamı bekliyormuş kaslar.

Bu arada cut ciddi psikolojik baskı dönemiymiş beyler, sabah double mano burger+patates gömdüm. Günün geri kalanında da kalori açığı sağlamak için karpuz yedim. Çok sağlıksız ve gereksiz biliyorum ama insanın kafasını bozuyor şu kalori hesabı bir yerden sonra.
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    Biri uzaktan,biri yakından çekilmiş.. Farklılık yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Beyler hareketleri özellikle biceps için soruyorum destekli yapmak mı serbest yapmak mı daha iyi. Örneğin;

Barbell curl
    Barbell preacher curl

Hangisi daha iyi olur.

Birinde hareketten çalma olanığın var momentum kullanarak,kendini geri atarak falan..
    Ama diğerinde öyle bir şansın yok,kolunu tam serbest bıraktığında,kaçabilceğin yer yok gibi düşün..
    O yüzden Preacher Curl biceps için en etkili harekettir bana göre...
    Bilek güreşçilerininde vazgeçilmez hareketidir Preacher Curl ...
    Ben Dumbell ile tek el yapılmasının taraftarıyım..
  • Frank08 kullanıcısına yanıt
    Birkaç poz çektim hepsinde küçük gibi geldi bana halbuki 3 cm yakın ölçü aldım ilk fotoya göre. Bana öyle geliyor o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler normal creatine monohydrate almak yerine mp assault ya da mp creatine (kompleks) nasıl tercih olur? iyi kötü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

beyler normal creatine monohydrate almak yerine mp assault ya da mp creatine (kompleks) nasıl tercih olur? iyi kötü?

creatine monohydrate iyidir.üzerinde en çok çalışma yapılan ve etkisi bilinen tek creatin çeşidi. günlük 3-5gr önerilen doz düzenli olarak aralıksız kullanmak gerek etkisini uzun vadede gösteriyor.fiyatıda ucuz vücudu susuz bıramadığınız sürecede yan etkisi 0
  • evet aynen öyle biliyorum bende.. ama nette araştırınca kompleks ürünleri gördüm (no, glutamine, bcaa, kreatin bir yerde) ve mp assault a bayıldım açıkcası, salonda satılıyor görmüştüm yeşil musclepharm.
    fakat siz daha iyi bilirsiniz o yüzden size soruyorum. kesin cevap almak isityorum çünkü..

Şöyle ki, 7 senedir çalışıyorum sadece bir kez whey kullandım sonra bırakmıştım fazla bütçe ayırmıyorum çünkü bu işe (en azından şimdilik)..
    sonra yağ yakmak için sırf kardio yaptım 3 ay bf 16.5% den 7% e düştüm .. 80 kg dan 65 kgya ama çok sıskalmıştım.. tekrardan kas ve yağ kazanıp şu an 85 kg e çıktım.. dahada çıkmak istiyorum maksimum yağ yakarak. amacım bu yani

Yani, amacım kas kütle kazanmak, performans/enerjimi yükseltmek ve birazda yağ yakmak.

Şimdi fazla bütçe ayırmadığımdan, whey + creatine monohydrate mi alayım yoksa whey + mp assault mu? Ya da sizlerin tavsiyesi nedir bu amaca ulaşmam için?

edit: bu arada yağ yakmak için kardio + yeşil çay + sağlıklı beslenme yapacağım.. 3 ay ki dönemdede böyle yapmıştım yağ yakıc kullanmadan yukarıda dediğim gibi iyi sonuç almıştım) zaten bütçede yok gereksiz supplement almamam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 3 Ağustos 2014; 14:47:39 >
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    ben assault- no xplode- cellucor c4- monster pump-hemo rage pre workout ürünlerini denedim açıkcası paramı çöpe attım belki %5 performans artışı sağlamıştır.şuan gunluk 3gr creatine mono kullanıyorum. whey+creatine yanına rda değerleri yüksek olmayan biotech one-a day tarzı bir multivitamin ve fish oil ekleyebilirsiniz genel sağlık açısından.
  • tamam dostum öyle yapacağım o zaman yanıt için teşekkürler.

multivitaminim hep vardı zaten günlük içiyorum unutmazsam men's megamen marka. fish oil diyetisyenim içme demişti.. tam hatırlamıyorum ama yağ yakımını yavaşlatıyormuş falan birşey demişti.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Boyum 175 civarı, kilom 58. Çelimsiz olmam gerekse de vücut şeklim en azından bu kadar zayıf göstermiyor, yüzümden belli oluyor daha çok zayıflığım. Basketbolla ilgileniyorum. Oyunumu -savunma ağırlıklı- geliştirebilmek için air alert ismi verilen zıplama programına başlayacağım. Tamamını ne yazık ki uygulamaya zamanım olmayacak okul girince. İlk 5-6 haftasını yapacağım patlayıcılığım artsa ya da 2-3cm zıplayışım artsa yeter smaç basamayacağımı zaten biliyorum bu kadar sürede. Spor salonunda yapacağım air alert programını ancak her yere güvenemiyorum açıkçası. Hocanın beni tamamen yönlendirmesini isteyeceğim ve bu şekilde hareketleri destekleyecek bir yere gitmeyi düşünüyorum. Gitmeden önce sizlere de bir danışayım dedim, protein tozu kullanmak istemiyorum ancak kilo almak için bir beslenme programı oturmak istiyorum. Nasıl beslenmeliyim? Ayrıca air alert ağır bir program ancak bacak ağırlıklı, onun yanında kısa süreli üst vücut veya sadece kol vs. çalışsam faydası olur mu yoksa ters mi teper?
    Ek: Geçen seneden 1-2 aylık vücut geliştirme aktivitesinde bulunmuşluğum var. Görünüm olarak gelişimden çok kullanımım için gelişmesini istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vadu -- 3 Ağustos 2014; 16:58:05 >
  • Vücuttaki tüyler için hangisini önerirsiniz yada kullanan var mı ? Şu iki ürün arasında kaldım.

Philips Bodygroom 3000 Series

Braun Cruzer 6 Body

• Beyler bu kaçamak beslenme gününü ne kadar sürede bir yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Beyler bu kaçamak beslenme gününü ne kadar sürede bir yapıyorsunuz

cheating şiddetine göre haftada 1 olur, 2 haftada 1 olur, bulktaysan takmasan bile olur :)
  • Bayramda bütün beslenme düzenim alt üst oldu. Abartmıyorum 2-3 kilo almışımdır. Bir ayda zor toparlarım.
  • Ne saçma vücut bu arkadaş çarşamba günü omuz çalışıyorum pazar günü ağrı oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vadu

Merhaba arkadaşlar,
    Boyum 175 civarı, kilom 58. Çelimsiz olmam gerekse de vücut şeklim en azından bu kadar zayıf göstermiyor, yüzümden belli oluyor daha çok zayıflığım. Basketbolla ilgileniyorum. Oyunumu -savunma ağırlıklı- geliştirebilmek için air alert ismi verilen zıplama programına başlayacağım. Tamamını ne yazık ki uygulamaya zamanım olmayacak okul girince. İlk 5-6 haftasını yapacağım patlayıcılığım artsa ya da 2-3cm zıplayışım artsa yeter smaç basamayacağımı zaten biliyorum bu kadar sürede. Spor salonunda yapacağım air alert programını ancak her yere güvenemiyorum açıkçası. Hocanın beni tamamen yönlendirmesini isteyeceğim ve bu şekilde hareketleri destekleyecek bir yere gitmeyi düşünüyorum. Gitmeden önce sizlere de bir danışayım dedim, protein tozu kullanmak istemiyorum ancak kilo almak için bir beslenme programı oturmak istiyorum. Nasıl beslenmeliyim? Ayrıca air alert ağır bir program ancak bacak ağırlıklı, onun yanında kısa süreli üst vücut veya sadece kol vs. çalışsam faydası olur mu yoksa ters mi teper?
    Ek: Geçen seneden 1-2 aylık vücut geliştirme aktivitesinde bulunmuşluğum var. Görünüm olarak gelişimden çok kullanımım için gelişmesini istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de tatil ve okul işlerinden dolayı bu ay yenilemedim üyeliği. 1 ay evde p90x takılacağım. sırt omuz egzersizleri çok güzel de umarım göğüs önkol da yeterli olur.
  • Beni de ekleyin
  • 
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.