Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.imdb.com/title/tt1586680/

https://www.22dakika.org/yazi/shameless-showtime-tanitim

Diziyi önce internette görüp, bir şans veririm belki demiştim sonra e2'de tanıtımını gördüm ve e2'nin bu kadar çabuk bir dizi aldığını görünce kesin iyi bir dizidir diye dün başladım ve gerçekten çok beğendim. Çok güzel bir aile komedisi. Türü sevenlere tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 15 Şubat 2020; 16:27:35 >
  • Cinsellikten rahatsız olanlar, dini kaygılar taşıyanlar, çok dindar olanlar oturup şu diziyi neden izler anlamak mümkün değil. Hiç mi açıp konusunu türünü okumuyorsunuz yahu...

Bu tip şeylere madem takılıyorsunuz açın mis gibi sansürlü tepeden inme ahlak abidesi Türk dizilerini izleyin, tam sizlik.
    İzleme o zaman ? sexten neden rahatsız oluyorsun onu anlamadım ? sex kötü birşeymi ? sonuçta aile ile izlenecek dizi var izlenmeyecek dizi var (aile kültür seviyesi ile alakalı). Her dizide insanlar birbirini öldürüyor, dolandırıyor, sakatlıyor, dövüyor, ağlatıyor, işkence ediyor yani hepsi insan hayatı içinde güncel olan hergün yaşanan hadiseler ve bunların arasında en masumu sex sanırım ? (taciz, tecavüz gibi sapıklıklardan bahsetmiyorum)
  • Yarın ilk fırsatta izleyeceğim.
  • tanıtımı güzeldi bi ara bakarım
  • sağdaki hatun yarından sonra filminde oynuyordu zannedersem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

sağdaki hatun yarından sonra filminde oynuyordu zannedersem...

Evet hocam

Diziyi bende merak ettim pilot bölümü indirdim ancak izlemeye vakit bulamıyorum boş bir vaktimde mutlaka izliyeceğim divxplanetteki yorumlar olumlu zaten bir komedi dizisini nazo82 & Shagrathian yada eşekherif çeviriyorsa o dizi güzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 5 Şubat 2011; 1:07:21 >
  • İsmi ne anlama geliyor?
  • Ben de she males sandım
  • Başladığı gibi e2 de almış herhalde.17 Şubat'tan itibaren e2'deymiş.Oradan izlenebilir.

http://www.e2.tv.tr/Kusaklar/Hakkinda.aspx?broadcastId=50 (Sitede türkçe altyazılı fragman da var)

"ABD’de yayınlandığı kanalda yedi senenin en yüksek reytingine ulaşan dizi, şimdiden eleştirmenlerin gözdesi."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuu1x -- 5 Şubat 2011; 20:09:19 >
  • dizinin orijinali olan ingiliz versiyonunu izlemeyi tercih edin..
  • İlk bölümü izledim sevdiğim tarzda olduğu için beğendim.Fiona'da kusursuz bir kadın. 4 bölüm yayınlanmış şuana kadar hepsini izleyeceğim şimdi.
  • dizi başarılı,tavsiye ederim hatun çok çekici çook
  • dızıye degılde emmy e bı sans vermek ıstıyorum hehehe :)
    en kısa surede ızleyecegım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Ben de she males sandım

Yarım saat aradım hangisi she male diye
  • Listeye ekledim, bir şans verelim bakalım. 4 bölümü birden ard arda izlerim..
  • 5. bölüm bugün çıktı henüz altyazıya başlanmadı. Bu arada dizinin +18 olduğunu söylememişim izlerken dikkatli olun o yüzden. :D
  • Sonunda ilk bölümü izleyebildim ilk bölümden sardığım nadir dizilerden biride bu oldu kesinlikle tavsiye ederim. Dizinin şuan çok takipçisi olmasada +18 olmasından dolayı yakın bir zamanda patlar
  • güzel gözüküyor...
  • İlk bölümü izledim çok beğendim özellikle Fiona süper
  • Amy Smart “Shameless”a Konuk Olacak

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~

Butterfly Effect‘in ardından Crank filmlerindeki performansıyla iyice tanınan Amy Smart, son dönemdeki en güzel ‘remake’lerden biri sıfatını şimdiden hak eden Shameless‘a konuk olacak.
  • güzel haber , remake ne oluyor tam olarak ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.