Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/app/227300/

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]:
    https://forum.donanimhaber.com/m_91376172/tm.htm

Multiplayer, resmi olmayan bir eklentidir, SCS tarafından yapılmamıştır. NOT: Bazı modlar(özellikle harita modları) güncel sürümlerle uyumsuz olabilir. Bu yüzden modların güncellenmesini beklemeniz gerekebilir. Modların büyük bir kısmı multiplayer'da çalışmamaktadır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Aynen hocam ya son zamanlarda şu oyundan aldığım tadı hiçbiroyundan alamıyorum..
    Ben yolculukları severim. Özelliklede gece yolculuklarını..
    Bu oyundada hafif loş sabaha doğru hava yeni aydınlanmaya başlıyo ya arkadada müzik insan gerçektende içinde olmak istiyor.
    Ben bu oyunu sanırım en çok insana düşündürdüğü için seviyorum.
    Yani demem odur ki battlefield, counter gibi bütün beynin oyuna gitmiyor.. Alıyorum uzun yolu açıyorum müziği sevdiğim kız düşüyor aklıma onu düşünüyorum tırı sürerken veya başka aklıma takılan şeyleri.. Sanki gerçektende yolculuk yapar gibi..
    Şu oyunu nasıl özledim anlatamam.2012 yılında ilk çıktığı gün almıştım..2016 yılında evlenip kendi evimi kurana kadar 4 yıl gece gündüz oynadım.Yeri geldi günde 7-8 saat oynadım,2013 de askere gittim evimi,ailemi özlediğim den daha çok şu oyunu özledim..

Yollarda gerçek tırları gördüm,youtube da tırcıların videolarını izledim oturdum o duygularla oyunu oynadım..Hayatımda bambaşka bir yeri, bambaşka anıları var..

Evlendim kendi evime çıktım, bilgisayarı baba evinde bıraktım.Şu an evde pc yok.biraz borç,harç,taksit, kira falan derken sıra bilgisayara gelmedi.zaten baba evimdeki bilgisayar eskidi ara sıra oturmaya gidiyoruz oyun hala duruyor ama güncellemeler falan filan derken oyun felaket kasıyor oynanacak gibi değil

Ama içimde ukde var az kaldı ödemeler azalıyor artık cepte daha çok para kalıyor.Bir gün laptop alacağım tek kriterim bu oyunu çalıştırması olacak ve o zaman sıfırdan başlayacağım tıpkı 2012 yılında oyunu ilk kez oynadığım anki heyecan ile o mutluluk ile yollara yeniden çıkacağım..

Bu konuda ne günlerim saatlerim geçti.Çok iyi insanlar tanıdım 2000 küsur mesajımın %99 u burada yazılmıştır..

Şu an oyun ne durumda bilmiyorum hangi versiyonda, hangi güncellemeler geldi, hangi tırlar,hangi dlc ler var bilmiyorum ama oynayanlar kıymetini bilsin bu oyunun..

İyi oyunlar, hayırlı geceler
    şu oyunu simülasyon olarak oynayan o kadar az ki.

hız limiti 60 olan tek şeritli yolda 90'la gidince elinize ne geçiyor. karşıdan virajı alamayıp kafa kafaya girince mutlu mu oluyolar anlamıyorum.

sinyal kullanmayan sağdan soldan emniyet şeridinden hadi onu geçtim yolun dışından geçince elinize ne geçiyor. geçeceksen kornanı çal yada selektör yap zaten kenara çekilir yol veririm. oyunu NFS'ye çevirmenin ne anlamı var .

oyunda para kazanmak kolay 550 euro önemsiz olucna kırmızılarda beklemeyen çok insan var. yeşil yandı geçiyim diyosun pat diye yandan giriyor dorseye.
    Valla ben roleplay yaparak oynuyorum. O yüzden hep Tekirdağ seçerim.
    Babadan kalma nakliyat şirketi var. Peder yüklü bir borçla işi batırınca banka her şeye el koyuyor. Bütün iş de bize kalıyor. Başta yabancı şirketlere yurt içinde şoförlük yaparken zamanla biriken parayla babadan kalma Mercedes Actros kamyonunu ipotekten kurtarıp ufaktan işi büyütüp yurt dışına falan açılıyorum. Bulgaristan Romanya öyle taşıyoruz işte. Garibanın yüzü gülür mü gülmez
  • Debriyaj ve FF desteğini umarım iyi kalibre ederler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 19 Haziran 2011; 17:23:07 >
  • Açıklama yok,bilgi yok,kaynak yok,hiç bişey yok 3 tane resim koymussun vee..yazmıssın önümüze sunmussun,ayrıca o fotolarda ets 1 'den..
  • banada fake gibi geldi
  • Böyle bir simulator hazırlanmaktadır! SCS Software Euro Truck Simulator 2 hazırlıyor.Ayrıca Extreme Trucker 2'yi de hazırlıyor.
    Buyrun SCS Sfotware Facebook Link:http://www.facebook.com/#!/scssoft
    SCS Software blog resmi linki:http://blog.scssoft.com/

Euro Truck Simulator 2'den de bir resim benden

• Eyvallah usta bazı çok bilmişler olduğundan aramızda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_kaya1 -- 24 Ekim 2010; 23:41:34 >
  • 1.ci oyun güzeldi umarım 2.ci oyunda yapay zeka daha güzel olur..
  • Bilgi vs olmayınca fake sandım bende resimler süper insallah bir de online oynama veya hamachi den oynama hizmetide sunarlarsa tadından yenmez
  • artık multiplayer olsun yani.en çok multi olması gerken oyunda bu özellik olmaması hangi aklın sığnazlığı acaba..
  • scs ve multiplayer
    Adına simülasyon dedikleri oyuna debriyaj ve manuel vites seçeneği koymayan firmadan multiplayer beklemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

Eyvallah usta bazı çok bilmişler olduğundan aramızda...

dostum bence bazı cok bilmişler değilde hiç bilmemişler demeliydin..önce konu nasıl açılacağını öğren,bilgi ver sonra aç..direk başlığa yazmışsın ets 2 diye konuya dalmıssın...@ mertcanın yaptığı gibi kaynak gösterseydin kimse bişey demezdi ..halada gösterebildiğin ayrı bi foto vs.yok zaten...

• vay be çıksada oynasak

ets 1 baydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DİGİMAX55

artık multiplayer olsun yani.en çok multi olması gerken oyunda bu özellik olmaması hangi aklın sığnazlığı acaba..

Usta SCS hele dinamik gölgeyi yapsında gerisi olmasada olur.15MB'lık oyunda bile dinamik gölge varken,basit firmaların oyunlarında da dinamik gölgeler kullanılırken SCS dinamik gölge hazırlamaya üşeniyor nedense...
  • çıksa çok güzel olur. ets 1 e artık doyduk açıkçası.
  • Herkes yoluna...
  • Bu konu böyle tartışmalarla başlamamalıydı..

Yinede hayırlısı olsun diyelim,dörtgözle bekleyelim..
  • Şu oyuna Hard Truck 18 Wheels Across America kadar ısınamadım.Hard Truck daha hoşuma gidiyor.Bu oyunda dönüşleri beğenmiyorum.Grafik olarak iyi.
  • ya biri şu adamlara mail atsın grafik istemiyoz kardeşm zincir takma olsun kar olsun kış olsun virajlı zorlu yollar olsun araba bozulsun kayış kopsun ne bilim böle atraksiyonlar olsun
  • yafu yine modlayıp haritayı değiştirip çıkartacaklar

1 yada 2 gün oynayıp durcak öyle
  • ETS2'den bir kaç fotoğraf daha...

Not: Resimler Alıntıdır...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.