Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide şu oyunda selektör olsa fena olmaz ets ve gts'ye koymamışlardı sanırım avrupada selektör kullanmıyorlar. :)
  • Bu tür oyunları daha önce oynamadım. Bu oyunlarda paranız arttıkça yeni araçlar hatta bir şirket kurupta yeni sürücüler alabiliyormuyuz acaba? Yoksa sadece kişisel olarak tır kullanıp ticaret yapmakla mı ilgili bir oyun? Şirket kurmak falan varsa denemek isterim. En iyi oyun hangisi acaba?
  • şuanda scs nin en iyi oyunu german truck simulator. En çok tutulanı 18 wos haulin. Dediğiniz gibi para kazanıp şirket kurup şöför kiralama vs.. var. ama en ayrıntılı ve gelişmiş olanı german truck simulator şuanda.
    Tabiki ETS 2 gelicek. o cok cok daha güzel olacak belli. videoyu izledikten sonra ağzım açık kaldı
  • net bir tarih verecek kimse yok mu
  • Orijinal Boyutlar için Resmin üzerine tıklayınız.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranos50 -- 21 Şubat 2011; 11:01:57 >

• 1:13 - 1:45 dakikadaki Süspansiyona dikkat arkadaşlar.HARİKA !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranos50 -- 22 Şubat 2011; 15:38:33 >
  • Erdinç hayırdır :) İştahını ets2 ye saklıyorsun sen biliyorum alırım o ets2 kokunu senin taa buralardan..:)

Arayı çok açtın haberin ola...
  • inşallah bizim makinaları mahvetmez gene
  • Aranızda kaç kişi bu oyunu gidip orjinal alıp oynuyorki burada firmaya döktürüyorsunuz.Bu firma her sene çeşit çeşit oyun çıkarıyor fakat kazandıklarır para oranında iş yapıyorlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Aranızda kaç kişi bu oyunu gidip orjinal alıp oynuyorki burada firmaya döktürüyorsunuz.Bu firma her sene çeşit çeşit oyun çıkarıyor fakat kazandıklarır para oranında iş yapıyorlar işte.

3-4 mesaj yukarda mesajım var orda dediğimi tekrarlıyorum.şu oyunu adam gibi yapsalar multiplayer özelliği vs. koysalar bizde paşa paşa orijinal alırız zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

quote:

Aranızda kaç kişi bu oyunu gidip orjinal alıp oynuyorki burada firmaya döktürüyorsunuz.Bu firma her sene çeşit çeşit oyun çıkarıyor fakat kazandıklarır para oranında iş yapıyorlar işte.

3-4 mesaj yukarda mesajım var orda dediğimi tekrarlıyorum.şu oyunu adam gibi yapsalar multiplayer özelliği vs. koysalar bizde paşa paşa orijinal alırız zaten.

vallahi haklsın kardeşim çok ama çok harika olur düşünmüştüm bende bir an

• quote:

Orijinalden alıntı: #GECE#

Erdinç hayırdır :) İştahını ets2 ye saklıyorsun sen biliyorum alırım o ets2 kokunu senin taa buralardan..:)

Arayı çok açtın haberin ola...

Ahanda basıldık Abi sana oyunun ilk versiyonundan beri söylüyordum.Şu gölge muhabbetini.Dinamik gölge olayı nihayetinde bu oyunda sergilenmiş.ve yukarıda ki paylaştığım videoda da gördüğün üzere süspansiyon olayı şahane ! Bu ikisi olmazsa olmazımdı benim.Ama harita, yollar vs. maalesef aynı gördüğüm kadarı ile.Ayrıca Scania'nın modlanması harika bence.Çok gerçekçi.Neyse sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım.

Arayı açmadım be abi.Evde sürü ile SS birikti ama elim değmiyor.Yoksa HovoTrans filosu bile kurdum kendime

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

2 farklı bakış açısı ve ikiside mantıklı.Tartışılır bence...
  • net bi tarih varmı ?
  • bu defa olacak gibi gibi görüntüler fenaya benzemiyor
  • Oyundaki Yeni Haritamız

• Yol grafikleri güzel görünüyor.
  • Harita'dan bir kare...

• garaj gördüm bi fotoda,GTSnin üzerinden geliştiriyorlar,şaşırmadım
  • Harita'dan yeni kareler...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.