Şimdi Ara

Şifresi çalınan facebook hesabı geri nasıl alınır..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
113.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi arkadaşın başına geldide, bi yolu varmı..?

• gizli sorusunu ve cevabını biliyorsa geri alabilir
  • 10 dakıka once benımde facebook hesabımı caldılar...

facebook'tdaki mail adresini degiştirmiş ve hiç bir şekilde geri alamıyorum..

başka nasıl alabılırım bu hesabı ??
  • http://www.facebook.com/security

bu link size yardımcı olabilir şifre resetleme...var inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

http://www.facebook.com/security

bu link size yardımcı olabilir şifre resetleme...var inceleyin

hayır şifreyi resetlesek ne olacak ki ? çalan sahıs facebook'ta kullandıgım mail adresini değiştirip kendi adresini yazmış.. şifreyi sıfırladığımda birşey olmuyor çünkü orda artık benim adresim yazmıyor..
    bunun başka bir yolu olmalı ama nasıl :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoWDeR! -- 17 Ağustos 2009; 6:12:04 >
  • kimliğinizi tarayıp facebook'a gönderseniz?

sadece bir fikir
  • çalan kişi napicakmiş facebook hesabini cok merak ettim satsan satilmaz, alsan alinmaz. anca listendeki kızlara asılır sizin adınıza, buda kötü bişey tabii. bence şimdiden yeni hesap açın ve samimi arkadaslariniza ulaşip durumu söyleyin.
  • acilll.... slm arkadaslar bı tanıdımın kızının resımlerı alınıp fotoshopla cıplak bırı olarak adına facebook hesabı acılmıstır ..savcılığa verıldı ama pazartesı işleme gırecek .. kızın babası ıntıhar ettı adam lutfen yardımcı olurmusunuz bu facebook nasıl kapanır ..bunun yolu ne en hızlı bı sekılde kapatmamız lazım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: aadra

acilll.... slm arkadaslar bı tanıdımın kızının resımlerı alınıp fotoshopla cıplak bırı olarak adına facebook hesabı acılmıstır ..savcılığa verıldı ama pazartesı işleme gırecek .. kızın babası ıntıhar ettı adam lutfen yardımcı olurmusunuz bu facebook nasıl kapanır ..bunun yolu ne en hızlı bı sekılde kapatmamız lazım :(

vay be psikopatça, paranoyakça hatta başka ne denebilir ki.. ohaaa, aslı yoktur herhalde.. dakika bir gol bir mesajına benziyor..

bana da oldu. bir girdim baktım şu saatte login olunma durumu var onaylıyor musun, evet dedim. ardına neredeyse listemdeki bütün insanların yüzlerini bana gösterip isimlerini sordular. ben de hepsini doğruladım. ardından da döşeme maili yolladım. sonra da accountu kapadım.
  • Ya benim de facebook umu inci sözlük fakelerinden biri çalıp adımı ve e posta adresini değiştirmiş. Yeni e posta diyorum yeni e postayı yazıyorum gizli soru ve cevabı da yazıyorum yeni şifreyi yazıyorum bu msn ye onaylama maili gelicek diyo ama gelmiyo çıldırıcam artık o hesap benim her şeyimdi ne yapabilirim yardım edin e posta gelmediyse tıkla diyo tıklıyorum hata oluştu diyo.
  •  Şifresi çalınan facebook hesabı geri nasıl alınır..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Bi arkadaşın başına geldide, bi yolu varmı..?

bir yolu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha55

quote:

bir yolu var

O yolu söyler misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sun_sabre

quote:

quote:

bir yolu var

O yolu söyler misin ?

mail adresi duruyorsa gelen kutusunda e-posta değişiklik bildirimi olan bi facebook maili vardır ona tıklayıp bundan haberiniz yok mu yazan yerdeki linke tıklayarak alabilirsin. eğer mail de çalındıysa;

1- yeni mail aç
    2- facebookta şifremi unuttum'a tıklayıp sonraki adımda çalınan profili bul.
    3- sana gösterilen iletişim yollarından hiçbiri kontrolünde değilse bunlara erişimim yok u seç
    4- yeni maili gir.
    5- güvenlik sorusunu biliyorsan yap bilmiyorsan sürekli devam a tıkla
    6-yeni çıkan yerde sana 3 arkadaş seçiminden bahsedecek iyice oku sonraki adıma geç 3 arkadaşını seçip onalara bi kod gitmesini sağlayacaksın. telefonla ulaşabileceğin kişiler olsun kodlar gitmeden önce ara bilgilendir.
    7- kodları gir yeni şifre isterse her şey tamam 24 saat sonra tekrar giriş yap.

not: daha önceden giriş yapmış olduğun bir pc olması gerek takıldığın bir şey olursa alıntıla yardımcı olurum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bir yolu var

O yolu söyler misin ?

mail adresi duruyorsa gelen kutusunda e-posta değişiklik bildirimi olan bi facebook maili vardır ona tıklayıp bundan haberiniz yok mu yazan yerdeki linke tıklayarak alabilirsin. eğer mail de çalındıysa;

1- yeni mail aç
    3- sana gösterilen iletişim yollarından hiçbiri kontrolünde değilse bunlara erişimim yok u seç
    4- yeni maili gir.
    6-yeni çıkan yerde sana 3 arkadaş seçiminden bahsedecek iyice oku sonraki adıma geç 3 arkadaşını seçip onalara bi kod gitmesini sağlayacaksın. telefonla ulaşabileceğin kişiler olsun kodlar gitmeden önce ara bilgilendir.

not: daha önceden giriş yapmış olduğun bir pc olması gerek takıldığın bir şey olursa alıntıla yardımcı olurum

Çok saol çok teşekkür ederim
  • arkiler benim mail adresimide hackladiler face şifresi isteyemiyorum şifremi unuttuma tıklayınca bunlara erişimim yok diyorum ama gizli sorum çıkmıyor yardımcı olurmusunuz şikayette e ttim ama bişey çıkarmı bilmiyorum nasıl kilitleyebiliriz bu hesabı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bir yolu var

O yolu söyler misin ?

1- yeni mail aç
    4- yeni maili gir.

Çok saol çok teşekkür ederim

Dediginiz yollari uyguladim ama sonunda karsima hesabiniz gecici olarak kullanilamiyor sayfasi cikti ne yapmaliyim ????

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gizli cevabimi hatirlamiyorum :( ve dediginiz gibi devam da tiklayamiyorum cevabiniz yanlis diyor ?
    gizli sorumu ve cevabimi bilmeden hesabimi geri almam mumkun degilmi ?
  • Selamlar.arkadaslar.ben umur demir.benim gecen gün.facebook calındı...vee sifresini.hatırlamıyorum...lütfen kim bakıyorsa.yardımcı olursa...sevinirim...sizden rıcam.sifreyi...meydan08 olsun.ama lütfen eski facebook geri istiyorum...:(( cünki ben cok yaptım ama basaramadım...bunun mail adresimi yazıyorum.( artvin_savsat_06@hotmail.com yarın veya cuma olursa.sevinirim...ne kadar cabuk olursanız.o kadar mutlu olurum...saygılarımla...görüsürüz...resmim bir abla var.yanımda.o benim iste.sifreyi yazarken.sifreyi mail atarsanız.sevinirim....
  • sun_sabre kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler kardeş sağ olasın sayende kurtardık tekrar :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.