Şimdi Ara

Türk Telekom 'dan cayma bedeli ödemeden sözleşmeyi nasıl feshederim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Türk Telekomdan başka bir operatöre evde internet hattımı başka operatöre taşımak istiyorum ama kampanya avantaj cayma bedeli altında cayma bedeli olarak 541₺ istiyorlar. Tahattutüm 3 Mart 'ta bitecek.

Geçen yıllarda DonanımHaber'de açılan konular da cayma bedelinden kurtulmak için Tahattut yenileyip iptal ediyorlar ve böylece cayma bedeli çok az tutarda çıkıyor. Hala bu yöntem geçerli mi? Risk almaya değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aylık ücreti daha yüksek olan bir pakete geçip taahhüt yenilerseniz, önceki taahhüdünüzden cayma bedeli çıkmaz. Bir ay sonra abonelikten çıkarsanız yeni tarifenizin bir aylık indirim tutarını ödersiniz. Bunu demek istiyorlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 23 Kasım 2023; 16:11:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet

• Bunu yemeyecek şekli ile sistem güncellemesi yaptılar ise bu durumda yenilenen sözleşme ile birliktelik 12/24 ay daha uzamış olur.  

Eskiden mesela altyapının olmadığı yere nakil talebi yapınca iptal ederlerdi şimdi biliyorsunuz çoğu firma ikamet belgesi, üzerine kayıtlı fatura gibi şeyler istiyor ilgili adrese dair.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

elektrik su dogalgaz bunlardan birini istiyorlar.

• Hocam sence türk Telekom sözleşmesini uzatmak mantıklı olur mu?

İlk 12 ay 384₺ diğer 12 ay 444₺ istediler

Şuan 140₺ ödüyorum 100 mbps lik paket kullanıyorum

• Şahsen türk Telekom u sevmiyorum ama en stabil İnterneti de onlar veriyor. Diğer iss konularına bakıyorum sorun yaşamayan yok gibi

• ibrahim4741 İ kullanıcısına yanıt

Eskiden taahhüt onların işine şimdi ise bizim işimize geliyor ondan dolayı 1 aralıkta taahhüt süresi 18 aya düşüyor.

• ibrahim4741 İ kullanıcısına yanıt

yeni abonelerde bu kampanya mevcut : sizinki çok da avantajlı degil.

24 ay taahhütlü olup, ilk 6 ay 220 TL, son 18 ay 440 TL’dir.

Ben iss dolaştım ama tat vermiyor. sanırım bu kampayaya geçecegim.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

Şans işi hocam, alternatiflerden hizmet alıp çok iyi hizmet alan da var elbette. Bu şans da bölgeden bölgeye değişiyor bildiğiniz gibi.

• teote kullanıcısına yanıt

Bende ISS dolaştım en iyisi Turknet ve Türk Telekom

Turknet Ten Türk Telekom'a geçme sebebim zamdı.

• Bu tutarı karşılayan bazı iss ler var, hiçbirine bulaşmayayım diyorsan internet olmayan veya fiberse internetin, fiber olmayan bir adrese taşırsan taahhüt biter.

• ikisinden birini seçeceğim bende. Pana gıbır ik illah ettirdi. Sol ise hiç stabil değil.

turknet 280 peşin 12 aylık + bağlantı aktivasyon ucreti.

telekom 220X6 ay + 18 440 lira. Bağlanyı ücreti vs yok

türknet 12 ay sonra fiyatı ne yapar bilememde en fazla 400 küsür tahminim. O zaman turknet fiyatına telekom kullanmıs olurum.

arada kaldım karar veremedim.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    bulundugunuz yere gore ve alt yapiya bagli hizmet veriyorlar zaten cogu tt alt yapisi ile hitmet veriyor tt alt yapi iyi ise bilindik firmalar sorun cikarmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, ben de bir şey sormak istiyordum konuyla tam alakalı olmasa da :) ,

4 aylık TT Fiber aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde 2800 TL civarı cayma bedeli çıkardılar. Bu normal mi ? Yoksa iptal ettirmemem için mi yapıyorlar? Faturayı incelediğimde 300 TL indirim 48 Tl modem ücreti 11 TL bağlantı taksiti.

300x4 1200 + bağlantı ücreti 264 TL oluyor.

Hakkımı nasıl arayabilirim.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.