Şimdi Ara

benim mail hesabım ile facebook hesabı açılmış ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
7.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar akşam mailime girdiğimde yaklaşık 10 tane arapça facebook bildirimi vardı bir tanede almanca facebook a hoşgeldiniz diye mesaj vardı, benim facebook hesabım yoktur yaklaşık 2 ay kadar önce dondurmuştum ondan sonrada hiç girmedim, facebook a girdim maili girdim eski şifreyi girdim şifreyi kabul etmedi şifremi kaybettim deyip maili yazdım şifre sıfırlamayı yapıp facebook a girdim, arapça facebook ve bir elemanın resimleri, arkadaşları vb. şeyler var, çok karışık bir şifre koyup hesabı dondurdum, mail şifremide değiştirdim.
    nasıl benim mail adresim ile facebook açılmış başka yapmam gereken bir şey varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: biologist

merhaba arkadaşlar akşam mailime girdiğimde yaklaşık 10 tane arapça facebook bildirimi vardı bir tanede almanca facebook a hoşgeldiniz diye mesaj vardı, benim facebook hesabım yoktur yaklaşık 2 ay kadar önce dondurmuştum ondan sonrada hiç girmedim, facebook a girdim maili girdim eski şifreyi girdim şifreyi kabul etmedi şifremi kaybettim deyip maili yazdım şifre sıfırlamayı yapıp facebook a girdim, arapça facebook ve bir elemanın resimleri, arkadaşları vb. şeyler var, çok karışık bir şifre koyup hesabı dondurdum, mail şifremide değiştirdim.
    nasıl benim mail adresim ile facebook açılmış başka yapmam gereken bir şey varmıdır

Facebook un acizliğini gösteriyor.Artık mail onayı olmadan facebook açabiliyorsunuz.Çoluk çocuk facebook açsın diye heralde.Üye mi kasmaya çalişıyorlar bilmiyorum artık.
    Senin yapcagın birşey yok ki.Aynısı banada oldu ama türktü :D. Mail adresini değiştirip yeni mail adresini hesap sahibine yolladım.Sonucta mail benim :D

• Facebook onay maili olmadan nasıl iş yapıyolar anlamıyorum ki... Dünya da en çok tıklanan sitenin yaptığna bak.
  • ben de aynı sıkıntıyı twitter'da yaşadım.adam açmış benim maille hesap,üye olmak istediğimde bu adres önceden kullanılmıştır diyip duruyor,
    en sonunda şifremi değiştirdim elemanın açmış olduğu hesabı kendime göre düzenledim,Allahtan saçma sapan şeyler yapmamış
  • Mailin ile giriş yap şifreyi değiştir arabı defet (: yapacak birşey yok. Facebook iyice yerlerde artık
  • facebook bozdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G?

Facebook onay maili olmadan nasıl iş yapıyolar anlamıyorum ki... Dünya da en çok tıklanan sitenin yaptığna bak.

Merhaba.. Aynı sorun ile ben de karşılaştım.. Eski hesabıma facebook açmak istedim. Ama başkası açmış ve kullanmış bi süre. Yalnız şuan kullanmıyor anladığım kadarıyla.. Yalnız ben giriş yapmak istediğim anda şifre istiyor.. Yeni şifre alıyorum ve giriş yapıyorum da benim facebook sahibi oldup olmadığım doğrulamak kaydıyla benim mailimin üzerine face açan şahsın doğum tarihini istiyor.. Ben de bilemediğim için başka yollar deniyorum sadece kimlik bilgilerini istiyor. Anlayacağınız hiç bir şekilde giriş yapamıyor mail değiştiremiyor ve o mail üzerine facebook açamıyorum. Bu durumda yapmam gereken şey nedir acaba ? Facebook yöneticileri ile nasıl irtibata geçilir neler yapılabilir bu durum için..Yardım ederseniz sevinirim ? benim mail hesabım ile facebook hesabı açılmış ???

• Yine olabilir dikkat etmekde ve takip etmek de fayda vardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.